Chaberek Bar Andrzej Osińki

Opole

Opinie o Chaberek Bar Andrzej Osińki

lolo

Placek po wegiersku nr 1!!!!!

kowboj

I tutaj sie kolego z Toba zgodze co do jedenej i drugiej sprawy. Jedzenie jak i pani barmanka mniaaaaam:)))

nerwusek

Natomiast ja nigdy nie pracowałem w tym barze ale jadam tam często. Jedzenie jest bardzo smaczne i naprawdę spore. Pozatym mają bardzo miłą i nieziemsko piękną kasjerkę...

hacziko

Zgadzam sie z opinia mojej poprzedniczki.Znam dobrze włascicieli i pracownikow. To jak jedna wielka rodzina.Kazdy troszczy sie o siebie i traktuje innych z wielkim szacunkiem.Nigdy wczesniej nie poznałam pracodawcow ktorzy byliby tak solidni jak w Chaberku o czym swiadczy fakt ze od otwarcia tego baru wieksza czesc personelu nie uległa zmianie. Klienci rowniez czuja sie jak w domu. Sa mile obsłuzeni, dostaja smaczne jedzenie a do tego w przyzwoitej cenie. Sam fakt ze od wielu lat jadaja tam dzieci z pobliskich szkoł musi o czyms swiadczyc. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych barow w Opolu.

Julita

Nie zgadzam się z powyższą opinią NN , wiem kto pisze a takiego lenia nikt nie będzie zatrudniał. Właściciele może są wymagający ale dlatego mają taka dobrą opinię. Nie lubią fuszerki i leserów , zależy im na kadrze uczciwej i zaangażowanej w pracę wtedy pracowników odpowiednio wynagradzają. Wiem co pisze bo pracuje tam od początku i nie tylko ja tam pracuje już tyle lat.

NN

Witam przestroga dla wszystkich chcących podjąć prace w tym barze, szefostwo jest dwulicowe i nie maja zdania na temat pracownika,nawet jakby człowiek się sklonować to i tak by było za mało i za wolno,najlepiej latać na wysokości lamperii z prędkością światła i nie narobić szkód to \"Może\" byliby zadowoleni, a co do pensji to tak jakby jej nie było. Wiec nie polecam nikomu pracy w tym zakładzie.

Zostaw opinię o Chaberek Bar Andrzej Osińki - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chaberek Bar Andrzej Osińki