Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

sarenka

To fakt leader z wysyłki Krzysie siedzi cały czas w biurze za każdym razem gdy tam jeśtem on siedzi w biurze przylepil się tam klejem? Takiemu to dobrze

Lucyfer

W tym zakładzie nigdy nie będzie dobrze się pracowało, a szczególnie jeśli będą tam nadal pracowali tacy ludzie jak leader warehause Krzysztof P. Wszystkim utrudnia pracę i niestety psuje to co zrobią inni. Co się dziwić skoro tak naprawdę sam nic nie robi , bo nie potrafi. Całe 8h siedzi na tyłku i serfuje po necie. Ludzi poniża na każdym kroku. Beznadziejny jest, a uważa się za kogoś ponad wszystkich.

Kozak
@Lucyfer

Ludzie wyciagnieci z łona matki kleszczowo tak mają. Wyjątkowo upierdliwy typ z niego.

braveheart
@Lucyfer

I za każdym razem wchodząc na magazyn słychać jego żałosny śmiech, a tu nie ma z czego się cieszyć...

Lucjan
@Kozak

Bardzo trafne określenie, Kozak. Gdy tylko mam iść na magazyn pobrać coś co mi góra każe, to mnie ściska, bo muszę wręcz prosić się o wydanie czegokolwiek. Trwa to zawsze dłużej niż powinno, bo muszę wysłuchiwać obelg jacy to debile pracują na produkcji i w jakości skoro trzeba coś kontrolować ponownie. A kim on jest żeby oceniać? Skoro taki z niego ideał to niech idzie wykazać się na produkcji. To było by dobre wyjście(usunięte przez administratora). na linii produkcyjnej

Ktosiowa

Ma być 31-go Sierpnia ale narazie cisza

gruba

Czy wiecie cos na temat imprezy zakladowej kiedy bedzie ?

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.

ok

Tak są ludzie z Pyskowic, są spoko

ikus

@księzniczka cpada no co Ty o takiej stawce to moge pomarzyc xD

księżniczka cpada

Jaką stawkę ci dali na początek ? 2400 ?

JJ
@księżniczka cpada

2400 to chyba norma do zrobienia

ikus

Witam,czy pracuje ktos w tej firmie moze z Pyskowic i dojzedza własnym trasportem? pytam ze wzgledu na mozliwosc wspolnego dojzadu bo wiadomo jak sie dojezdza busami na strefe,mam zaczac prace od wtorku

nowy

Witam.mam takie pytanie mam zaczac niedługo prace w tej firmie,czy odziez robocza dostaje sie od zaraz czy po jakims czasie? czy trzeba miec własna? Prosze o szybka odpowiedz?

nawet

Witam. To prawda. Nawet jeśli pracownik straci uprawnienia do wykonywania pracy na przykład ktoś straci prawo jazdy za punkty- to pracodawca wtedy moze Go zwolnić bez wypowiedzenia - to znaczy następnego dnia. Ale Bez wypowiedzenia a nie dyscyplinarnie to są dwie inne rzeczy których nie nalezy mylić.

precyzując
@nawet

Mówiąc sciślej jeśli ktoś pracuje jako na przykład kierowca i w trakcie urlopu straci prawo jazdy np za punkty to wowczas zakład pracy NIE MOZE Go zwolnić dyscyplinarnie. Moze natomiast zwolnić Go bez wypowiedzenia umowy a to są dwie inne rzeczy.

Daro

A co do Alicji to spoko laska!

@Daro

Co jest? jaka jest? No niby kwestia gustów tak mowia no ale prosze cię widziałeś ja z bliska? One jest wg mnie bez proporcji. totalnie. Wazne ze prezesowi sie podoba hehe

ehhh

Przed ostatni ze starej ekipy SCPL reszta to już osoby które nic nie widziały i mało co rozumieją. Nie raz było cięzko i głupio ale nie tak debilnie jak teraz.

Monia

Mamy niezłą krainę czarów, ale Alicja nam się nie udała.

potwierdzam Pan A jest najlepszym kierownikiem, nie to co Pan D, który nawet matury nie ma, szkoda tylko,że i tak w niedługim czasie Pana A wywalą, ale za to zostanie Pani Alicja, która może robić wszystko bez żadnej wiedzy

a moze
@ja

A moze pracownicy Go obronią wiele od ludzi zalezy

Abcde
@ja

Nie mogę uwierzyć w to co czytam. A najlepszym kierownikiem?

