Hel-Wita sp. z o.o.

Zielonka

Opinie o Hel-Wita sp. z o.o.

matol

a HRUSTA tam jeszcze trzymaja czy pozbyli sie handlarza pomp na lewo

kazik

oni dalej siedza i istnieją w armaturze ciepłowniczej?

BYŁY PRACOWNIK

Spółka moim zdaniem BARDZO DOBRA spokój nikt się nie czepia jeśli jesteś fachowcem !!! pracowałem tam wiec opinia moja jest w skali od 0-12 dałbym 11 !!!! minus spółki praca na systemie 3 zmianowym ludzie przemęczeni poprzez nocki !!!! Bardzo dobry kontakt z mistrzem zmiany P.Grzybowskim bezproblemowy człowiek , To samo dotyczy kierownika P.A SANDECKIEGO wielki człowiek specjalista polecam spółkę lecz nie polecam zmian , zarobek niestety jak na zmiany nędzny !!!!!

Zostaw opinię o Hel-Wita sp. z o.o. - Zielonka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hel-Wita sp. z o.o.