Godów

Opinie o Tekmar S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agata i Michał Tekieli

Falek

rudołysy - 2013-05-04 21:28:13 praca u złotowłosego to c[usunięte przez moderatora] Witam, wybieram się na rozmowę kwalifikacyjną z Panem Michałem, czy mógłbyś kilka słów więcej na telefon powiedzieć co z tą firmą nie tak ? Nie chcę wdepnąć. [usunięte przez moderatora]

pieczara

Człowieku nie idź tam !!!

Zostaw opinię o Tekmar S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agata i Michał Tekieli - Godów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tekmar S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agata i Michał Tekieli