Opinie o Apteka Verus Sp. z o.o. w Pobiedziska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Apteka Verus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Apteka Verus Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Verus Sp. z o.o. w Pobiedziska

Ł

Wszystko, co zostało napisane wcześniej to smutna prawda o tej aptece... Szantaż, wykorzystywanie pracowników, praca ponad normę a zarobki bardzo przeciętne. Ciągły stres i nieprzespane noce...

Ten

Czego ten rzekomy szantaż miałby dotyczyć? I o co wspominane pretensje?

Mam doświadczenie w pracy jako Technik farmacji. Myślicie, że firma Apteka Verus Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

@Pracodawca

Tak chętnie nawiążemy współpracę z technikiem farmaceutycznym. Proszę przesłać CV na adres rekrutacja.apteka.poznan@op.pl

W jednej z opinii pojawiło się stwierdzenie, że apteki są nowoczesne i dobrze wyposażone, co w praktyce może to oznaczać? Co się składa na całość wyposażenia? I co do tej wspomnianej czystości to już zależy od samego personelu czy może przychodzi firma sprzątająca?

Lidzia
@ona@

Więc w teorii można byłoby przyjąć mniejsza stawkę godzinowa i oddać te obowiązki innej osobie z tego co tu jest napisane? Zastanawiam się czy na umowie występuje fraza związana z dbaniem o czystość w miejscu pracy.

Witam, już z rok temu ktoś zaznaczył, że można dostać umowę o prace na czas nieokreślony. teraz jak wystawiono ofertę dla techników farmaceutycznych do apteki to było w niej napisane, że dają umowę zlecenie oraz te o prace. czy na samym początku zawsze jest ta pierwsza?

Czy firma Apteka Verus Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Xxx Nowy wpis

Nie ma wogole możliwości szkoleń nawet zwykłych między pacjentami co jest przykre i pracownicy na tym traca……uwazam ze powinny byc w każdej aptece by pracownicy mogli się dokształcić

Ł

Zależy od apteki, w niektórych sam zasuwasz z mopem i ścierką...

Na koniec zmiany znaczy? A trzeba zostawać po zamknięciu? Samo sprzątanie no to w sumie wszędzie gdzie pracowałam jako sprzedawca czy coś no to trzeba było posprzątać potem. Nie dziwi mnie to wcale. Tylko o której się wychodzi właśnie?

ona@ Nowy wpis

Sprząta się pod koniec zmiany. Wiadomo, że co do minuty nie wyjdziesz bo interes trzeba zamknąć. Większość z nas nie uważa się za sprzedawców tylko za personel fachowy. Przez takie osoby jak Ty inni uważają nas za "sprzedawców". Jesteśmy po to by doradzać pacjentom i świadczyć usługi farmaceutycznej, nie szkoliliśmy się po to by myć podłogi..... trochę szacunku do zawodu

Lidzia Nowy wpis
@ona@

Ludomir Zgirski

Złego słowa o firmie powiedzieć nie mogę. Owszem, pracy jest dużo, ale zarobki są adekwatne. Jest atrakcyjny system premiowy, wszystkie święta są płatne extra. Nie spotkałem się również z brakiem szacunku wobec własnej osoby, ani nikogo innego z personelu. Apteki są nowoczesne, dobrze wyposażone i czyste. Na półkach leki i suplementy bardzo dobrej jakości, człowiek nie ma wyrzutów sumienia, że musi je sprzedawać. Szef jest wymagający i możliwe, że część osób to zniechęca i stąd poniższe komentarze.

Ludomir Zgirski

Nikt mnie o nic nie prosił. Tak jak pisałem, narazie pracuje mi się dobrze, a że są tu same negatywne opinie postanowiłem dla przeciwwagi napisać coś pozytywnego :) Pozdrawiam

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Apteka Verus Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Technik farmacji
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Czuczo

Nie trzeba tam pracować , wystarczy znać własciciela daniela alias arczi alias stefan vel stefix. Haha czyli nic się nie zmienilo, gosc mysli ze to sa lata 90 te jak stary mial jedyna apteke w pobiedziskach i kase wozili w workach. Kiedyś sodówka miała uzasadnienie, ale dzisiaj? Skończyly sie czasy wywozu i jak trzeba jechać na marży 15% to już nie jest tak różowo

Ursa
@Czuczo

Dokładnie tak szef myśli że jest najważniejszy i najmądrzejszy a swoich pracowników ma za zwykłych slugosow na których możesz pokazywać swoje humory u wyższość. A taka prawda że 99% ludzi tam pracujących ma większą wiedzę i szanują pacjentów, ale karma zawsze wraca a dyktator aptek i firmy verus w końcu straci swoje przywileje i pieniążki, zostanie z niczym bo nawet nikt go nie lubi

