Opinie o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Na jednej z dużych maszyn sa pewne osoby ze wszystko im wolno a mistrzowie to tolerują jaka tu tolerancja wobec innych osób

NIEzorientowany

Proszę zgłosić do kierownictwa lub bezpośrednio do kadr.

@NIEzorientowany

Było zgłoszone mistrzowi ale sytuacja się nie poprawiła dalej robią co chcą

Robotic blast

Witam, ktos sie orientuje jakie stawki dają na robotach spawalniczych?

były

A co tam słychać u cocolino ponoć ciągle się elektryzuje , jest pd napięciem -:) to prawda ?

Bożena
@były

@były Bardziej mnie interesuje, dlaczego nie pracujesz już w SKRAW-MECH? Za niska płaca?

Gumiak
@były

Zaryl nosem w namiot.

Kiedy, zapłacą zaległe wczasy pod grusza

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko DAM PRACE
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Bożena

Dawno nikt nic nie pisał o pracy w SKRAW-MECH. Chciałabym zapytać o jedną rzecz. Czy to praca zmianowa? Dzięki.

Molier

W dziale Marketingu nie tak dawno nie płacili diet za delegacje - 30 zł w plecy za każdy dzień. Pal licho kasę, to kolejny przykład stosunku do pracownika. Zapraszamy PIP:) Rotacja w tym dziele jest przeogromna.

bialykask
@Molier

Diety rzeczywiście mogły być oddawane z "lekkim" opóźnieniem. A co do przeogromnej rotacji... Przeogromna... Prze... Jeżeli to miał być sarkazm to raczej wyszedł srakazm.

Haha
@bialykask

Diety nie były wypłacane i mam nadzieję, że ktoś się tym zajmie

Przyszły dobry spawacz

Chciałbym się zatrudnić na produkcję jaka jest tam atmosfera? Czepiaja się dużo? Czy warto tam iść?

@Przyszły dobry spawacz

zależy co tam dostrzeże Oko Saurona (w sensie Finansowy)

@ja

A jak kierownictwo na produkcji są normalni?

Za mordki muszą trzymać, ale nie słyszałam żeby któremuś palma odbijała.

@ja

Podobno tam jest Mistrzem babka?

a masz coś do bab?

Nie

no to masz szczęście

Rafał
@Przyszły dobry spawacz

Koledzy mówią że "mistrz" produkcji na Osowej stoi im pod kiblem jak idą się załatwić i liczy czas. Daj sobie spokój z takim zakładem.

@Rafał

Ale żeście się rozbestwili. Jak to moja babcia mawia: nigdy się nie lituj nad chłopem. Nie nie współczuje ci. Dalsze moje porady będą już płatne. W dzisiejszych czasach how-know jest w cenie ;p

@ja

Poważnie najpierw źle ludzi traktujecie a później szukacie na forach opinii i skaczecie do gardeł? Ktoś tam wyżej pytał czy to prawda, że baba jest mistrzem produkcji. To nie do końca prawda. Tam są dwie baby jako mistrzowie.

@Rozbawiony gość

A nie wiesz czasem czy w archiwum firmy są już pierwsze zdjęcia ofiar rodzaju męskiego które dostały wałkiem przez łepetynę?

@ja

Chyba Ci czegoś brakuje. Skonsultuj się z lekarzem ????

@Rozbawiony gość

Czyżby obraza majestatu ?

A ty nie udawaj, że jak masz stos papierów na biurku to znaczy, że ciężko pracujesz(usunięte przez administratora)

@ja

Przestań zgadywać a swoje życie frustracje wylewaj gdzie indziej. I przestańcie wąchać tyłki ludziom jak idą do kibla. Każdy sądzi po sobie co nie?!

@ja

I co do ciężkiej pracy. Co ty tam wiesz babo o ciężkiej pracy...

@Rozbawiony gość

Ja nie chce ciężko pracować tylko robić karierę i dobrze zarabiać. A tu mi jeden bęcwał w tym ciągle przeszkadza. I zaczyna mnie to (usunięte przez administratora)

@ja

Obrażaj ludzi dalej to zobaczysz jak będzie wyglądała Twoja kariera i zarobki ????

