VES PLOTER s.c.

Opinie o VES PLOTER s.c.

Ula

Nie wiem skąd te negatywne opinie na temat tej firmy?! chyba zapewne dlatego, że jak od 6 lat pracuje w tej firmie, nie pamiętam, aby pracował w niej ktokolwiek o imieniu Karol ;) Pracuje w firmie VES PLOTER od 2012r., osobiście polecam tego pracodawcę z czystym sumieniem. Przez te lata pracy nigdy mi się nie zdarzyło, abym nie otrzymała wynagrodzenia „na czas” czy żebym do czegokolwiek była zmuszana, a zwłaszcza do nieuczciwości w stosunku do klientów. Pracodawca wiarygodny, rzetelny, uczciwy. Umowa na czas nieokreślony. Podejście do pracownika „podmiotowe” a nie „przedmiotowe”, takich pracodawców na dzisiejszym rynku pracy jest już niestety coraz mniej .

lodz

Niestety muszę się podpisać pod tą opinią!Kupiłem ploter UV 2 lata w leasingu i nie działa od samego początku co do pracowników to bardzo słabo wyszkoleni i pewnie słabo opłacani albo jedno i drugie.

Kamil

niepolecam, bardzo niezetelna firma - zmuszali mnie abym wciskał klientom beznadziejne chinskie plotery Xenons jako japońskie o nazwie Naniwa... ponieważ nikt nie chciał kupować tego badziewia to nie zaplacili za prace!!! tragedia

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie VES PLOTER s.c.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o VES PLOTER s.c. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VES PLOTER s.c.