quick-mix sp. z o. o.

Strzelin

Opinie o quick-mix sp. z o. o.

Były

TS nie był z Wielkopolski tylko Małopolski. Tytanic bez dostępu do morza też potrafi pójść na dno

były PH-owiec

Dla tych którzy znają karierę (usunięte przez administratora) QM wiedzą że ortodoksyjne koleżeństwo z nim źle się kończy-niejeden myślał że jest niezatapialny)))) .Ktoś kiedyś w tej firmie powiedział" TU NIE MA KOLEGÓW"

Hanna

@Muminrozumiem, że jesteś pracownikiem firmy. Możesz powiedzieć jaka jest Twoja opinia o quick-mix sp. z o. o. jako pracodawcy? Czy oprócz zmian personalnych, o których wspominasz, zaszły jeszcze inne? Może t to być istotne dla osób, które rozważają zatrudnienie w tej firmie. Ważne, by mogły tu znaleźć merytoryczne wpisy i dodatkowe informacje.

Mumin

żniwa na małopolsce rozpoczęte - kierownik poleciał a był podobno niezatapialnym koleżką JK .....

Hanna

Co możecie powiedzieć o możliwościach rozwoju w quick-mix? Czy można liczyć na dodatkowe kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje? Jak się ma kwestia awansów? Co warto wiedzieć, jeśli myśli się o pracy w firmie na dłużej? Każda dodatkowa informacja będzie pomocna.

zainteresowany

Witam. Czy na śląskie , a konkretnie na północ śląska ktoś poszedł czy jeszcze Quick szuka ?

Obserwator Realizator 2012

No i zaczęła się kolejna zawierucha tym razem na Północy.... Nikt nie wie o co chodzi , jedni mówią że stary dth sam się zwolnił inni ze jest kolejną ofiarą słoników... Rynek nie odbiera tego zbyt dobrze , to teraz pewnie czas przyjdzie na Wielkopolskę i na Wrocław - oj będzie się działo.

remi

Pojawiło się ogłoszenie na DTH warmińsko mazurskie - czyżby autonomiczny region warmińsko mazurski stał się faktem ??? Pytanie do zorientowanych jaka kasa , warunki etc.

gg
@remi 05.05.2017 16:34

Tak jest wakat za kolegę który tam pracuje do końca maja . Sam się zwolnił ponieważ musiał by dojeżdżać z Gdańska na Mazury a to za bardzo się nie kalkuluje

Obserwator Realizator 2012

Podobno ustrzelili kolesia ze Śląska i to pewnie nie koniec .... a co do komentarza poprzednika to fakt ze byli pracownicy z firmy C którzy poszli jak "baranki" za swoim pasterzem WP zaczynaja powoli nerwowo oglądać sie do tyłu i pewnie jest to tylko kwestia czasu a zacznie sie ich rejterada .... twierdze ze reformy WP mogą stać sie gwoździem do trumny QM i po kolejnej porażce sie już nie podniesie .....

He he

Pracowałem... Teraz pracuję w dalszej konkurencji... Rozumiem pracowników firmy C, którzy poszli za swoim guru do QM, ale oni chyba jeszcze nie czują tego, że strzelili sobie w kolano i stopę za jednym razem. Zatrudnili się tam na szkodę... Tylko swoją szkodę. Zmienili Mercedesa na Zaporożca i myślę, że niedługo się zorientują... Ale dzięki nim zwolniły się miejsca w C :). Jeżdżę po rynku i widzę co się dzieje - QM był ogólnie mało znany w moim regionie, ale teraz po prostu zanika... PS. Panie prezesie WP... Nie wypada tak z byłymi pracownikami niższego szczebla dyskutować...

zorientiwany bardzo dobrze

Kolejne tsunami przed quick-mix szykujmy się na to od maja ! Kto przetrwa ma robotę do końca roku . Powodzenia w weryfikacji :) na pierwszy ogień pomorze , później wielkopolska a potem pewnie DW no i Centrala :)

Wujek

Tttus
@Wujek 01.04.2017 18:20
Ciężką pracę z gwarantowaną satysfakcją i poczuciem brania udziału w czymś niezwykłym... benefity przyjdą pewnie trochę później...

Przyjdzie ale benefis :€

Wujek

Czuć, że do nas przyszła wiosna.. To widać, słychać i czuć. Po nocy zawsze przychodzi dzień... i z tygodnia na tydzień jest coraz dłuższy. Pracujemy!

Bardzo dobra firma, atmosfera motywująca, myślenie jakościowe - świetnie!!!

MAny

Najnowsze wiadomości !!! Były pracownik ( kierownik) z Trójmiasta jak to mówił pewien Pan ,,Fachowiec pierwszej klasy i menadzer z prawdziwego zdarzenia "obecnie sprzedaje pędzelki i jest handlowcem. Dziekuje za uwagę.