@Czuczo

Dzień dobry, opinii wnioskuję, że wiedza nt. obecnej sytuacji w branży farmaceutycznej jest znikoma. Pranie brudów z dawnych lat nie tylko obraża właściciela, ale też obecnie zatrudniony personel. Proszę pamiętać, że „apteka” znaczy coś więcej niż tylko właściciel to zatrudnieni pracownicy ich zaangażowanie, wiedza i praca zespołowa. Z punktu widzenia pracownika zwracam się z prośbą o załatwianie „prywaty” bezpośrednio z Właścicielem do którego wnioskując z opinii ma Pan/Pani uraz. Średnio interesuje mnie jego powód. Proszę na forum nie obrażać miejsca pracy które tworzę z koleżankami i kolegami w Aptekach Verus, bo mnie osobiście prywatne porachunki na forum brzydzą.

Odnośnie tego wskazanego nastawienia do pracy to nie jest ono jakoś szczególnie weryfikowane na samej rozmowie rekrutacyjnej? Albo chociażby podczas okresu próbnego? Zastanawiam się jak teraz wdrożenie na stanowisko może wyglądać oraz ogólne sprawdzenie kandydata, jeśli do takich sytuacji dochodzi

Cześć, był ktoś już na rozmowie o pracę na magistra farmacji? Chciałabym wiedzieć, jakie zarobki proponują na start. Bo niestety w ogłoszeniu nie ma żadnej informacji, a nie lubię się zgłaszać w ciemno. Zwłaszcza, że mam kilka opcji do wyboru.

@Pracodawca

Jeśli jest Pani zainteresowana współpracą proszę przesłać CV na adres rekrutacja.apteka.poznan@op.pl. Skontaktujemy się z Panią i porozmawiamy o szczegółach.

PRACOWNIK

Tak, firma poszukuje do pracy techników i magistrów

Renata
@PRACOWNIK

Gdzie można się dowiedzieć więcej, są jakieś oferty? Chociażby jak płacą i na jaki etat, jeśli sam coś wiesz to daj znać w sumie. Każdy szczegół będzie pomocny.

Anka
@PRACOWNIK

Czy umowa na czas nieokreslony i na jakie wynagrodzenie moze liczyć technik na cały etat ?

A
@Anka

Tak dostaje się umowę na czas nie określony. Każdy sam ustala wypłatę. Mogę tylko napisać ze ciężko mi było znaleac prace z równie dobrymi zarobkami

Wercia

Cześć, mógłby mnie ktoś uświadomić, od czego to jest zależne, jaką umowę otrzyma magister farmacji? W tym niedawnym ogłoszeniu z grudnia widziałam podaną i umowę o pracę i zlecenie obok siebie, także no nie pomogło mi zbytnio. Teraz jak to wygląda? Z góry dzięki

@Wercia

Dzień dobry, może Pani podjąć pracę zarówno na UZ jaki i UoP. Proszę o kontakt jeśli jest Pani zainteresowana współpracą wysyłając CV na adres: rekrutacja.apteka.poznan@op.pl

Pp

Czy osoba pracujaca na umowę zlecenie jako pomoc tez ma benefity w postaci multisport i premii świątecznej???????

Zastanawiam się tylko nad tym czy opinie tutaj są uniwersalne? Czy każdy z was tak miał jak pisał poprzednik, że występowały rozbieżności miedzy tym co padło na rozmowie a tym co było już w praktyce na miejscu? widnieje właśnie oferta dla mgr., z oznaczeniem od zaraz. Podciągnąć to należy pod rotacje? W zakresie obowiązków wypisali 5 lokalizacji. Czy delegacje będą częste?

Jako były pracownik odradzam pracę w aptekach Verus. Na rozmowie rekrutacyjnej oczywiście wszystko ładnie, pięknie, natomiast po podjęciu pracy już tak kolorowo nie było. Co chwile dowiadujemy się o nowych obowiązkach w ogóle niezwiązanych z pracą w aptece. Prośba o wolne kończy się pretensjami i pytaniami, szef opryskliwy i niekomunikatywny, naprawdę odradzam.

