Opinie o Quick-Mix Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Quick-Mix Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Quick-Mix Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - Produkcja zaprawy murarskiej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quick-Mix Sp. z o.o. w Strzelin

grupa absurdu - 2012-11-21 10:30:43 Sami odeszli? a był ktoś taki w tej firmie?Ze Strzelina odszedł (?;-)) Pan (usunięte przez administratora). Ma zostać zatrudniony w naszej firmie (wbrew wielu rozsądnym opiniom - piszę tak ponieważ nie przepracował u nas jeszcze godziny a już odwalil niezły numer). Czy moglibyscie przybliżyc nam jego osbę...?

grupa absurdu

Sami odeszli? a był ktoś taki w tej firmie?

kkk

sama prawda - szkoda tylko tych których wywalili lub sami odeszli

trzcina fan

Haha jak mi się podoba ta nieustanna walka w poszukiwaniu tych najlepszych i .... hmm no własnie jakich ??? Gdzie te nie spełnione obietnice o stworzeniu silnego zespołu... i te ciekawe opowiastki o najsłabszym ogniwie ... wnioski nasuwają się same : wchodzisz bez mydła jak kolega ( o zgrozo !!!) (usunięte przez administratora)masz wiele , nie wchodzisz nie masz nic.... (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Quick-Mix Sp. z o.o..
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wielbiciel

Rozpoczął się kolejny następny coroczny sezon czystek ciekawe kto następny . Panie (usunięte przez administratora)może czas rozejrzeć się wśród najbliższych - skoro tyle razy im nie wyszło.

wielbiciel ryb

A tak na marginesie nie potrzebujesz ludzi do pracy ?

sledzik

Ciekawe wiesz więcej niż ja lub masz stare dane

aaaa

Ostro, ale z tego co wiem, tam tez nie masz fajnie.

Śledzik

Dokładnie tak jak mój przedmówca napisał nie interesuje mnie co się dzieje w QM , kto kogo zwolnił lub zatrudnił . Zajmuję się inna branżą i to czy w budowlance jest kryzys a panowie świetnie sobie z tym radzą to mi ......Więc nie szukajcie taniej sensacji tam gdzie jej nie ma i nie zakładajcie ,że po takim czasie analizuję Wasze działania .

Kto nie skacze, do Strzelina hej hej

(usunięte przez administratora) Nie udzielam się tu od dawna, mam to w głębokim poważaniu. Są tysiące lepszych powodów na tracenie czasu, niż podkręcanie się byłym i do tego (usunięte przez administratora) pracodawcą. Zresztą napisałem dwa może trzy posty. Nawet zareklamowałem kilka produktów jednemu z moich bogatych klientów, nieprawdaż? Wszedłem tutaj z czystej ciekawości i widzę że temat żyje. Tylko po co? Brak wam odwagi, żeby żale wylewać na cenzurowanym, pseudoanonimowym forum? Wesołe romki wiedzą jak się ustawić i zamiast jednoczyć się w krytyce - współpracujecie... Płaczecie nad sytuacją, nic się nie zmienia, czas leci dalej. Chciałoby się powiedzieć: psy szczekają, a karawana idzie dalej. Normalnie Arizony tylko brakuje i GS-u. A z drugiej strony to skoro siedzicie (jak widzę trochę dinozaurów jeszcze jest) w tej firmie, to może faktycznie jesteście słabi i tłumaczycie się kryzysem, euro powodziami i czym jeszcze? Mówi się, że każdy jest taki dobry jak jego ostatni miesiąc. Tych miesięcy trochę się nazbierało. Sytuacja na rynku ciekawa nie jest, ale tyle lat i nic? Pozdrowienia ZNAD (nie \"z nad\") Brdy.

xxx

Widzę że, kolega P... znowu się zabrał za pisanie.

