Fundacja PATRIA

Opinie o Fundacja PATRIA

Filtruj opinie po kryteriach:

Edyta
 Opinia

@anonymous Tylko co do ma do pracy w Fundacji PATRIA? Niestety, nie widzę powiązania pomiędzy jednym a drugim. Dlatego jeśli miałeś okazję pracować tutaj - zachęcam Cię do napisania merytorycznej opinii na temat firmy.

anonymous
 Opinia

Niby fundacja A imprezy co tydzień huczne

Edyta
 Opinia

@Cezary, z tego co wynika ze strony Fundacja PATRIA, oferuje ona wolontariat pracowniczy. Jeśli ktoś na trochę wolnego czasu można zaangażować w drobne prace fizyczne i wspomóc potrzebujące pomocy rodziny.

Cezary
 Opinia

Może fundacja potrzebuje pracowników?

Sławek Adamek
 Opinia

Poznaliśmy się wiele lat temu ok. roku 2009 - wspierałem ich jako przedsiębiorca, później gdy zamknąłem swoją firmę, otrzymałem mnóstwo wsparcia , a drzwi Pani Liliany były dla mnie zawsze otwarte. Ostatnio współpracowałem jako wolontariusz i poznałem gorzki smak pracy w FILANTROPII. Tam nie ma milionów, praca potrafi być frustrująca, trzeba mieć wizję i wytrwałość - dla tych, którzy oczekują łatwego zarobku nie ma tam miejsca. Polecam wszystkim wspieranie takich ludzi jak Pani Prezes i reszta ekipy działająca razem z nią.

andrzej
 Opinia

Podzielam opinie krytyczne,zarząd myśli tylko o sobie a pod pretekstem pracy dla innych zorganizował sobie super życie na koszt innych.

Sławek
@andrzej 18.10.2015 13:23

w 2015 przewinął się pewien andrzej piszę go z małej litery bo jeśli to on pisze chętnie o nim opowiem i jego postępowaniu

Bartek
 Opinia

Nie uwierzę w czyste intencje tej fundacji. Znałam wiele osób tam pracujących i nigdy nie usłyszałam pozytywnej opinii.

Sławek Adamek
@Bartek 16.05.2016 17:19

Od wielu lat współpracuję z Fundacją Patria znam ich bardzo dobrze i nigdy nie byli nastawiani na siebie Jako osoby nią zarządzające, są zobowiązane dbać i jej dobro. Przypuszczam iż stąd ta opinia. Pani Prezes jest niesamowitą osobą, uczciwą, pełną pasji i wytrwałości. polecam

Opinia

Czy brak nowych komentarzy o Fundacja PATRIA oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

jan
 Opinia

a jak jest tam teraz? w zeszłym roku jak czytam było ok, czyli dobra firma i co najważniejsze dobrzy ludzie.............

Vik
 Opinia

Pracowałem w Fundacji przez pół roku w 2016. Wiele się nauczyłem. Pracowici, zaangażowani ludzie. Może czasami zbyt perfekcyjni. Wiele oczekują od siebie, i od innych. W zamian za super wywiązywanie się z obowiązków dają szanse na własne działania. To nie jest dla wszystkich. To nie praca od 8 do 15 :) Polecam kreatywnym.

Vik

Back

No ja wiem, że Fundacja Patria jest w porządku, zdecydowanie

Sławek
 Opinia

Osoby, które pracują teraz w Patrii sa tam od 2013 roku. Rekrutacji nie ma żadnej od lutego 2015 roku - nie ma takiej potrzeby. Wolontariusze wspierający Fundacje robią to systematycznie, grono dorosłych osób stabilne od dwóch lat. Trudno zakwestionować te fakty. Gdyby było zle - tych ludzi by tam nie było. A ze komuś sie coś wydaje, w coś wierzy lub nie, to juz jego sprawa. Tylko po co o tym pisać?