Nie polecam. Przedmiotowe traktowanie pracowników. Brak jakiegokolwiek szacunku. Ciągła i napięta atmosfera, ciągłe pretensję o każdą najmniejszą rzecz. Obiecują nie wiadomo co, a potem wychodzi szydło z worka

Marcela
@pracownik

O jakie obietnice bez pokrycia chodzi? O warunki finansowe? Czy co takiego obiecują, co potem się nie sprawdza? Jest chociaż możliwość stałej umowy o pracę?

Jak dotąd jest to jedne miejsce pracy gdzie spotkałam się z tak karygodnym zachowaniem i nastawieniem zarówno szefa jak i kierowniczki względem pracowników. Nie zostajesz w żaden sposób wprowadzony czy przeszkolony, jest to argumentowane bardzo żenującymi argumentami. W aptece panuje ciągły chaos, przez brak odpowiedniego wprowadzenia szef i kierowniczka rzucali ciągłe pretensje o każdą najmniejszą rzecz. Na pracownika narzuca się ogromną presję, okazuje się, że każdy pracownik ma pracować wręcz perfekcyjnie, bez popełniania najmniejszego błędu. Każdego dnia dowiadujesz się o nowych obowiązkach. Zarówno szef jak i kierowniczka traktują pracowników przedmiotowo, obydwoje stosują narrację szantażu na pracowników. Niezależnie od umowy, okazuje się, że wzięcie dnia wolnego jest prawie, że nie możliwe. Narzuca jest od razu narracja, że ale jak to? po co ci ten dzień wolny? Mimo naprawdę pozytywnego nastawienia do pracy w tym miejscu, z każdym dniem uświadamiałam sobie, że nie chcę tam wracać. Szef swoim zachowaniem sprawia, że atmosfera w tym miejscu jest bardzo napięta i po prostu negatywna. Co więcej pracowników traktuje z wyraźną wyższością, bez jakiegokolwiek szacunku. Dosłownie wyżej sra niż dupę ma. Zdrowie psychiczne podupada w tej pracy. Serdecznie odmawiam pracy tam, szanujmy swoje zdrowie psychiczne i samych siebie. Nie ma co tracić czasu na pracę w tym miejscu. Mimo, iż i szef i kierowniczka uważają, że jest to najlepsze miejsce pracy i powinieneś być wdzięczny, że dostąpiłeś zaszczytu pracy w tak prestiżowym miejscu. To zastanówmy się dlaczego ciągle poszukują nowych pracowników. Dlaczego tak dużo osób porzuca tam pracę? Może najwyższy czas zmienić nastawienie i wyjść z bańki cudowności? Praca w tym miejscu to gwarancja stresu i ciągłego podirytowania. Obiecują bóg wie co. Pretensje gdy chce się wziąć wolne chociażby jeden dzień. Śmieszne kary grafikowe. Again SERDECZNIE NIE POLECAM

Daga

No nie, ogłoszenie na które chciałam aplikować na magistra farmacji wygasło dosłownie 2 godziny temu. Chyba można jeszcze wysłać papiery ? Wiadomo coś o tym, czy już zatrudnili osobę do pracy czy może jest szansa ? Proszę o informację i bym jeszcze chciała wiedziec, czy ten elastyczny grafik to prawda aktualnie, jak te godziny wyglądają ? To tak przy okazji

Przepracowałam w Verusie miesiąc i zdecydowanie ODRADZAM. W aptece panuje nieustanny chaos. Nikt nie wprowadza nowych pracowników na stanowisko, co prowadzi do ciągłych nieporozumień i niemiłych uwag od (usunięte przez administratora), którego podejście do ludzi zdecydowanie pozostawia wiele do życzenia. Kiedy (usunięte przez administratora)był obecny, atmosfera była napięta i każdy czekał, kiedy wyjdzie. Pracownicy byli poddenerwowani i przerzucani po różnych aptekach. Dodatkowo, (usunięte przez administratora) sami zaproponowali mi wykonanie tam stażu po farmacji - zgodziłam się. Lecz, kiedy dzieliłam się tą informacją z koleżankami/kolegami z pracy, reakcja była jednoznaczna: szok. Nawet na uczelni sugerowali, żebym zwróciła uwagę na opinie online. Niestety, zignorowałam te ostrzeżenia, a dwa dni przed rozpoczęciem stażu, (usunięte przez administratora)nagle wycofał swoją ofertę. Jako ktoś, kto kiedyś sam zaczynał karierę w farmacji, jego brak empatii był dla mnie niepojęty. Miałam dosłownie kilka godzin na znalezienie innej apteki i załatwienie formalności. Obserwując też, jak (usunięte przez administratora)obsługuje klientów, miałam poczucie, że brakuje mu podstawowej wiedzy z zakresu farmacji. Rutynowe konsultacje z Google'em i np. odbieranie telefonu podczas obsługi klienta jest nieprofesjonalne. Ogłoszenia o pracę w Verusie są publikowane na okrągło, co jest jasnym sygnałem problemów z zatrudnieniem. W ciągu jednego miesiąca, kilku pracowników odeszło lub zostało zwolnionych z błahych powodów. Moja rada? Lepiej poszukać pracy gdzie indziej, niż tracić czas i nerwy w miejscu, które nie doceni Twojego wkładu ani nie zaoferuje odpowiedniego wsparcia w rozwoju zawodowym.

