CODEFUSION Sp. z o.o.

Opinie o CODEFUSION Sp. z o.o.

kiełbik

Codefusion jest firmą związaną z IT która istnieje na rynku już od kilku lat. Kiedyś nawet zdarzyło mi się aplikować. Jakiś niecały rok temu była oferta dla testera oprogramowania. Niestety nie udało mi się dostać pracy. Dobrze , że po jakimś czasie znalazłem ją w innym miejscu. Niemniej Codefusion wspominam dobrze

Chcesz wypowiedzieć się o firmie CODEFUSION Sp. z o.o.? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o CODEFUSION Sp. z o.o. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CODEFUSION Sp. z o.o.