Dystrybutor

Po odejściu pracowników z C sprzedaż w C leci na łeb na szyje, a to dowód na kompetencje doświadczonego Zespołu, która dźwignie Q-M i zbuduje godnego konkurenta na rynku. Kto pracowity, znajdzie tu dobra prace na lata. Powodzenia.

Hotel Maria

Doświadczony w sprzedaży. Oczywiście że Prezes moderuje forum jak również zaufani pracownicy zgodnie z regułą ; Łubu dubu, łubu dubu ....

Ja
@Hotel Maria 28.02.2017 12:09

Niby Hotel, a poziom co najwyżej podrzędnego "Motelu"...

doswiadczony w sprzedazy

Chciałem coś się dowiedzieć o firmie a tu czytam wpisy zdesperowanych pracowników i prezes pisze z pracownikami na forum? Cos ktoś napisze czy nowe wakaty sa?

Ktos
@doswiadczony w sprzedazy 24.02.2017 19:18

To pytanie do działu rekrutacji chyba a szczegóły i adres znajdziesz pewnie na stronie www

Matka
@doswiadczony w sprzedazy 24.02.2017 19:18

Nowych wakatów brak - czas zabrać się do pracy!

KFC

A ja tam jestem zadowolony :):)

też zadowolony
@KFC 19.02.2017 16:17
A ja tam jestem zadowolony :):)

z podwójnym serem ???:)

motel Wiesiek

moze warto dac szanse nowym? wydaje mi sie ze sa ok sprawdzali sie w C to i tu dadza rade bo wazny jest czlowiek i produkt za nim stojący a nie cytujac klasyka przerost formy nad trescia, ktora pozostała w C na stolkach kierownikow regionow ;)

chyba wiem kto to

Hotel Maria to chyba niezadowolony bliski współpracownik obecnego zarządu i boi się. może z południa?

RUMI

Hotel Maria to kto? Pracownik Hotelu Maria czy QUCIK-MIX?

Hotel Maria

Prezes obstawia się swoimi zaufanymi przydupasami z Caparola .Gość niby młody , w miarę oczytany a takie koterie odwala .Widać nepotyzm to cecha charakterystyczna byłych managerów z f-my z pędzlem w tyłku słonia . W QM nadal brak wsparcia marketingowego , dziwne promocje oraz zatory w przepływie informacji. Metody ze słoniowej f-my nie do końca da się przeflancować na grunt QM bo to i czasy inne a i ludzie mocno przerażeni . Atmosfera - zgniła . Ogólnie nie wróże sukcesu rynkowego bo każdy tam myśli tylko o własnym tyłku a nie o f-mie . No cóż tak to jest gdy jest przerost formy nad treścią - w slamowaniu Waldemar P. jest mistrzem (szkoła Caparola )

spokojnie
@Zadowolony pracownik 28.01.2017 16:21
Cóż za dramatyczna wypowiedź… To teraz może trochę analizy i sprostowania. Sugeruję sprawdzenie znaczenia słów: koteria i nep...

Będzie dobrze. Zawsze znajdzie się jakiś niezadowolony

kłik miks
@Zadowolony pracownik 28.01.2017 16:21

wez sie za robote bo słabiutcy jesteście na rynku a nie pisanie na forum z pracownikami... żenada ale w sumie to wieś zawszę będzie tańczyć i śpiewać heej :)

mai

a to w takim razie będą się jakies nowe stanowiska pracy szykowały wolne w związku z tymi zmianami? ogólnie to widze bardzo często szukacie doradców techniczno handlowych - to jakaś jest duża rotacja w tym stanowisku?

witam

Prezes ma prawo zatrudniać i zwalniać kogo chce. Zarząd mu na to pozwala i robi co uważa. Jak to wygląda na rynku i jak czują się pracownicy w takiej firmie to już inna historia. Kto bardziej rozgarniety poradzi sobie bez problemu na rynku. Widze że archiwum bogate ma firma na tym portalu

Kto

O co chodzi jeszcze 4 osoby do zwolnienia? Kogoś jeszcze będzie zwalnial?

lalek

No nareszcie :) Brawo dla Prezesa. Jeszcze tylko 4 osoby i sytuacja czysta i klarowna. Kierownicy byli potrzebni jak umarłemu kadzidło. Może firma się teraz podniesie :)

szpec

czas na dyrektorka niech tych ślizgaczy po zwalniają wraz z produkt managerami produkty fajne ale kadra zerowa wraz z dziewczynkami w biurze . Dobrze , że Prezes robi to co się należało dawno super decyzję tylko szkoda tych ludzi co kiedyś pracowali

Dragon

Jak to znowu zwolnienia? O co tam chodzi? Kto będzie teraz tam pracować?

Kodeka

Znowu w Quickmix wróciło wszystko do normy tzn. Zaczęli zwalniać - podobno puknęli 2 kierowników i paru pH . Chyba nowy prezes zaczął reformy :)

He he

Wszystko tak jak było :)...

