Opinie o Wita Sp. z o.o. w Zielonka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wita Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wita Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wita Sp. z o.o. w Zielonka

Administrator Nowy wpis

Firma Wita Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Księgowa. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Szczery Nowy wpis

Dla kandydatów ubiegających się aktualnie o posady w Sprzedazy ... To jest CHINSKA firma, nie żadna NIEMIECKA. (usunięte przez administratora) na potęgę w dalekowchodnim stylu, zero struktur i poukladanych procesow.. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM I to nie jest żadna subiektywna ocena..(usunięte przez administratora)

Stefan Batory Nowy wpis

Uważajcie na agate, ciągle marudzi i narzeka. Lubi donosić. Nic i nikt jej się nie podoba a zwłaszcza nowe osoby. (usunięte przez administratora) zapomniał jak cielęciem był. Będąc w tym dziale po chwili możecie już tam nie pracować.

Ktoś tam Nowy wpis
@Stefan Batory

Pani Agata ma kierownicze stanowisko i ma obowiązek wymagać i narzekać na brak kompetencji ludzi współpracujących.

Zapytajnik

Witam. Mam pytanie - jak wygląda atmosfera w zakładzie? na linii produkcja - produkcja, produkcja - biuro i biuro - biuro. Dzięki

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wita Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
leszek

Firma jest Super płaci wypłaty zgodnie z umową nadgodziny są płacone co do jednej minuty , monitoring jest 24 H na dobę aby pracownicy czuli się bezpiecznie w zakładzie . Szkolenia są wykonywane co dwa tygodnie dla pracowników . Paczki dla pracowników są zawsze na święta duże talony pieniężne wszyscy pracownicy mają jak w bajce. Prezes cały czas myśli o Nas opiekuje się nami jest jak ojciec mało jak ojciec , dziadek i mamusia razem wzięci jest naprawdę super. W żadnym zakładzie w Polsce nie ma tak dobrze jak tutaj .

ByłemWidziałem
@leszek

Na ten moment szkoleń żadnych nie ma i to co 2 tygodnie... Pracownicy nie mają jak w bajce jedna wielka pomyłka, kierownik produkcji (usunięte przez administratora) nie potrafi opanować emocji, wyzywa ludzi krzyczy, choleryk traktuje ludzi jak psy, a następne to wcale nikt nie chodzi i się nie opiekuje, maszyny nie działają jak powinny nie ma się tym kto zająć a do tego każą Ci wyrabiać normę na nie sprawnym sprzęcie po czym mają do Ciebie pretensje... Odradzam to miejsce omijać szerokim łukiem, bo pieniądze to nie wszystko liczy się godność i szacunek a w tej firmie jeden na drugiego gada, a w dodatku jak wchodzisz komuś w (usunięte przez administratora) to jesteś cukiereczek i wolno Ci wszystko, a jak nie to jesteś zero... Jeszcze raz odradzam tylko nerwy, obgadywanie, krzyki, (usunięte przez administratora) i zwalanie winy na innych.

kandydat

Wysyłam CV, oddzwaniacie i zapraszacie na rozmowę o pracę . Przyjeżdzam tracę czas, okazuje się że szef nie ma czasu rozmawiać, ale warunki szefowi pasują i jest ok . Pani kadrowa powiedziała że oddzwoni jutro szef i już czekam drugi tydzień ponad na telefon. Nie poważna firma !!

Czy w firmie jest stała ekipa pracowników ?

kazik

oni dalej siedza i istnieją w armaturze ciepłowniczej?

BYŁY PRACOWNIK

Spółka moim zdaniem BARDZO DOBRA spokój nikt się nie czepia jeśli jesteś fachowcem !!! pracowałem tam wiec opinia moja jest w skali od 0-12 dałbym 11 !!!! minus spółki praca na systemie 3 zmianowym ludzie przemęczeni poprzez nocki !!!! Bardzo dobry kontakt z mistrzem zmiany P.Grzybowskim bezproblemowy człowiek , To samo dotyczy kierownika P.A SANDECKIEGO wielki człowiek specjalista polecam spółkę lecz nie polecam zmian , zarobek niestety jak na zmiany nędzny !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wita Sp. z o.o. - Zielonka

• Jak się pracuje w Wita Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wita Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wita Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Biznesowa 22
    86-005 Zielonka