Opinie o Quick-Mix Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Quick-Mix Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Quick-Mix Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - Produkcja zaprawy murarskiej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quick-Mix Sp. z o.o. w Strzelin

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis

Jaka umowa obowiązuje w Quick-Mix Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Były pracoenik Nowy wpis
@Pytanie

Zawsze była umowa o orace

Ewelina Nowy wpis

Tak narzekacie na produkcję, ale w ogłoszeniu jest mowa o jubileuszówkach i bogatym socjalu. No nie w każdej prywatnej firmie takie rzeczy są. Druga sprawa, że ogłoszenie jest sprzed 3 lat. Chyba jednak się trzymacie tej roboty, skoro nie ma rotacji i nie szukają nowych pracowników?

Witam! Na jakie zarobki mozna Nowy wpis
Kandydat

Witam! Na jakie zarobki mozna liczyc na produkcji ??

Czy Quick-Mix Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko INŻYNIER BUDOWY w firmie Quick-Mix Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Projektant Elewacji Kamiennych
logo firmy Franczyzobiorca - Dyrektor Oddziału
Park Home Sp. z o.o.
(55 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jaki jest styl zarządzania w Quick-Mix Sp. z o.o.?

XYZ
@Pytanie

Taki jak w praktycznie każdej firmie: zarząd, kierownictwo super wypłaty, samochody, premie, wyjazdy firmowe, paczki etc. a na produkcji to parę złotych więcej niż minimalna i tyle, zero premii, zero paczek, zero szacunku ze strony pracodawcy, cały czas tylko zwiększanie normy i zakresu obowiązków, a nie idzie to w parze z podnoszeniem wynagrodzenia.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Quick-Mix Sp. z o.o.? 2 lutego na portalu Praca.gov.pl  pojawiło się ogłoszenie na Kierownik Budowy. Ktoś z Was aplikował?

@Pytanie

Byłem na rozmowie o pracę, poszukują kogoś kumatego, do obsługi komputera i maszyn produkcyjnych + do tego praca fizyczna noszenie wiaderek i worków z produktami i półproduktami, a to wszystko za 2-2,5 tys. zł netto.

@Kandydat

O, bardzo Ci dziękuję za szczegóły na temat pracy w Quick-Mix w Strzelinie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tej obsługi komputera, co dokładnie trzeba robić? Jeśli trzeba znać jakieś konkretne techniki i programy, to daj znać. Chciałabym wiedzieć, czy to praca dla każdego.

Hanna

Szukałam informacji o firmie i zauważyłam, że zmieniła nazwę. Czy poza tym zmieniło się coś jeszcze? Może firma została przejęta i zaszły jakieś zmiany kadrowe? Zajrzałam też do ofert pracy: http://www.sievert.pl/Praca,368.html Aplikował ktoś w ostatnim czasie? W ogłoszeniu nie ma informacji o warunkach zatrudnienia, dlatego chciałabym się dowiedzieć, na co można liczyć.

Bekuś
@Hanna

Zmieniła się tylko nazwa, nikt nikogo nie przejął. Wszystko jest po staremu.

Adam

Znakomite samochody służbowe, wysokie zarobki , co roku wciąż nowoczesne innowacyjne produkty, podejście pro rynkowe

Klient
@Adam

Adamie pytanie czym teraz jeździ ekipa dth ? Bo swego czasu były aurisy

@Klient

Ponoc toyouta land cruiser v8. To prawda?

Pracownik a raczej już były

Praca na produkcji za najniższą krajową bez podwyżek, biuro traktuje ludzi jak tanią siłę roboczą! Praca cały czas w kurzu i pyle! Ogólnie kołchoz!!!!!

Ciekawski
@Pracownik a raczej już były

A ile miales brutto na umowie jesli mozna wiedziec

@Ciekawski

Wstyd się przyznać że za tą kwotę pracowałem!!!!

Ciekawski
@Pracownik a raczej już były

Za jaką kwote pracowaleś?

@Ciekawski

Zdaniem pani Agnieszki i tak za dużo

Janek

A kto to Pani Agnieszka?

Rewelacja. Super. Wysokie wymogi ale i super możliwości

Jeremiasz

Podobno wszyscy dostali podwyżki? To prawda?

Janusz

Strategia rozwoju jest zawsze skuteczna od wielu lat. Wygodne auta sluzbowe. Ogolnie fajnie się tu pracuje

@Janusz

Napisałeś, że strategia rozwoju jest skuteczna od wielu lat. Niestety nie wiele ona mówi odnośnie warunków panujących w firmie Quick-Mix. Zechcesz więc powiedzieć na początku, w jakim dziale firmy pracujesz? Skoro "fajnie się tu pracuje", to może powiesz coś więcej? Czy nowy pracownik może liczyć od razu na stabilną umowę o pracę?

@Hanna

Dział wewnętrzny firmy Umowa jest na piśmie i jest podpisywana. Ogólnie rewelacja. Jestem szczęśliwy że tutaj trafilem

@Janusz

Napisałeś, że umowa jest na piśmie. A jaki to rodzaj umowy? Quick-Mix zatrudnia na umowę o pracę czy zlecenie?

Kibic Janka

Cały czas czekam gdzie teraz wypłynie najlepszy dyrektor handlowy jakiego miał QM dotychczas. Kolega go opuścił a sam da rade ?

Niki

@czytelnik Skąd takie podejrzenia, firma spoko dla tych którym chce się pracować!

czytelnik

Pełno tu klakierów - czyżby taki terror i strach o utratę pracy.Za co druga opinią kryje się jakiś "Jarząbek".

Jeemiasz

Tak od lat wszystko doskonale się układa. Na rynku widać ze od 20 lat firma się rozwija

He He
@Jeemiasz

Rozwija??? Z tego co widzę jeżdżąc po regionie, to raczej zwija... Nie widzę ich produktów nigdzie...

Klaus

Firma dalej podąża w kierunku jedynym słusznym , kolejne wietrzenie wyra i trzepanie prześcieradła....

Hanna

@Jeemiasz, pracujesz w firmie quick-mix, na jakim stanowisku bądź dziale? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tej firmie? Piszesz, że doskonale wszytko się układa, co dokładnie masz na myśli? Według Twojej wypowiedzi firma się rozwija, a czy daje również możliwość rozwoju zawodowego pracownikom? Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Hanna

Na stronie firmy quick-mix jest ogłoszenie do pracy na stanowisko - pracownik produkcji, możecie napisać coś więcej o tym stanowisku jak wygląda praca? Wiecie jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzenia, czy wynagrodzenie połączone jest z systemem premiowym? Czy w firmie występują nadgodziny, które są zrekompensowane dodatkowym wynagrodzeniem czy czasem wolnym?

Ktoś

Niemiecka precyzja produkcji oraz strategia rozwoju firmy od lat przynosi efekty. Firma zawsze odnajdzie swoje miejsce na rynku. Pracownicy zadowoleni

Zostaw merytoryczną opinię o Quick-Mix Sp. z o.o. - Strzelin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Quick-Mix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quick-Mix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Quick-Mix Sp. z o.o.