Opinie o Quick-Mix Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Quick-Mix Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Quick-Mix Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - Produkcja zaprawy murarskiej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quick-Mix Sp. z o.o. w Strzelin

Obserwator

Odkąd jest nowy prezes to jest coraz gorzej. Robi się typowa korporacja. Uważam że z R1 na pokładzie ta firma długo nie pociągnie. Facet nie ogarnia A pozatym To 5 dyrektorów na tak małą firmę to zdecydowanie za dużo.

Error
@Obserwator

Widząc jak do się ma do tematu , to nawiąże od zgniłego jabłka ( Przemek mokra ) Jeszcze za mojej kadencji łebek dobrze nie odrosl od ziemi a już swoje pokazywał . Na tą chwilę to główny jest (usunięte przez administratora)....... Liże kierownictwo z suchej i każdemu innemu podmiotowi który tam pracuje . A za plecami obrabia tyły każdemu by mógł czymś coś osiągnąć . Dziwię się że chłopaki mają cierpliwość do nie go . Bylem świadkiem jak rozmawiał z kolegą z pracy a za chwile smarował go za plecami . Nawiązując do zmian prezesa itp to nie największy problem tylko chorą atmosfera i iście po trupach i kolegach z pracy by coś uzyskać . To więc miejcie się na baczności . Kto komu . Firma przez takie osoby od środka się psuje .A firma pozytywną rodzinna

KTOŚ

Nawiązując do najświeższych opinii, mam małą uwagę. Wiem, że komentarze a raczej pospolity hejt, to praca zbiorowa byłych pracowników i co najważniejsze, tych, którzy zwolnili się sami. Lata bytu w ekskluzywnych warunkach , poukładany region, klienci, obroty i kasownie premii - no po prostu raj. I nagle przychodzi nowe i wspaniały niebyt zostaje zagrożony. Więc z hukiem, żeby wszyscy wiedzieli składają wypowiedzenia. Jesteście dorośli i sami podejmujecie decyzje a za ich konsekwencje też ponosicie odpowiedzialność. Zamiast nika " były pracownik" napisz " szczur" nie obrażając szczura. Po co robić tzw " gówno-burzę" . Odejdź z klasą - chcesz podziękować za współpracę - to podziękuj , nie chcesz to daj sobie spokój. Zamknij drzwi i tyle.

Janusz

Czy to prawda ze w firmie znowu wiatr odnowy ? Czterech „starych” handlowców zwolniło się w przeciągu pół roku? Czy to nie zasługa R1?

I przez jedną tylko osobę ludzie się zwalniają? Co się takiego dzieje w tej firmie że dochodzi do takich sytuacji? Możesz napisać co się stało?

Cześć. Szukam pracy jako handlowiec i rozważam tą firmę. Tutaj ponoć ( info z waszych opinii) sporo handlowców odeszło w zeszłym roku. Głównym problemem miały być wysokie plany sprzedażowe. Aktualnie coś się zmieniło w kwestii tych planów? Czy na miejsce pracowników, którzy odeszli zostały zatrudnione nowe osoby ( nie widziałem aktualnych ofert pracy)?

Melon Nowy wpis

Jeśli masz jakiekolwiek ambicje, to nie jest miejsce dla ciebie. Wysokie plany, złe traktowanie ludzi. Ta firma nie przypomina niczym firmy z przed kilku lat. O tym właśnie świadczą masowe odejścia.

Fuszerka Nowy wpis
@Melon

ludzie odeszli.... i odchodzą nadal .. a dlaczego ? ... nie że wysokie plany ... a nędzna kadra zarządzająca i menadżerska .... dodatkowo produkt managerzy spoza branży nie znający się na budowlance a jedynie na wizjonerstwie, czarowaniu i niczym więcej

Obserwator

@Obserwator

Mała to pojęcie względne. Lepiej jakbyś napisał, ilu tu jest pracowników i czy są dobre powodu, by myśleć o staraniu się tu o pracę i jakie nowe porządki są wdrażane? Twoja wypowiedź nie jest zbyt entuzjastyczna mam wrażenie. Ale mimo wszystko zapytam o ilość obowiązków i płacę i czy jest to dobrze zbalansowane Twoim zdaniem?

Ktoś

No to jak sa ludzie na l4 i odejścia, to kto pracuje? Czy jest taka kumulacja obowiązków na mniejszą liczbę osób? Pracownicy, którzy zostają, mają więcej pracy czy jednak zatrudniają nowo osoby po odejściach?

