Pub Meta

Kępno

Opinie o Pub Meta

Agnieszka

@Czesc z tego. co rozumiem, to Pub Meta pozwala, aby napiwki trafiały bezpośrednio do kelnerów? W miejscach tego typu polityka jest różna. Czasami napiwki są dzielone wspólnie na całą zmianę - czasami część trzeba oddać na rzecz pracodawcy. To na pewno spore zasilenie dodatkowej gotówki w miesiącu.

Agnieszka

@www, a Ty jakie masz doświadczenia z pracą w Pub Meta?

Czesc

Zarobki na kelnerkę nie są może jakieś szalone, ale z napiwków w weekend nieźle można zarobić @AAsia.

www

Przemek daj sobie spokój z tym badziewiem znajdz normalną pracę.

www

Słyszałem że to gów.. przeniosło się w inne miejsce.

www

Jaka konkurencja przecież ten pub nie stanowi dla nikogo żadnej konkurencji

Dawid

słyszałem że to dziadostwo organizuje jakieś chore halloween. czy my musimy jak te małpy powtarzać po kimś i naśladować , a tak nawiasem mówiąc niektórzy w tym pubie nie przebierając się mogą też porządnie wystraszyc !!!

Kwak

Znowu piwo na kartki jak za komuny co się nie wymyśli żeby zdobyć paru naiwnych co za żenada

siwy

Ja byłem raz i też tam nie pójdę sama gówniarzeria paląca skręty sto razy wolę iść do gramofonu.

Gruby

Ten pub ma taką opinie że nawet jakby piwo dawali za darmo to bym tam nie przyszedł.

mały

Napiszcie czy warto tam pracować

dawid

znowu to dziadostwo otwierają czyżby nawet na zmywaku jej nie chcieli

michu

nigdy już nie wracaj!!!!!!!

Dawid

nie za renowecje tylko za kasacje zaorać to badziewie!!!

gruby

przeszkadzać ci zacznie jak zatrujesz się czymś żeby prowadzić tego typu działalność trzeba spełnić wiele warunków a warunki w tym pubie urągaja wszelkim wymogom poza tym obsługa musi mieć badania i zezwolenie

gruby

co na to grillowanie w mecie sanepid .

gruby

bo to jest melina zabita dechami ostatnia ostoja dla desperatów i pań z kompleksami.

gruby

Ten pub to jedna wielka żenada,dziwi mnie tylko fakt że jeszcze ktoś tam chodzi (

gogo

widocznie pasuje ci drogi dawidku ta atmosfera i nigdy jeszcze tam nie dostałes j po gębie od jakiegoś ćpuna a bijatyki zdarzają się tam coraz częściej więc życzę powodzenia

walentynka

Jak ktoś nie ma nikogo kto darzy go uczuciem to musi organizować antywalentynki zresztą wszyscy dobrze wiedzą kto do tego"przybytku" chadza.A tak nawiasem mówiąc to reklamowanie i zachęcanie do alkoholu na forum publicznym jest karalne. miłośniczka walentynek

misiu

tak czy inaczej to(usunięte przez administratora)w końcu padnie.

gogo

widocznie można jaki właściciel taka klientela...

misiu

jak można otwierać knajpe w wigilie i wielki piątek i potem uchlana młodzież zamiast na pasterkę szlaja się po mieście to chyba zamiast mózgu ma się sieczkę

wuja

porażka to mało powiedziane beznadzieja wystarczy obejrzeć zdjęcia kto "zaszczycił" to coś.(usunięte przez administratora) !!!

wuja

A jak tam ostatni koncert bo słyszałem że porażka.

hajdi

A ktoś jeszcze tam chodzi pewnie tylko ci inteligentni inaczej....

WUJA

Jak chcesz pracować to poszukaj normalnej roboty chyba że lanie piwa jest szczytem twoich marzeń.

?

jestem tego samego zdania

kwak

jak to jest najlepszy pub to się lecz

B.

Pub Meta najlepszy w całym Kępnie. Ja i moi znajomi mamy do tej knajpki wielki sentyment :)

Zostaw opinię o Pub Meta - Kępno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pub Meta