@Rozbawiony gość

Miałeś swoje 5 minut to się niczym nie wykazałeś to teraz odczep się ode mnie.

@ja

Zrób sobie dj-a na guziku, to ci przejdzie

niepanimaju slangu młodzieżowego

Frezer

Ta babka myślę że w porządku ????

@Frezer

No pewnie! Idź i się przekonaj! ????

Olga

@Rozbawiony gość Też jestem Twojego zdania. Najlepiej jest spróbować, aby przekonać się na własnej skórze. Pogłosek nie ma co słuchać. Napisz proszę jak wygląda kwestia z benefitami w Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.. Istnieją takowe w tej firmie?

mirko

Na temat tej firmy mogę tylko tyle powiedzieć że na dzień dzisiejszy wydawane są pieniądze na bzdury , pracownika nie szanuję się ponieważ jest tak jakby szczeblem niższym to nie należą mu się podwyżki itp , i niech mi tutaj ktoś nie piszę że pracownicy dostają podwyżki bo wiem jak wygląda sytuacja od 10 lat , praca jest przeważnie na 3 zmiany ( praca fizyczna ) nie biurowa bo tam to nie mam pojęcia , kogo teraz firma potrzebuję wydaję mi się że konkretnie do pracy fizycznej czyli spawaczy , ślusarzy , mechaników , operatorów cnc , operatorów wózków , chyba na każdym dziale ale to już kto chce się zatrudnić musi się dowiedzieć konkretnie bo jest ogromny przemiał osób dlaczego ? bo na wstępie według mnie stawka poraża wszystkich , pozdrawiam

@mirko

twoja historia mnie wzruszyła. zjedz ciasteczko bo zaczynasz gwiazdorzyć. jakie te chłopy pyskate się zrobiły

Jan
@mirko

Facet wziął gruszke i się rozmarzyl jak rozmaryn.

Mirek
@mirko

Od 10 lat pracujesz na takich stawkach?? Przy takim rynku pracy? Myslisz ze ktos w to uwierzy?

@Mirek

zawsze może się przekwalifikować oto oferta pracy wysokich lotów https://www.olx.pl/oferta/samodzielna-ksiegowa-mk-biuro-rachunkowe-CID4-IDAX13r.html#7e96940e1a

Omijaj z daleka

Pseudo mistrz produkcji Paweł z oddziału na Osowej Górze obcina pracownikom godziny wpisane na listę obecności. Bez wiedzy pracownika, bez parafki pracownika na liście obecności. Za takie okradanie to się daje w mordę dla takiego szefa. Nie wiem czy nie podlega to fałszowaniu dokumentacji firmowej. Narzędzia są ale pożycz od Ukraińca. Rozwalone spawarki nie idą do naprawy, bo "póki działają to rób, jak będą całkiem zepsute to wyślemy na serwis". Polacy pracownicy są chyba dyskryminowani na Drozapolu, bo został tam tylko 1 Polak. Bezpośrednio na zatrudnieniu przez Skrawmech na umowie stawki nędzne.

Dobry Spawacz
@Omijaj z daleka

Ja spawam dobrze i jestem za to odpowiednio wynagradzany.

No name
@Dobry Spawacz

Najlepszy spawacz z 10 letnim stażem miał 17 zł brutto na godzinę. Podczas rozmowy z prezesem o podwyżkę usłyszał 18,5 brutto na godzinę. Śmiech na sali.

Dobry spawacz nr 2
@No name

Ojej musiał być naprawdę kiepski. Albo tylko sczepial.

Rozbawiony
@Dobry spawacz nr 2

Hahaha. Dobry spawacz nie pracuje w firmie krzak za 17,50 brutto / h tylko za minimum 30 zł na umowie o pracę. W skrawmechu już nie ma dobrych spawaczy. Są jedynie nosacze i Ukraińcy.