Maryla

Te masowa odejścia to ile w liczbach lub procentach? Jaki procent pracowników się zwolnił? Jaki jest główny powód tych odejść?

@Maryla

W ciągu roku zmieniło się ponad 50% handlowców Z tego którzy odeszli sami 40% W innych działach tez odeszło sporo, sami odeszli

Wioleta
@Janusz

Ale dlaczego odeszli? Co tu nie tak ze stanowiskiem handlowca? Idzie w miarę normy wyrabiać? Są tu porządne premie za wyniki chociaż?

@Wioleta

Odchodzą i będą odchodzić. Plany nie możliwe do wyrobienia. Urosły względem zeszłego roku aż o 20%. Brak osiągniętego planu=brak premii Brak narzędzi aby wykonać plan

Weronika
@Melon

Czyli nowych planów nigdy nie zdarzyło się osiągnąć? Skąd w ogóle tak duży wzrost? O jakich narzędziach mowa?

@Weronika

Jeśli ktoś wpada na głupi pomysł i zatrudnia nowych menedżerów bez doświadczenia w branży to chyba jest jasne że to nie wypali! Plany wysokie bo ktoś musi na to zarobić

Error Nowy wpis
@Obserwator

Firma zapewnia coroczne podwyżki, pożyczki i dofinansowanie z zfss, pakiet medyczny, kartę multisport, nagrody jubileuszowe za każde 5 lat przepracowane w firmie, większość pracowników to osoby z kilkunastoletnim stażem lub kilkudziesięcioletnim stażem.

A ile takie jubileuszowe wynosi? To jest jednorazowa kwota w danym miesiącu, jak ma się te 5 lat, czy to jest podwyżka pensji o daną kwotę, jak mija kolejne 5 lat? Jak to działa i czy jest to kwota taka, która zachęca do pozostania na dłużej w firmie?

Ebi

Ciekawe kto ukrywa się za tym postem, czyżby najwyższy? Człowieku niszczysz tą firmę

zabawa trwa

Dyr handl prawdopodobnie sam się zwolnił Dyr finans zwolniona a kasowanie kom jak trwało tak trwa...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Quick-Mix Sp. z o.o..
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Melon

Jak to mawia stare porzekadło, ryba psuje się od głowy. Od rzadów nowego prezesa, Mam wrażenie, że nie które osoby w zarządzie działają na szkodę firmy. W następnym roku będzie katastrofa, jeśli nic się nie zmieni. Jak można pozwolić odejść najlepszym pracownikom, zatrudniając w ich miejsce ludzi bez doświadczenia?

Olcia

Zaintrygował mnie twój wpis. Handlowcy tak często się zmieniają w firmie? Sam myślę o podesłanie CV a liczę na stabilność zatrudnienia. Znasz może powody odejść? Kasa, umowy, atmosfera? Jakie czynniki wpływają na taką rotację?

Wow nieźle. A to jak każdy takich handlowiec odchodzi, to dostaje odprawę jakąś, czy to jest rozwiązanie umowy za porozumieniem stron i odchodzący niczego nie dostaje? I co do rotacji, to wiecie coś o wdrażaniu nowej osoby? Jak tyle osób odchodzi, to czy jest pełne przygotowanie nowego pracownika, czy jest od razu wysyłany do zadań, bo brakuje ludzie do pracy?

Na jakie wsparcie w Quick-Mix Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

KTOŚ

Melon

Długo się zastanawiałem czy napisać tu opinie, ale ostatnio miarka się przebrała. Firma zmierza wyraźnie ku upadkowi, czy nikt tego nie widzi....? -Nasi najlepsi pracownicy z największym potencjałem odchodzą. - atmosfera w firmie jest najgorsza od lat - brak doceniania ludzi którzy zapierdzielają. Mam jedynie nadzieje że ktoś w końcu przejrzy na oczy.

@Melon

Niestety to prawda. To co zostało zrobione z tą Firmą to dramat Kiedyś to była super Firma, extra atmosfera i zgrani ludzie W tej chwili nie został kamień na kamieniu I to zaledwie w ponad dwa lata, Najważniejsze są kolorowe excele Tylko ze marża 50% od zerowej sprzedaży, daje 0

@Janusz

Znowu? To wcześniej też były takie grupowe odejścia, czemu piszesz znowu? Jaki był tego powód?

