Patria Fundacja

Leszczawa Dolna

Opinie o Patria Fundacja

Czy twoim zdaniem firma Patria Fundacja jest dobrym i solidnym pracodawcą? Dodaj komentarz i napisz szczerze co myślisz o tym miejscu pracy.

Vik
@admin 23.07.2016, 12:45

Pracowałem w Fundacji przez pół roku w 2016. Wiele się nauczyłem. Pracowici, zaangażowani ludzie. Może czasami zbyt perfekcyjni. Wiele oczekują od siebie, i od innych. W zamian za super wywiązywanie się z obowiązków dają szanse na własne działania. To nie jest dla wszystkich. To nie praca od 8 do 15 :) Polecam kreatywnym.

Zostaw opinię o Patria Fundacja - Leszczawa Dolna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patria Fundacja