Mariusz
@Dobry Spawacz

Pisząc o odpowiednim wynagradzaniu masz na myśli podstawę plus premie, czy po prostu dobrą stawkę godzinową? Z czego jeszcze jesteś zadowolony w pracy? Atmosfera jest koleżeńska, a współpracownicy pomocni? Chętnie się tego dowiem.

Mzk

Pojawiła się oferta na operatora CNC. Na ile zmian pracuje się w zakładzie? Jakich zarobków można spodziewać się bez doświadczenia a jakich z doświadczeniem powyżej 2-lat ?

HR
@Mzk

Zapraszamy do złożenia aplikacji w Kadrach.

Wanda

Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH szuka ludzi zaangażowanych, kreatywnych oraz elastycznych w działaniu. W związku z tym firma otworzyła kilka rekrutacji, które znajdziecie tutaj: https://skraw-mech.com.pl/praca Jeżeli ktoś poszukuje pracy w Bydgoszczy, to warto zainteresować się tymi ofertami.

Zadowolony
@Wanda

Zgadzam się z powyższą wypowiedzią firma godna polecenia

Lolek

Podpowiecie jaka jest atmosfera w pracy?Jakie zarobki można wyciągnąć?

@Lolek

Tak jak w każdej pracy - zależny od dnia. Jednego dnia kradniemy razem konie, a drugiego dajemy sobie po pysku_, ale z szacunkiem.

Abc

Maciuś z klanu i Adaś-EUNUCH _ żółty kask to donosicoele

@Abc

ulżyło ?

Marian

Na ile zmian pracują spawacze?

Abc
@Marian

Trzymaj się jak najdalej od.tej "firmy "!

Universal

Witam. W ilu zmianach pracuje firma? Pozdrawiam

Rob

Witam. Czy w tej firmie są jakieś nadgodziny i premie?

@Rob

Premie jak najbardziej są, nadgodzin szefostwo nie lubi robić. Dodatkowo tego wszystkiego pilnują Związki Zawodowe. Plusem tej firmy jest to, że jak w kalendarzu pojawia się możliwość zrobienia sobie długiego weekendu wolnego to firma z tego korzysta poprzez przeorganizowanie czasu pracy bez straty na wynagrodzeniu dla pracownika.

BoryS

Chciałbym się dowiedzieć o warunki pracy na krawędzi , jestem operatorem i chciałbym się dowiedzieć jakie są zarobki oraz oczekiwania z tym zwiazane.. znam juz kilka takich firm które za ciężką pracę i akordowe tempo pracy łaskawie płacą mniej niż 3k netto.

Bartosz
@BoryS

Coraz więcej firm zaczyna ujawniać zarobki jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Firmy doskonale wiedzą, że transparentność jest jednym z warunków dobrej współpracy i pozwala zdobyć wartościowego pracownika. Kierując się tym, może warto zapytać bezpośrednio w firmie SKRAW-MECH?

BoryS
@Bartosz

Wstępnie wiem że na początek płacą około 16 złotych netto. Mnie natomiast interesuje dalsza możliwość zarobkowa po okresie próbnym.

@as, na forum GoWork.pl nie rozmawiamy o prywatnych sprawach pracowników. Pracownicy czasami rezygnują z różnych przyczyn. Przyczyny nie zawsze leżą po stronie pracodawcy. Każdy pracownik ma indywidualne podejście do kształtowania swojej kariery zawodowej. Może warto spojrzeć na ofertę pracy jako na okazję do rozwoju, czy posiadasz wystarczające kompetencje żeby aplikować do Zakładu Mechanicznego SKRAW-MECH?

as

Napiszcie co stało się z dyrektorem produkcji, że szukacie nowego? Czy to nowy właściciel czy coś innego.

@Marek, wszystkie posty zawierające dane osobowe zostały zgłoszone do Administratora strony. Czy ta firma poszukuje doświadczonych pracowników czy także osoby bez doświadczenia? Może orientujesz się w aktualnej sytuacji firmy SKRAW-MECH? Czy firma oferuje nowemu pracownikowi wstępne przeszkolenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.?

Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 640 ocen.

Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.