Opinie o Quick-Mix Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Quick-Mix Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Quick-Mix Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - Produkcja zaprawy murarskiej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quick-Mix Sp. z o.o. w Strzelin

bezstronny

Nie wiem a jakich GPS mówisz, to bzdura.Pracowałem w tej firmie. Nigdy też nie miałem takich tekstów od DH czy Kier. Regionów. Nie Jesteś obiektywny.Zaznaczam nikogo nie bronie, tylko piszę prawdę

ania

A o jaki region Ci chodzi?

fortis

no dobrze, ale rozmowa rozmową a praca pracą. Dlatego ja bardziej skłaniałbym się do opinii na temat samej pracy jaką można zastać w quick-mixie . Czy obecnie właściwie jest możliwość zatrudnienia się w tej firmie czy póki co wakatów brak ? jesli ktoś posiada jakieś informacje w tych tematach to będę bardzo wdzięczny za info

Wiem

Prezes zarządu kreuje swoją politykę firmy i odpowiada za całość organizacji w Polsce. Zarządza i wie wszystko co się dzieje w spółce. Wydaje dyspozycje podwładnym i obserwuje, jest mocno zaangażowany prawie we wszystkie działania firmy łącznie z tym że dzwoni do przedstawicieli i przypomina o tym żeby sprzedawali. Poza tym "rąk sobie nie brudzi" i od wydawania wielu poleceń i pomysłów dalej ma dyrektora i kierowników.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Quick-Mix Sp. z o.o..
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Może ktoś napisać dlaczego tak wszyscy uciekają z firmy?? i dlaczego nikt nie chce tam pracować i chyba sama firma nikogo nie zatrudnia?

Były przedstawiciel

Ludzie uciekają z q-m bo tu panuje chora atmosfera. To dobra praca aby poznać rynek, hurtownie, budowy ale dłużej niż 1 rok nie da się pracować w chorej atmosferze. Przykład: Siedzisz sobie o 9.00 z kierownikiem hurtowni X i pijecie kawkę. Wchodzi z ulicy DH q-m i, przerywając Wam rozmowę, zadaje Ci ciekawe pytanie: "Co tu robisz o tej porze, przecież miałeś być dziś o 9.00 w hurtowni Y ???" I tym podobne historie. Ocena pracy PH polega na ocenie WYNIKÓW a nie bieżących działań, to bez sensu. Bieganie i sprawdzanie na zasadzie "gdzie byłeś i co robiłeś" GPSy w autach, sprawdzanie raportów z zegarkiem w ręku, przywalanie się o jakieś nic nie znaczące drobiazgi do handlowców - to wszystko powoduje, że atmosfera pracy jest chora. I dlatego ludzie odchodzą do normalnych firm, w których - realizacja planu = szacunek i uśmiech kierownika i dyrektora. I tyle. Ja również pracowałem w q-m za czasów obecnego prezesa i DH i tak to widzę, skoro ludzie odchodzą to albo: kasy mało albo: atmosfera do kitu. Odpowiadając na pytanie innej osoby: w q-m Niemcy ludzie pracują po 10-20-30 lat i są bardzo zadowoleni. Tam jest trochę inaczej, jest rodzinna atmosfera. Tutaj jest raczej (usunięte przez administratora) z mało sympatycznymi zarządcami.

Zaciekawiony

Kto decyduje, że jest taka rotacja? Może to jakaś strategia dla rozwoju aby co kilka miesięcy mieć nowych pracowników ? Firma wywodzi się z Niemiec.Czy tam też są takie rotacje pracowników?

bezstronny

DH ma robotę z jednej z sieci z branży, angilskiej. Nie podam nazwy, bo to znana sieciówka.Ma tam DH z Quick układy i ma zalecane miejsce na region połnocno-zachodni

bezstronny

Kolejny handlowiec z Wrocławia odszedł po 3 latach, był od inwestycji. Na całym regionie południowym jest 8 etatów i 3 pracowników. W tym roku jeszcze nie koniec, zostało jeszcze dwóch którzy w tym roku się zwolnnią. No i chodzą słuchy, że Do tez ma już fuche z jednej sieci branży. Ma tam dobre układy. Kto tu zostanie

bezstronny

Nie wiem gdzie pracowałeś wcześniej, ale samochód, laptop itp to teraz standard. Sorki, ale jak pytasz o limity i " takie tam" to gdzie Ty pracowałeś. Ważne są pieniążki, atmosfera i możliwości. Jak masz takie pytanko to złóż C.V do FMCG