To prawda

To prawda Andrzej jest najlepszym kierownikiem

Asiulka

Potwierdzam, ostro jedzie po koreańcach, ma ich za totalnych prostaków. Miówił, że jeszcze takiego bajzlu tu nie było.

Konfident

Chodzą słuchy, że Alicja z Krainy Czarów nie ma już na kogo kablować i niedługo sama na siebie zakabluje Prezesowi, prawda to?

@Konfident

Taa... Juz stanowisko dostala za kablowanie i podobno za inne rzeczy tez. Zreszta to był smiech na sali dla wszystkich i do teraz jest. teraz żeby się wykazać będzie musiała zacząc sprzedawać koleżanki z HR to było by w jej stylu.

wiesz
@ehhh

Wiesz, moze sie tak zdarzyć. Wogóle ww dziale HR w porządku był Michał odszedł szkoda ale nie dziwie Mu się. Poza nim to cały dzial HR jest do wymiany moim zdaniem.

@ehhh

jaka kraina taka alicja- smutne

Ktosiowa

Szaleją na punkcie Audytów! Niedługo nie będzie można oddychać...

zwiazkowiec

masz racje- do twojej wiadomosci weglug kodeksu pracy na 8 godz nalezy sie 15 min przerwy a masz 20 min wiec... jakie krotkie przerwy... Zwiazki patrza,a malo tego jeszcze widza...

@zwiazkowiec

patrzą i widzą - brawo, ale super związki, jestem pod wrażeniem,że patrzą i do tego jeszcze widzą, czapki z głów dla was

co widzisz?
@zwiazkowiec

Wiem,ze związki dbają o te osoby które są w związkach i powiedz mi podaj mi jakiś konkretny jeden przykład od a do z Czy związki kiedykolwiek komuś konkretnie pomogły czy kogoś obronily ? Bo ja znam osoby juz sposród byłych pracowników ktore mialy konkretny problem na przykład niesłuszna nagana i owszem chcieliście pomóc ale nie przeforsowaliście. Na temat umów tez nic nie potraficie wywalczyć negocjujecie rozmawiacie w ogóle z zarządem zeby te umowy byly inne ? Na takiej umowie ja pracowalem za granicą jako pracownik sezonowy i wtedy taka umowa jest zrozumiala.ALE ZEBY KTOŚ W SWOIM KRAJU PRACOWAL NA TAKIEJ UMOWIE TO JEST NEOKAPITALIZM. Dlatego zastanowcie sie po co jesteście ? Moze w Polsce juz związki nie są potrzebne w kazdym razie ja nie wierze w związki.

zwiazkowiec
@co widzisz?

co widzisz- sorki nie rozumiem pytania jesli chodzi o umowy... a jesli chodzi o nagany to uwierz mi ze w nie jednym przykladzie miala byc dyscyplinara wiec...

ehhh

To odbijanie kart to kropla w morzu problemów, to niska szkodliwość czynów bardzo. Nadużycia po stronach Koreanskich lub czy wyżej są (usunięte przez administratora)

Daro

Widać że w tym zakładzie nadal panuje ciemnota. Co do Moniki i Renaty to jak tak uważacie to sprawdź je. Związki bardzo dużo zrobiły już w tym zakładzie, a jak tego nie widzisz to kup sobie okulary. I przestań pisać bzdury, bo chyba ci się nudzi!

@zwiazkowiec

Mam inne zdanie na ten temat. Poprostu nie wierzę juz w związki ,nie tylko w tym zakladzie pracy,ale w ogóle w Polsce. A jezeli chodzi o dyscyplinarne - to dobrze wiesz są określone przypadki kiedy pracownika mozna mozna zwolnić dyscyplinarnie typu sabotaż, alkohol , kradzież. Nie nalezy straszyc ludzi ,ze za byle co mozna zwolnić dyscyplinarnie , bo nie mozna. pracodawca zawsze moze rozwiązać z pracownikiem umowe za wypowiedzeniem tj w trybie normalnym jak to opisuje art 30 KP a nie jak sobie ktoś mowi. Spośród ludzi których znam nikt nie dal nigdy powodu do zwolnienia dyscyplinarnego. związki w Polsce funkcjonowaly prężnie w latach 80- tych.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.