Waldi
@Janusz

Jaki jest cel działania takich R? Czy mają coś w ukryciu? (usunięte przez administratora)o tym wie? Zadzwoń to wyjaśni ma wiedzę

@Waldi

R - to nazwa stanowiska w firmie, czy co? I dlaczego ludzie decydują się odejść, nie żal im takich zarobków, jakie tu mieli?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Quick-Mix Sp. z o.o.? 2 lutego na portalu Praca.gov.pl  pojawiło się ogłoszenie na Kierownik Budowy. Ktoś z Was aplikował?

Byłem na rozmowie o pracę, poszukują kogoś kumatego, do obsługi komputera i maszyn produkcyjnych + do tego praca fizyczna noszenie wiaderek i worków z produktami i półproduktami, a to wszystko za 2-2,5 tys. zł netto.

Hanna
@Kandydat

O, bardzo Ci dziękuję za szczegóły na temat pracy w Quick-Mix w Strzelinie. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tej obsługi komputera, co dokładnie trzeba robić? Jeśli trzeba znać jakieś konkretne techniki i programy, to daj znać. Chciałabym wiedzieć, czy to praca dla każdego.

Grzes
@Kandydat

Ale to kwota za tydzień czy jak ?

Pracownik a raczej już były

Praca na produkcji za najniższą krajową bez podwyżek, biuro traktuje ludzi jak tanią siłę roboczą! Praca cały czas w kurzu i pyle! Ogólnie kołchoz!!!!!

Ciekawski
@Pracownik a raczej już były

A ile miales brutto na umowie jesli mozna wiedziec

@Ciekawski

Wstyd się przyznać że za tą kwotę pracowałem!!!!

Ciekawski
@Pracownik a raczej już były

Za jaką kwote pracowaleś?

@Ciekawski

Zdaniem pani Agnieszki i tak za dużo

Janek

A kto to Pani Agnieszka?

Były
@Janek

Kadrowa

Wiktoria
@Były

O tu w firmie każdy z każdym tak na "ty" jest? Nie odzywa się do siebie formalnie?

Jaka umowa obowiązuje w Quick-Mix Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Były pracoenik

Zawsze była umowa o orace

Wiktoria
@Były pracoenik

No to brzmi akurat serio pozytywnie, dobrze wiedzieć. A jeśli chodzi o aktualne wynagrodzenie na umowie to jak to teraz wygląda? Chyba, że bez zmian?

Ewelina

Tak narzekacie na produkcję, ale w ogłoszeniu jest mowa o jubileuszówkach i bogatym socjalu. No nie w każdej prywatnej firmie takie rzeczy są. Druga sprawa, że ogłoszenie jest sprzed 3 lat. Chyba jednak się trzymacie tej roboty, skoro nie ma rotacji i nie szukają nowych pracowników?

Witam! Na jakie zarobki mozna

Witam! Na jakie zarobki mozna liczyc na produkcji ??

Jaki jest styl zarządzania w Quick-Mix Sp. z o.o.?

XYZ

Taki jak w praktycznie każdej firmie: zarząd, kierownictwo super wypłaty, samochody, premie, wyjazdy firmowe, paczki etc. a na produkcji to parę złotych więcej niż minimalna i tyle, zero premii, zero paczek, zero szacunku ze strony pracodawcy, cały czas tylko zwiększanie normy i zakresu obowiązków, a nie idzie to w parze z podnoszeniem wynagrodzenia.

Hanna

Szukałam informacji o firmie i zauważyłam, że zmieniła nazwę. Czy poza tym zmieniło się coś jeszcze? Może firma została przejęta i zaszły jakieś zmiany kadrowe? Zajrzałam też do ofert pracy: http://www.sievert.pl/Praca,368.html Aplikował ktoś w ostatnim czasie? W ogłoszeniu nie ma informacji o warunkach zatrudnienia, dlatego chciałabym się dowiedzieć, na co można liczyć.

Bekuś
@Hanna

Zmieniła się tylko nazwa, nikt nikogo nie przejął. Wszystko jest po staremu.

Znakomite samochody służbowe, wysokie zarobki , co roku wciąż nowoczesne innowacyjne produkty, podejście pro rynkowe

Klient
@Adam

Adamie pytanie czym teraz jeździ ekipa dth ? Bo swego czasu były aurisy

@Klient

Ponoc toyouta land cruiser v8. To prawda?

Rewelacja. Super. Wysokie wymogi ale i super możliwości

Jeremiasz

Podobno wszyscy dostali podwyżki? To prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o Quick-Mix Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Quick-Mix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Quick-Mix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quick-Mix Sp. z o.o.?

Quick-Mix Sp. z o.o.