Bylypracownik

Ten pracodawca nie szanuje swoich pracownikow i nie docenia , pieniądze nie adekwatne do wykonywanej pracy . Robisz wszystko a zarabiasz chlam .

@Bylypracownik

Serio? Komentarz niżej ktoś chwali zarobki, a ty mówisz że jednak nie jest tak kolorowo. To może jednak warto podać widełki? Bo sama już nie wiem czy warto czy nie. Premie też są jakieś? A w sumie to może stawka zależy od lokalizacji? Bo w necie widziałam, że na kilka z nich szukali kilka miesięcy wstecz.

@Bylypracownik

Tak zgadzam się, jako były pracownik żałuję każdej minuty spędzonej w tej aptece Pracodawca traktuje z pogardą swoich pracowników oprócz swoich pupili od których zbiera informacje na temat innych i bardzo lubi podlizywanie Dużo pracy , obowiązków i przede wszystkim ogromnie dużo nerwów jak na tą ilość pracy za tak marne pieniądze i ciągłe obrażanie i zniewagę. Nie polecam pracy u tego Pana.

A w jakim celu zbiera od swoich ulubionych pracowników informacji o innych pracownikach? Szuka powodów do zwolnienia w ten sposób? No i powiedziałbyś co dla Ciebie oznaczają marne pieniądze, dają chociaż więcej niż minimalną krajową?

Farmaceuta z Poznania

Jak ktoś dużo i ciężko pracuje to pracodawca gwarantuje zarobki powyżej rynkowych. Atmosfera w pracy jest ok, o ile nie ma w pobliżu szefa który często wprowadza nerwówkę. Bardzo dużo wymaga się od pracownika, nie można popełnić najmniejszego błędu bo inaczej są pretensje od razu, wszystko musi być zrobione teraz, często robi się kilka rzeczy naraz i wiecznie brak pracowników. Nowy pracownik często rzucony jest na głęboka wodę, każdy robi nadgodziny, odnoszę wrażenie ze mentalnie firma utknęła mocno w latach 90, a przecież mamy 2023 rok. Pracując tam, po skończonym dyżurze w aptece wychodzi się umordowanym. Teraz szczęśliwie standardy w wielu miejscach są inne. Aptek jest dużo, farmaceutów jest mało, generalnie polecam raczej iść pracować gdzieś indziej. Jeżeli ktoś potrzebuje więcej kasy, zatrudnienia na cito i może włożyć OGROMNĄ ilość pracy (i nerwow) to Apteka Verus będzie dobrym miejscem.

Lenka

W sensie, że praca ponad miarę, czyli jest tu dużo nadgodzin? Czy o jakie normy chodzi?? Dajcie znać, ok?

Niestety szantaż głupie odpowiedzi szefa, wieczne pretensje to norma. Ta atmosfera często doprowadza do łez i nieprzespanych nocach. Szczerze nie polecam!!!

Ten

Czego ten rzekomy szantaż miałby dotyczyć? I o co wspominane pretensje?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Apteka Verus Sp. z o.o. na stanowisko Technik farmacji?

Klient

Witam Z tego co widzę wszystkie negatywne opinie tylko się potwierdzają Miałem ta PRZYJEMNOŚĆ być obsługiwany w aptece w Poznaniu przez właściciela. Pana który nagle pojawił się bez kitla Usmiech i uprzejmość była tak udawana ,że poczułem się okropnie jak i również wywyższanie się nie tylko nade mną jak i również nad pracownikami którzy na pierwszy rzut oka wyglądają na przepracowanych i przestraszonych w obecności właściciela. Odczucie przerażenia po wejściu do apteki chyba jest na porządku dziennym dla tego Pana Nie polecam i głęboko współczuję nigdy więcej tam nie wrócę.

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Verus Sp. z o.o. - Pobiedziska

• Jak się pracuje w Apteka Verus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apteka Verus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apteka Verus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Apteka Verus Sp. z o.o.
  • Kostrzyńska 2