bezstronny

Rozmowy prowadzą pracownicy firmy dyr.Handlowy wszystko ustala.Czasami Prezes, ale miał okres ze się troszkę odsunął. Teraz zobaczył co się dzieje i chyba zrobi w końcu porządek z tym fokwarkiem.Oby nie wygrały układy kokeżeńskie. Generalnie Gość ok

szukam pracy

Z tego co piszesz wynika że działania osób nie budzą zaufania i stabilności. Delikatnie pisząc nie ma to nic wspólnego z etyką zawodową. Na marginesie kto prowadzi rozmowy rekrutacyjne? jakiś kierownik pracodawcy, czy firma zewnętrzna? Może to problem jest w tej osobie co rozmawia z kandydatami?

bezstronny

Znowu dziwna sytuacja. Był już handlowiec na Wrocław i Opole, ale w tamtym tygodniu w czwartek dowiedział się, (przypadkiem),że zmieniają mu region na sam Wrocław. Na szczęście mógł wrócić do poprzedniej firmy. Zaznaczam że miał przejść od 2 listopada. W ostatniej chwili załapał ze nie idzie na stanowisko na które aplikował. Dobrze ze poprzednia firma jest ok i mógł wrócić.. Co o tym sądzicie. Naprawdę to może być super firma, ale...... Cóż sami wyróżnienia sobie zdanie

znawca tematu
@bezstronny

to nieżle tam robią handlowców w uja hehe

Roman

Trochę nie rozumiem niektórych opinii.Każdemu może coś nie wyjść. Jeżeli komuś nie odpowiada praca to zmienia na lepszą. Jeżeli mu praca nie odpowiada, narzeka i nie zmienia to po prostu jest słaby i niekonsekwentny. Przecież nikt nikogo nie przymusza do pracy. Polska wolny kraj a każdy decyduje za siebie.

riki

To może ktoś powiedzieć ile osób teraz pracuje na regionie południowym?? Gdyż na Opolu też nikogo nie ma. Wyjątkowy region.

bezstronny

Znowu zmiany w firmie. Odszedł handlowiec z Wrocławia zaledwie po 6 miesiącach pracy. Teraz kolejny bardzo dobry Handlowiec z Krakowa. Czyli w tym roku z regionu południowego dwoch. W marcu z Wroclawia, teraz w wełnie, obecnie Krakow ,nie liczac sześcio miesięcznej przygody chłopaka z PPG ktory odszedł na koniec sierpnia. Nie wiem czy Prezes nie widzi ze to nie wina handlowcow i regionalnego, tylko handlowego ktory nic nie potrfi zrobic. Kiedy sie to zmieni i ukkad kokeżeński pęknie

miki

Czy odbywały się już jakieś rozmowy z terenu śląska?

Tiki

Czy w firmie Q nikt nie chce pracować?? Bo widzę ze cały rok firma szuka na Śląsk handlowca chyba ze tak często są zmiany?

obserwator

To naprawdę daje dużo do myślenia ze średnio co kwartał pojawia się ogłoszenie na Śląsk. Czy ten region naprawdę wymaga jakiegoś mistrza sprzedaży? Czy poprostu są takie zarobki ze każdy sam rezygnuje.

nikt

Po opiniach pracowników i rotacji ludzi chyba widać jak się zarządza tą firmą .... Bliżej jej do spożywki niż do budowlanki. Stanowisko DTH to kpina, zarobki i obowiązki to zwykły PH do biegania i wciskania ludziom kitu. Do nowych i ew. chętnych - jeśli jesteś odporny na niemiłe korporacyjne zarządzanie oraz ignorancję przełożonych i lubisz biegać po budowach i hurtowniach za marne pieniądze - idź. Jeśli masz trochę doświadczenia i oleju w głowie - poszukaj innej firmy.

nikt1
@nikt

Święte słowa

Firma jak każda na rynku budowlany trzeba pracować robić plany itp. Ale żadnej przewidywalności wszystko zależny od humoru ,nastroju DH,produkty słabej jakości wygrywają ceną. Ale rotacja pracowników bardzo duza -to chyba daje do myślenia. Ogólnie daje 4/10 :) pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Quick-Mix Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Quick-Mix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quick-Mix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quick-Mix Sp. z o.o.?

Quick-Mix Sp. z o.o.