Romek

W pracy nie chodzi o to żeby czuć się jak niewolnik i bać się zwolnień czy zabrania pensji w końcu to nie łaska . Za pracę każdy oczekuję należne wynagrodzenie. Każdy decyduje który pracodawca zapewni mu lepsze warunki pracy i płacy. Obecnie jest coraz większe zapotrzebowanie na dobrych pracowników a wynagrodzenie jest sprawa indywidualna a nie statystyk podawanych w internecie lub gazecie. Więc spokojnie. Każda firma w dzisiejszych czasach która chce się rozwijać i zarabiać na rynku musi zadbac o pracowników i wciąz ich motywowac

ja

A jaki ma stosunek do szarych pracowników. Zabiera premie, zwalnia ?

Pod zarządem nowego prezesa wszystko wskazuje na to że przychodzi normalność dla firmy szacunek do ludzi a firma podąży w kierunku dalszego rozwoju. Na pewno prezes musi dokładnie sprawdzić co w trawie piszczy i kto ściemnia a kto nie. Jednak ja wam mówie będzie dobrze i warto będzie z firmą się wiazac na lata

wojtek

@wojtek 15.03.2016 12:16
Witam Jaki jest system pracy dla wózkowego są nocki , 4 brygadówka i jakie mniej wiecej zarobki ?? z góry dzieki za odpowiedz...

uwaga na ludzi w firmie z tego co słuchy chodzą biorą nawet ludzi co pracowali i wykładali w sklepie proszek persil bo mało płacą i nikt nie chce pracować ponoć zostali ludzi bynajmniej większość z branży spożywczej

potencjalny

Na rynku chodzą suchy ze jak zwolnili prezesa to jest lepiej i ludzie mogą pracowac normalnie. Czy to prawda?

Szukam iformacji

Część opinii jakby preparowana. Nikt kto ma dwie działające szare komórki w mózgu nie wysyła cv i nie pisze o tym na forum. Czesc odpowiedzi jakby reżyserowane. Niech ktoś normalny napisze krotka opinie jak tam się teraz pracuje i czy jakies oferty sa na okolice Żar?

Kit

Czy w quick mix jest juz nowy Prezes. .? Czy ktos wie ?

Kit

Czy juz wybrano nowgo Prezesa w tej dziadoskiej firmie?

obecny pracownik

Już szukają - aplikuj , najlepiej kontakt bezpośrednio do Karoliny H.

ciekawski

prawdziwy idiota???

mk

nowym prezesem w Quick Mix będzie kolega Waldemar P, były DH z Caparol Polska. czyli kasy w rynek pójdzie sporo i pewnie ściągnie swoich przydupasów.

Sprzedawca

Sam nie odszedł został zwolniony. Ludzie liczą ze nowy zmieni na lepsze

Tragedia z tego co słyszałem nikt nie poleca słabo to ponoć w terenie wygląda

@szpec 24.11.2015 20:04
Tragedia z tego co słyszałem nikt nie poleca słabo to ponoć w terenie wygląda

kierownicy w QM są, z łapanki , niskie płace bałagan największa rotacją ludzi w chemii budowalnej , szkoda czasu , nie ma sensu niskie płace, brak wsparcia, narzędzi tak słyszałem od byłego pracownika QM NIE POLECAM /////////

Właściwy temat-Były pracownik

chłopcy co wy tu wypisujecie? To nie jest forum dla ludzi wymagających opieki. Z tych tekstów co piszecie nic nie wynika. Tu chodzi o normalne opinie a nie pierdoły. Jak jest teraz w firmie po tym odwołaniu prezesa qm? poleprzyło się jest jusz normalnie?

Remik

Jaki zakrez zaropkow w firmie?ile można dostać na reke jako przedstawiciel regionalny?Czy autem można sobie jezdzic po pracy np. do sklepu albo znajomych?

killer

wylali wreszcie cwanego kurdupla z zachodniopomorskiego?

wiedza
@killer 11.09.2015 16:21
wylali wreszcie cwanego kurdupla z zachodniopomorskiego?

Podobno sam odszedł. Ciekawe kiedy popłynie ten ala kierownik bez wiedzy.

Magda

Wszystko wskazuje na to że właściciel firmy chce mieć stabilną sytuację w każdym oddziale QUICK-MIX w europie a Polska to ważny rynek. Życzę personelowi spokojnej pracy i wybrania dobrego prezesa i oby na tym portalu od teraz pojawiały się tylko pozytywne opinie o QUICK-MIX.

Były

Został odwołany przez zarząd w Niemczech i był w firmie do końca lipca pracownicy czekają na nowego prezesa

Kto

Czy to prawda ze zwolnili Gila i czy jest nowy prezes i kto ?

Zostaw opinię o quick-mix sp. z o. o. - Strzelin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie quick-mix sp. z o. o.