Opinie o Quick-Mix Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Quick-Mix Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Quick-Mix Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - Produkcja zaprawy murarskiej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quick-Mix Sp. z o.o. w Strzelin

Bardzo dobra firma, atmosfera motywująca, myślenie jakościowe - świetnie!!!

MAny

Najnowsze wiadomości !!! Były pracownik ( kierownik) z Trójmiasta jak to mówił pewien Pan ,,Fachowiec pierwszej klasy i menadzer z prawdziwego zdarzenia "obecnie sprzedaje pędzelki i jest handlowcem. Dziekuje za uwagę.

Dystrybutor

Po odejściu pracowników z C sprzedaż w C leci na łeb na szyje, a to dowód na kompetencje doświadczonego Zespołu, która dźwignie Q-M i zbuduje godnego konkurenta na rynku. Kto pracowity, znajdzie tu dobra prace na lata. Powodzenia.

Hotel Maria

Doświadczony w sprzedaży. Oczywiście że Prezes moderuje forum jak również zaufani pracownicy zgodnie z regułą ; Łubu dubu, łubu dubu ....

@Hotel Maria

Niby Hotel, a poziom co najwyżej podrzędnego "Motelu"...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Quick-Mix Sp. z o.o..
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
doswiadczony w sprzedazy

Chciałem coś się dowiedzieć o firmie a tu czytam wpisy zdesperowanych pracowników i prezes pisze z pracownikami na forum? Cos ktoś napisze czy nowe wakaty sa?

Ktos
@doswiadczony w sprzedazy

To pytanie do działu rekrutacji chyba a szczegóły i adres znajdziesz pewnie na stronie www

Matka
@doswiadczony w sprzedazy

Nowych wakatów brak - czas zabrać się do pracy!

KFC

A ja tam jestem zadowolony :):)

też zadowolony
@KFC

z podwójnym serem ???:)

motel Wiesiek

moze warto dac szanse nowym? wydaje mi sie ze sa ok sprawdzali sie w C to i tu dadza rade bo wazny jest czlowiek i produkt za nim stojący a nie cytujac klasyka przerost formy nad trescia, ktora pozostała w C na stolkach kierownikow regionow ;)

chyba wiem kto to

Hotel Maria to chyba niezadowolony bliski współpracownik obecnego zarządu i boi się. może z południa?

RUMI

Hotel Maria to kto? Pracownik Hotelu Maria czy QUCIK-MIX?

Hotel Maria

Prezes obstawia się swoimi zaufanymi przydupasami z Caparola .Gość niby młody , w miarę oczytany a takie koterie odwala .Widać nepotyzm to cecha charakterystyczna byłych managerów z f-my z pędzlem w tyłku słonia . W QM nadal brak wsparcia marketingowego , dziwne promocje oraz zatory w przepływie informacji. Metody ze słoniowej f-my nie do końca da się przeflancować na grunt QM bo to i czasy inne a i ludzie mocno przerażeni . Atmosfera - zgniła . Ogólnie nie wróże sukcesu rynkowego bo każdy tam myśli tylko o własnym tyłku a nie o f-mie . No cóż tak to jest gdy jest przerost formy nad treścią - w slamowaniu Waldemar P. jest mistrzem (szkoła Caparola )

