Opinie o Quick-Mix Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Quick-Mix Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Quick-Mix Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - Produkcja zaprawy murarskiej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quick-Mix Sp. z o.o. w Strzelin

Pod zarządem nowego prezesa wszystko wskazuje na to że przychodzi normalność dla firmy szacunek do ludzi a firma podąży w kierunku dalszego rozwoju. Na pewno prezes musi dokładnie sprawdzić co w trawie piszczy i kto ściemnia a kto nie. Jednak ja wam mówie będzie dobrze i warto będzie z firmą się wiazac na lata

wojtek

Witam Jaki jest system pracy dla wózkowego są nocki , 4 brygadówka i jakie mniej wiecej zarobki ?? z góry dzieki za odpowiedz

@wojtek

uwaga na ludzi w firmie z tego co słuchy chodzą biorą nawet ludzi co pracowali i wykładali w sklepie proszek persil bo mało płacą i nikt nie chce pracować ponoć zostali ludzi bynajmniej większość z branży spożywczej

potencjalny

Na rynku chodzą suchy ze jak zwolnili prezesa to jest lepiej i ludzie mogą pracowac normalnie. Czy to prawda?

Szukam iformacji

Część opinii jakby preparowana. Nikt kto ma dwie działające szare komórki w mózgu nie wysyła cv i nie pisze o tym na forum. Czesc odpowiedzi jakby reżyserowane. Niech ktoś normalny napisze krotka opinie jak tam się teraz pracuje i czy jakies oferty sa na okolice Żar?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Quick-Mix Sp. z o.o..
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kit

Czy w quick mix jest juz nowy Prezes. .? Czy ktos wie ?

Kit

Czy juz wybrano nowgo Prezesa w tej dziadoskiej firmie?

obecny pracownik

Już szukają - aplikuj , najlepiej kontakt bezpośrednio do Karoliny H.

ciekawski

prawdziwy idiota???

mk

nowym prezesem w Quick Mix będzie kolega Waldemar P, były DH z Caparol Polska. czyli kasy w rynek pójdzie sporo i pewnie ściągnie swoich przydupasów.

Sprzedawca

Sam nie odszedł został zwolniony. Ludzie liczą ze nowy zmieni na lepsze

szpec

Tragedia z tego co słyszałem nikt nie poleca słabo to ponoć w terenie wygląda

@szpec

kierownicy w QM są, z łapanki , niskie płace bałagan największa rotacją ludzi w chemii budowalnej , szkoda czasu , nie ma sensu niskie płace, brak wsparcia, narzędzi tak słyszałem od byłego pracownika QM NIE POLECAM /////////

Właściwy temat-Były pracownik

chłopcy co wy tu wypisujecie? To nie jest forum dla ludzi wymagających opieki. Z tych tekstów co piszecie nic nie wynika. Tu chodzi o normalne opinie a nie pierdoły. Jak jest teraz w firmie po tym odwołaniu prezesa qm? poleprzyło się jest jusz normalnie?

Remik

Jaki zakrez zaropkow w firmie?ile można dostać na reke jako przedstawiciel regionalny?Czy autem można sobie jezdzic po pracy np. do sklepu albo znajomych?

killer

wylali wreszcie cwanego kurdupla z zachodniopomorskiego?

wiedza
@killer

Podobno sam odszedł. Ciekawe kiedy popłynie ten ala kierownik bez wiedzy.

Magda

Wszystko wskazuje na to że właściciel firmy chce mieć stabilną sytuację w każdym oddziale QUICK-MIX w europie a Polska to ważny rynek. Życzę personelowi spokojnej pracy i wybrania dobrego prezesa i oby na tym portalu od teraz pojawiały się tylko pozytywne opinie o QUICK-MIX.

Były

Został odwołany przez zarząd w Niemczech i był w firmie do końca lipca pracownicy czekają na nowego prezesa

Kto

Czy to prawda ze zwolnili Gila i czy jest nowy prezes i kto ?

Jaro

Zastanawiam się nad ostatnimi wpisami a raczej w jakim celu prezes uskutecznia wywody?

pytanie

Podobno znowu dwóch handlowców się zwolniło w ciągu około miesiąca czasu. jeden nie chciał przedłużyć po 3 miesiącach umowy a drugi nie przepracował roku i podziękował. Co się dzieje?

anna

Czy jest możliwość otrzymania od QM 4000 na rękę z bogatym doświadczeniem?

Zostaw merytoryczną opinię o Quick-Mix Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Quick-Mix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quick-Mix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quick-Mix Sp. z o.o.?

Quick-Mix Sp. z o.o.