energomont

Częstochowa

Opinie o energomont

Nie polecam tej firmy teraz kiedyś pracowałem w tej firmie i chwaliłem ją wszystkim znajomym bo na prawdę nie było najgorzej ale w tej chwili to odradzam pracę w tej firmie bynajmniej ze względu na panią M która traktuje pracowników jak zło konieczne Ja bynajmniej dowiedziałem się o sobie ze jestem chory psychicznie a najlepiej jak stanę przed lustrem to sam to zauważę tak wygląda rozmowa przez telefon jak się zrobi coś nie pomyśli ??

Koksu

Też nie polecam !!! Żenada to w przypadku tej firmy i jej właścicieli w szczególności Pani M. komplement. Stawki bardzo niskie, brak umów o pracę, niegodne traktowane pracownika itd. Można siedzieć i wyliczać....tragedia.

xyz
@Koksu 13.08.2016 11:34

Nie miał Pan umowy o pracę ?

niezadowolony

Stanowczo nie polecam !!!!!!!! Poziom reprezentowany przez przedstawicieli, szczególnie pani M. jest żenujący!!! Skojarzenia z firmą energomont to: Nie znajomość przepisów, brak szacunku do pracowników, brak kultury!! Jak najmniej takich pracodawców na rynku.

rostock

14,60e brutto a ile na reke to h.u.j wie bo trzeba na czym oszukac koledzy robia rotocku majo po 15 17 na reke i lepsza prace

tomm

niepolecam stawki slabe kultura pani m jest na poziomie zera traktuje ludzijak scierwo niechsama sobie pracuje kreci jak tylkomoze niepolecam s.cier.wa

Yeti
@tomm 20.10.2015 04:41

Znam firmę i Panią M. i nie zgadzam się z Twoją opinią. Pracowałem w wielu firmach ale tą szczególnie sobie cenię. Solidny i profesjonalny pracodawca. Jeżeli wymagasz od innych zacznij od siebie a nie szkaluj ludzi.

Słowa kojarzące się z energomont (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w energomont: Najbardziej nie podobało mi się w energomont:

wyspa
@anonim 03.03.2009 14:01

Teraz Pan Z i Pani M dowiedza sie i bede sie tlumaczyc policji i prokuraturze jak fajnie zalatwiaja wszytko na lewo :-) szczegolnie uprawnienia

Zostaw opinię o energomont - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie energomont