Zadowolony pracownik
@Hotel Maria

Cóż za dramatyczna wypowiedź… To teraz może trochę analizy i sprostowania. Sugeruję sprawdzenie znaczenia słów: koteria i nepotyzm. Definiowanie nepotyzmu w prywatnych firmach, jako zatrudnianie np. znajomych jest nadużyciem. Dla efektywności spółki wręcz ważne jest, aby ten „nepotyzm” istniał, bo ufamy osobie, którą zatrudniamy. Rozumiem, że dla Kolegi networking czy system rekomendacji to zupełnie obce pojęcia – może trzeba trochę poczytać na ten temat… Jeśli ktoś odpowiada za efekty firmy, to musi mieć do tego narzędzia. W każdej firmie głównym narzędziem są ludzie. W sektorze prywatnym nepotyzmem określa się zatrudnianie rodziny czy znajomych NA SZKODĘ FIRMY. Nie uważam, aby zatrudnienie menadżerów sprzedaży z kilkunastoletnim doświadczeniem, posiadających odpowiednie kwalifikacje i kompetencje było działaniem na szkodę firmy. ( no chyba, że konkurencji). Nie mówiąc już o użytym przez Kolegę sformułowaniu „przydupas”. Finezja tego określenia mnie przerosła, więc nie skomentuję… Kolega stosuje dużo uogólnień: „brak wsparcia marketingowego, dziwne promocje zatory w przepływie informacji, ogólnie, bo każdy”. Świadczy to albo o braku znajomości tematu albo o kompletnej ignorancji. „Ludzie przerażeni”? Naprawdę? A ja myślę, że ludzie w końcu czują, ze da się normalnie pracować i odnosić sukcesy. Że w końcu ktoś ich słyszy i słucha. „Zgniła atmosfera ”? Tak, czuć tę zgniliznę w wypowiedzi Kolegi. „Ogólnie nie wróże sukcesu rynkowego” – a to wyszło z fusów, czy ze szklanej kuli? Bo nie zakładam, że Kolega pokusił się o szczegółową analizę… Ale tak to jest, gdy jest przerost formy nad treścią…

spokojnie
@Zadowolony pracownik

Będzie dobrze. Zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony

kłik miks
@Zadowolony pracownik

wez sie za robote bo słabiutcy jesteście na rynku a nie pisanie na forum z pracownikami... żenada ale w sumie to wieś zawszę będzie tańczyć i śpiewać heej :)

mai

a to w takim razie będą się jakies nowe stanowiska pracy szykowały wolne w związku z tymi zmianami? ogólnie to widze bardzo często szukacie doradców techniczno handlowych - to jakaś jest duża rotacja w tym stanowisku?

witam

Prezes ma prawo zatrudniać i zwalniać kogo chce. Zarząd mu na to pozwala i robi co uważa. Jak to wygląda na rynku i jak czują się pracownicy w takiej firmie to już inna historia. Kto bardziej rozgarniety poradzi sobie bez problemu na rynku. Widze że archiwum bogate ma firma na tym portalu

Kto

O co chodzi jeszcze 4 osoby do zwolnienia? Kogoś jeszcze będzie zwalnial?

lalek

No nareszcie :) Brawo dla Prezesa. Jeszcze tylko 4 osoby i sytuacja czysta i klarowna. Kierownicy byli potrzebni jak umarłemu kadzidło. Może firma się teraz podniesie :)

szpec

czas na dyrektorka niech tych ślizgaczy po zwalniają wraz z produkt managerami produkty fajne ale kadra zerowa wraz z dziewczynkami w biurze . Dobrze , że Prezes robi to co się należało dawno super decyzję tylko szkoda tych ludzi co kiedyś pracowali

Dragon

Jak to znowu zwolnienia? O co tam chodzi? Kto będzie teraz tam pracować?

Kodeka

Znowu w Quickmix wróciło wszystko do normy tzn. Zaczęli zwalniać - podobno puknęli 2 kierowników i paru pH . Chyba nowy prezes zaczął reformy :)

He he

Wszystko tak jak było :)...

Romek

W pracy nie chodzi o to żeby czuć się jak niewolnik i bać się zwolnień czy zabrania pensji w końcu to nie łaska . Za pracę każdy oczekuję należne wynagrodzenie. Każdy decyduje który pracodawca zapewni mu lepsze warunki pracy i płacy. Obecnie jest coraz większe zapotrzebowanie na dobrych pracowników a wynagrodzenie jest sprawa indywidualna a nie statystyk podawanych w internecie lub gazecie. Więc spokojnie. Każda firma w dzisiejszych czasach która chce się rozwijać i zarabiać na rynku musi zadbac o pracowników i wciąz ich motywowac

A jaki ma stosunek do szarych pracowników. Zabiera premie, zwalnia ?

Zostaw merytoryczną opinię o Quick-Mix Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Quick-Mix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quick-Mix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quick-Mix Sp. z o.o.?

Quick-Mix Sp. z o.o.