Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział XIII

Opole

Opinie o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział XIII

Bronek

Totalizator Sportowy spada na psy ,powoli nie będzie się różnił od innych sieciówek działających na polskim rynku.Mobbing i różnego rodzaju praktyki zakazane już w innych krajach UE to normalka bo nacisk "góry"jast coraz większy.

Teraz szukaja przedstawiciela regionu sprzedazy, nie polecam. Wolę nie mówić dlaczego.Pozory mylą.

Anonim

Nie potwierdzam. Taką opinię mogła wydać sekretarka, bliska koleżanka rodziny dyrektora oddziału. Sama buduje wyjątkowo nieprzyjemną atmosferę w pracy, jest bardzo opryskliwa. Dużo prywaty, atmosfera bardzo nieprzyjemna, fajnie mają tylko "znajomi królika".

Zostaw opinię o Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział XIII - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Oddział XIII