Opinie o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Tak święta racja ludzie pracuja za psie grosze !!!!!!!!!!!!!

artis

Tak w tej firmie to lepiej juz bylo! Niedługo to obcokrajowcy nas zastąpią skoro niema dnia by ktoś nie odszedł,najwiekrza bolączką tej firmy jest to gdy pracownik sam odejdzie.Ja naszczęście juz odeszlem z tego cyrku daleko nietrzeba szukać pracy nawet w naszym mieście sie coś znajdzie o leprzym wynagrodzeniu i warunkach pracy.

Zajebiście,(usunięte przez administratora),spać szczególnie na 3 zmianie ale i tak dużo nie zarobisz

gosc
@pracownik

Niech Cię Bozia chroni ,przed podjęciem pracy w tej firmie......

bobo
@pracownik

oj sie zdziwisz-atmosfera ok-tz.mam na mysli ludzi ktorzy tam pracuja (GRONO FREZERÓW).ale jak poznasz takiego pajaca kierownika ,,całuska' który zacznie Cie pytać z kodów G- I TOLERANCJI na wyrywki to zobaczysz co to za miód. (usunięte przez administratora)

jax

chcialem zapytac jak sie pracuje w skraw mech dostalem oferte pracy jako frezer cnc ??

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko DAM PRACE
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

W tej firmie można się nie źle nachapać!!! Kto w niej robił lub robi ten dobrze wie jak.

gosciu

jak widac to chca miec niewolnika nie pracownika niech dadza ludziom zarobic nie beda szukac pracownikow jest kasa jest pracownik

....
@gosciu

co do czytników to nie wiem czy warto się odbijać .bo i tak ci powiedzą później że nie wiadomo czy byłeś zatrudniony w tej firmie a odbijał się za ciebie jakiś kumpel ze zmiany....heheheh

Znowu źle naliczyli moją wypłate, te czytniki moga sobie w tyłek wsadzić jak wogóle na nie nie patrzą. Miałem nadgodziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prosze się obudzić !!!!!!

Iris
@pracownik

Złóż donos do PIP. Aonimowy.

Łukasz

Bardzo trudno jest przemilczeć coś, na co brak Ci słów...

Uciekajcie

?

.....Sam widziałem jak kierowniczka się poryczała jak prezesik jej powiedział że jest poj......a i ma wyp.....ć tresować ludzi w magazynie.....To jest jazda!

?

A kiedyś było inaczej?od zawsze pracownicy produkcji byli niewolnikami..... tylko przydupasy miały lepiej......Nawet między białymi kaskami jak ktoś przysapał to leciał na zbity pysk.....ale byly wyjątki oczywiście bo taki dział marketigu miał totalną zlewkę na wszystko a na zarządzie jak coś nie poszło przez Nich to rozkręcali zadymę ,podkręcili prezesa i leciały wyzwiska pod adresem innych.....Sam widziałem jak kierowniczka się poryczała jak prezesik jej powiedział że jest (usunięte przez administratora) i ma (usunięte przez administratora) tresować ludzi w magazynie.....To jest jazda!

zz

Dnia 23 sierpnia br. weszła w życie bardzo fajna i sprzyjająca wszystkim pracownikom ustawa. Nie będzie pracy przez 3 miesiące to będziemy siedzieć w domu za najniższa krajową a przez pozostałe 9 miesięcy będziemy robić po 10-11 godzin żeby odrobić te 3 miesiące mając przy tym zapłacone jak za 8h. To co oznacza? Oznacza to legalne niewolnictwo, wyzysk i wszystko co z tym związane.

#

Ty chyba masz problemy z ortografią?? Do szkoły się cofnij gamoniu!!!

?

juz na sam start bedzie czołowe zderzenie z kadrami.kierowniczka przywita cie szyderczym smiechem i nastawieniem wara mi poskoczyc w kona spałam z prezesem. potem jest tylko gorzej wieczne wyciskanie z pracownika siódmych potów przy jednoczesnym braku premi. postepowania dyscyplinarne to coodzinnośc. a na deser(usunięte przez administratora) /> dziwie sie tylko ze pesa współpracuje z taka nierzetelna firma jak skraw mech no ale może o to chodzi

GRUSZKA

Poszukuję ludzi pracujących w tej firmie w okresie od czerwca 2012 do marca2013....Słyszałem również ,że ktoś im sprawy pozakładał.....czy to prawda?

she
@GRUSZKA

pracowąłam w skraw mech od sierpien 2011-lipiec 2012 czemu szukaz ludzi o co chodiz z tymi sprawami tez sie pdolacze, odpisz

tepiacy nieukow

ta firma jest prywatna- gratuluje znajomości firmy "pracowniku"

@tepiacy nieukow

Firma prywatna! Teraz tak. A to dobre.(usunięte przez administratora)

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tej firmie.Będzie cie obserwować 38 kamer. O premii zapomnij. Bawią się gorzej jak ( dzieci ) za komuny w jakieś dziwne systemy IRIS, 5 S. Niby się liczy praca a za chwile nie karzą ci pracować bo nasyfisz i przyjdzie jakaś dziwna komisja, i będzie bałagan a jak odejdą to masz znowu zapierdalać, żeby byli zadowoleni. Kierownictwo tylko zna się na finansach a o pracy nie ma pojęcia. W tej firmie produkcją rządzą robotnicy. Góra tylko wie o tym ile wózków trzeba zrobić a gdzie są materiały do ich wykonania to nie wiedzą. Materiały dostajesz dziś a wózek był na wczoraj. Znowu zawaliłeś. Stosunek psycholi do fizoli pozostawiam bez komentarza. Związki zawodowe NSZZ Solidarność i OPZZ (przewodniczący) są jednocześnie członkami Rady Nadzorczej (konflikt interesów). Ciekawe od kogo więcej korzystają. To co piszę to tylko niewielki fragmencik bajeczki pod tytułem Skraw-Mech. Jeśli chcesz się tam zatrudnić to musisz być posłuszny jak jeniec(usunięte przez administratora)

magazynier

Mam uprawnienia na wózki. Przyjmują do pracy?

wolff

Nie placa na czas bo kolega pewnie wyskoczyl do kadrówy jak to ktos wczesniej okreslil a ona mu sie odplaca. Czasami warto sie powstrzymac ale nie dziwie sie koledze bo sam bym jej obuchem przy...

ziutek

miałem iść do tej firmy, ale jak przeczytałem te opinie (i nie tylko te) zrezygnowałem....

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.?

Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 640 ocen.

Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.