Benek
 Opinia

Coż... Patria i Agapa. Z całych sił życzę Pani Lilianie, Agnieszce i Markowi sukcesów i realizacji fundacyjnych planów. Patria, jest teraz fundacją, taką jaką powinna być. I żeby było jasne; Patria nie jest równa Agapie.

ag
 Opinia

O podziale to prawda, od polowy lutego Patria nie szuka nikogo na stanowisko asystenckie. I nie bierze odpowiedzialności za działania w Skrzetuszewie, pracują w Imiołkach, na swoim terenie.

k.o.
 Opinia

cenzuralne czy nie cenzuralne, wielu czy niewielu - swoja droga zawsze trzeba wyrazić zgodę na przyjazd do pracy i samą pracę,i warto to zrobić samodzielnie, nie w oparciu o anonimy. Wszystkie wpisy robią się nieaktualne. Już nie patria szuka asystentki/a, tylko inna fundacja. Nastąpił rozdział, pracowałem tam wtedy :) Gdzie teraz będziecie użalać się nad sobą i wylewać pomyje?

robert
 Opinia

admin usunął z mojej poprzedniej wypowiedzi słowo: &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; oceniając je jako niecenzuralne. Adminie, w Słowniku języka polskiego, Państwowe Wydawnictwo Naukowe, słowo &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; oznacza: obszar trwale podmokły, porośnięty roślinnością przystosowaną do warunków środowiska, powstający w wyniku utrudnionego odpływu wód opadowych lub gruntowych, w którym zachodzi proces tworzenia się torfu". To jest niecenzuralne słowo? No doucz się Pan/Pani a potem administruj ten portal!

robert
 Opinia

Pani Benkowo, nieładnie tak zakłamywać rzeczywistość i bronić czegoś, co było (może się zmienia, ale było jak było!)nieludzkie, zafałszowane. Tu nie ma jedne jopinii jednego było pracownika, który być może te 5 litrów zachachmęcił. Jest ich bardzo wiele, różnych w wymowie, stylu i stopniu odczutej krzywdy. Lepiej wyciągać wnioski i naprawiać, bo wracacie w to samo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w którym tkwiliście od lat....

Benek
 Opinia

Praca w fundacji czy praca w jakiejkolwiek sferze społecznej łączy się z wyrzeczeniami. Jeśli ktoś z jakichś przyczyn zostanie zwolniony lub wyrzucony, to na pewno nie dlatego że się starał i był społecznikiem z powołania. Czasem ludziom się wydaje, że jest to praca, gdzie po 8 godzinach wkłada się czapkę na głowę i cześć...Poleganie na opinii "anonima" który być może te 5 litrów gdzieś zachachmęcił...

Opinia

warunki do pracy są super, praca w fundacji musi być z pasją czynienia dobra. każdy kto chce pracować dla dobra innych musi włożyć dużo pracy od siebie i nie patrzeć głównie na pieniądz. fundacja jest po to aby dawać uśmiech innym i można w tym pomóc i mieć z tego satysfakcje. :)

oldrocker
 Opinia

Nic nie wiem. Jeżeli tak jest to dopadnę gnoja

Kaja
 Opinia

Witam, czy ktoś może mi podać konkretne informacje na temat stanowiska "Asystentka Fundatora Fundacji"? Jak wygląda umowa, płaca, czas pracy?

szalona
 Opinia

Ludzie ........znowu "firma" robi nabor na to samo stanowisko; WNIOSEK.....wszyscy uciekaja z fundacji UWAGA PRZYSZLI, EWENTUALNI PRACOWNICY!!!!!!!!! to jest "FIRMA KRZAK"