Wszystko się zgadza tylko panowie mieli cztery lata ,żeby wzmocnić wszystkie marki ( hydroizolacje , Tubag , docieplenia , budowa podłoża itp) a co zrobili nic wywalali ludzi i bawili się w gierki . Czy mamy jakiś system na który dajemy gwarancje , co z renowacjami nawet porządnych wzorników nie ma . Ale ważne ,że banery wiszą i kolejne plakaty produkujemy do debilnych akcji promocyjnych .Ceny masz jak ktoś ma dobry humor i z logiką to nic nie ma wspólnego , (usunięte przez administratora).Dokładnie tak jak ktoś wcześniej napisał mają szczęście ,że rynek pracy jest taki słaby

z rynku piachu

w piachach teraz jest dziadostwo w każdej firmie takie samo, rynek całkiem zjechany, ceny dojechane na amen przez konkurencję a sprzedaż i tak (usunięte przez administratora), bo jakieś 30% spadku od zeszłego roku, nawet firmy formatu Atlasa sobie nie radzą to co wy chcecie żeby qm miał super wyniki, bryndza jest na rynku i tyle, producentów masa (usunięte przez administratora)

b

Co za bzdury pracuję tutaj ponieważ rynek pracy dzisiaj jest katastrofalny , ale jeżeli się tylko pojawi dobra oferta to znikam w trzy sekundy. Z tego co wiem to wiele jest takich osób , przecież gwiazdorzy robią co chcą i (usunięte przez administratora) każdego kto ma inne zdanie od nich więc najlepiej mówić im ,że są (usunięte przez administratora) iści i wówczas masz w miarę spokój . A nie jest dziwne ,że miesiącami szukają ludzi do pracy ( regionalnego szukali ponad rok ) gdyby było tak dobrze to kandydaci pchali by się drzwiami i oknami a niestety tak nie jest . Usuwają nawet swoich ludzi , którzy mieli być tak wspaniali i których sami werbowali bo po jakimś czasie zaczynali wyrażać opinię o ich nieudolności . A w kwestii planów i realizacji w 2011 roku to tak mały plan jaki załatwili sobie pod pretekstem kryzysu u Niemców to wstyd było nie wykonać . Dodatkowo do tego planu dołożyli min 30 % i dali nam do realizacji czyli jeżeli Polska zrobiła by tylko 70 % to oni mieli 100 % + marki własne ( których sprzedaż wzrasta a dziwne że QM prawie stoi w miejscu ) . Tak więc jesteśmy na poziomie sprzed czterech lat a panowie sprzedają to jako sukces bzdura . A juz nie wspomnę o ostatnim zabiegu z trasem genialne i licza że reklamacje spadną .

a

Nie dziwię się, że żyją w takim przekonaniu-chyba rok 2011 był dla nich w końcu dobrym rokiem, skoro dostali tyle nagród, nawet nagrodę od Siverta. Nikt chyba też już zbytnio nie narzeka na warunki pracy w qm... to znaczy, że jest dobrze. Może panu o niskim wzroście udało się wreszcie zrealizować obietnice sprzed lat.

Dokładnie tak jak piszesz miernoty tylko szkoda ,ze oni o tym nie wiedzą i żyją w przekonaniu o swojej wielkości.

Szkoda czasu na miernoty

wielbiciel

Jaki sponsoring taki wpis :-) Idą na ilość nie na jakość

aaaaaaaaaaaa

Nawet pracownik w supermarkecie wie jak pisze się ( mózg )

wzruszony

Skoro pracę w QM masz już za sobą to może powiedz z jakich przyczyn już tam nie pracujesz . O ile dobrze pamiętam to raczej wszystkie osoby od ponad trzech lat nie odchodziły w sposób naturalny (najczęściej były wywalane lub miały dość tego co tutaj się dzieje i same odchodziły ) więc ..............

Zostaw merytoryczną opinię o Quick-Mix Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Quick-Mix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quick-Mix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quick-Mix Sp. z o.o.?

Quick-Mix Sp. z o.o.