Conieco
 Opinia

Fundacja mogłaby być super miejscem, gdyby "zarząd" postawił na ludzi, a nie patrzał na własne dobro. Była kiedyś w (usunięte przez administratora)super rehabilitantka: młoda, z zapałem, poczuciem humoru, ale i umiejętnościami. Z tego co wiem nie miała zbyt wielu pacjentów, ale kiedy mieli się pojawić skoro gabinet działał zaledwie kilka miesięcy. Rehabilitantki już nie ma. Była kiedyś super hipoterapeutka, rozkręciła całą stajnie, zajęcia dawały jakąś perspektywę rozwoju, dużo się działo wokół tematu. Hipoterapeutki już nie ma. Maja super logopedke, kobieta prowadzi terapię z sercem, szkoda, że zmieniły się zasady korzystania z zajęć. Nie straćcie logopedki. Więcej serca i docenienia pracy ludzi, mniej efekciarstwa... Kim ja jestem, żeby oceniać? Był kiedyś super wolontariusz, który chciał się zaangażować. Nie dane mu było. Wolontariusza już nie ma.

D
@Conieco 04.01.2014 18:48

Sądząc po ilości użytego słowa "super" wcale nie jest tak źle. Pozdrawiam

Jaaa
 Opinia

Działalnością fundatora przeca interesują się różne media, jest wiele reportaży i artykułów na ten temat.

Opinia

Nie mogę zrozumieć dlaczego nikt się nie zainteresuje działalnością Pana (usunięte przez administratora)Czy wystarczy być kimś w przeszłości ,aby takie przekręty uchodziły mu na sucho.

gucio
 Opinia

Polecam wnikliwa analize przytoczonych powyzej opinii......wiele trafnych spostrzezen i uwag. Po moim "niedlugim" kontakcie z fundacja mysle, ze wiekszosc trafionych w sedno. UWAGA mozna sie nabrac!!! NIE POLECAM , a raczej polecam szczegolna rozwage

lussi
 Opinia

dostałam propozycje pracy w Fundacji. Chciałabym skontaktować się z kimś kto tam pracuje lub pracował. Proszę o kontakt Mój mail. lussi3333@op.pl Pozdrawiam

Opinia

Pracowała tam kiedyś Pani (usunięte przez administratora) Dała podopiecznym wiele radości, serca. Niestety omłot ją też zniszczył. Daleko od tego miejsca . To schizofrenik w najgorszym wydaniu. Ma więcej niż trzy twarze. Czekam na to aż go ktoś rozliczy z pseudo działalności . Nabija sobie portfel pod płaszczykiem pomocy .Uciekajcie z tego miejsca z zamkniętymi oczami

gość
 Opinia

no cóż ja też miałam okazję kontaktu z Patrią, potwierdzam, wiekszość opini krytycznych jest trafna.Prezes to człowiek , który upatrzył siłę w manipulacji i to jego problem.Przecenia swój umysł , jako narzędzie sprawcze całej twórczosci człowieka,.Warto umysł konfrontować z uczuciami i odczuciami swoimi i innych a on tego nie robi i są tego efekty.Facet przyczynił się do biedy innych i nadal to jego pożywka słabość i odebrane siły wielu ludzi.To typowy przykład tego co nas otacza, demoralizacja, pozorną bezkarnoscią , brak wyższych ideałow i własciwego systemu wartosci.Nieudolne prawo człowieka można poprawic przez jego własną moralnosć ale tu tez jest problem , bo u wielu zniszczyła to fałszywa moralnosc - religia i konfesjonał jako narzędzie wzmacniające wielu niegodziwców.Nie chodzi tu o to , żeby facet chodził przez resztę życia we włosiennicy i posypywał głowę popiołem, ale analiza tego co niewłasciwe jest niezbędna, a tego u niego nie ma . To tylko puste słowa podyktowane megalomanią, narcyzmem, czesto hipochondrią a to prowdzi do egoizmu i fałszu.Wierzcie mi to nie jest objaw siły, to zachowania osobników z brakiem siły a to prowadzi do braku szacunku wobec innych a tym samym wobec siebie.

Zostaw opinię o Fundacja PATRIA - Skrzetuszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja PATRIA

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.