Opinie o Stoll Silesia s.c. w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Stoll Silesia s.c.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stoll Silesia s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stoll Silesia s.c. w Mikołów

Ania Nowy wpis

Rodzinna Firma, dobra atmosfera i partnerskie relacje. Wynagrodzenie zawsze na czas, zgodnie z zawartą umową, wszystko zgodnie z Kodeksem Pracy. Polecam.

Pracownik Nowy wpis

Polecam pracę w tej firmie. Podejście właścicieli do pracowników jest partnerskie, atmosfera też jest pozytywna, godziny pracy są bardzo wygodne.

Ana Nowy wpis

Dzien dobry czy są przyjęcia do waszej firmy.

Stoll Nowy wpis
@Ana

Dzień dobry Pani Anno, w jakim charakterze, na jakie stanowisko chciałaby Pani aplikować? Rekrutacja w dziale produkcyjnym jest aktualnie wstrzymana. Planujemy otwarcie rekrutacji do biura obsługi klienta. Zapraszamy do kontaktu. CV można przesyłać na adres praca@stollsilesia.pl

Czy rozmowa kwalifikacyjna do BEATA MAŁECKA STOLL SILESIA odbywa się w siedzibie firmy?

Brałeś udział w rekrutacji do BEATA MAŁECKA STOLL SILESIA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w BEATA MAŁECKA STOLL SILESIA?

Stoll

Dzień dobry, na wszystkie stanowiska biurowe, produkcyjne czy też magazynowe zatrudniamy na umowę o pracę. Umowy bezterminowe podpisujemy po minimum roku, w zależności od stanowiska czy ogólnej oceny wykonywanych obowiązków, zaangażowania osoby zatrudnionej. W każdym przypadku zależy nam na długoletniej współpracy i budowie zgranego, dobrze współpracującego zespołu.

wiki

jakie są godziny zmian pracy na produkcji , czy magazynie?

@wiki

Dzień dobry, godziny pracy pierwszej zmiany są od 7:30 do 15:30 :)

A jakie są u was formy integracji?

@Michał

Jaki rodzaj integracji ma Pan na myśli? :)

Szymon

Szkoda, że firmowa strona nie działa, bo nie można znaleźć namiarów, czy szukają do pracy teraz i gdzie wysłać CV? Na produkcji nadal stałe godziny od 7.30 do 15.30? Mógłby ktoś podpowiedzieć, wyjaśnić, jakie warunki pracy? Kliencie chwalą, to i szansa, że pracownicy również mają za co?

@Szymon

Dzień dobry Panie Szymonie, strona internetowa działa - pod tym adresem, w zakładce kariera znajdzie Pan informacje na temat pracy u nas: http://www.stolldosmaku.pl/career . Aktualnie pracujemy również nad najnowszą wersją serwisu, którą będziemy publikowali w przyszłym miesiącu. Godziny pracy podstawowej zmiany są aktualne. Pozdrawiamy.

Tadeusz

Polecam gorąco, bardzo dobre produkty i obsługa.

@Tadeusz

Dziękujemy pięknie i polecamy się:)

Basia

Gdzie można kupić przyprawy Waszej firmy? Czy na Żwirki i Wigury również czy w jakichś sklepach? Nie widziałam nigdzie, a słyszałam że dobre.

@Basia

Dziękujemy za zapytanie i polecenie - bardzo nam miło! Najbliższy sklep w okolicy Żwirki i Wigury znajdzie Pani na Osiedlu Trzydziestolecia. Niebawem będzie można nas znaleźć w innych miejscach w tej okolicy i choć wymaga ta ogromnego zaangażowania, to pracujemy nad tym intensywnie. Do zobaczenia zatem :)

Basia
@Stoll

Dziękuję pięknie za odpowiedź. Pozdrawiam.

Anka

@Stoll a mogę prosić o informację w jakich godzinach są zmiany?

@Anka

Dziękujemy za zapytanie. Pytanie w jakich godzinach i w jakim charakterze interesuje Panią praca? W dziale produkcji pierwsza zasadnicza zmiana odbywa w godzinach 7:30 - 15:30.

@Stoll

Czy w Stollimpex pracuje się również na drugą i trzecią zmianę, czy jednak głównie na pierwszą? To zapewne istotna informacja dla osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia w tym miejscu.

Len ka
@Stoll

Witam serdecznie, chciałbym zapytać czy jest możliwość pracy w firmie na stanowisku produkcyjnym, czy mogę podesłać swoje cv? Proszę o maila Pozdrawiam ????

@Len ka

Niestety na ten aktualnie moment nie. Polecamy obserwowanie ofert pracy między innymi na naszej stronie internetowej pod adresem: http://www.stolldosmaku.pl/career

Len ka

Stoll ????czy są na dzień dzisiejszy przyjęcia na produkcje Pozdrawiam

@Len ka

Niestety na ten aktualnie moment nie planujemy przyjęć na dział produkcji. Sytuacja rozwija się jednak dynamicznie. Polecamy obserwowanie ofert pracy między innymi na naszej stronie internetowej pod adresem: http://www.stolldosmaku.pl/career

Darek

Czy jest zapewniony dojazd dla pracowników?

@Darek

Dzień dobry Panie Darku, miejsca parkingowe znajdują się pod samym zakładem produkcyjnym, są dwa podjazdy. Natomiast dojazd do miejsca pracy jest we własnym zakresie. Pozdrawiamy.

majster

Żeby docenić pracę w dobrej firmie trzeba być dobrym pracownikiem!

@majster

Dziękujemy za opinię i partnerskie podejście.

romek

Brak profesjonalizmu pod każdym względem, co przekłada na się na długi okres realizacji zamówień. Ciągłe zwodzenie klientów.Duży minus!

@romek

Bardzo ciekawe, bo ja mam zupełnie inne doświadczenia.

@Kasia

Jeśli możesz, napisz o swoich doświadczeniach w firmie. Jakie masz zdanie na temat pracodawcy warunków zatrudnienia? Firma Stollimpex oferuje premie lub inne dodatki do wynagrodzenia? Można się rozwijać i brać udział w szkoleniach lub kursach branżowych? Czekam na Twoją opinię.

kasia
@romek

Właściciele Stoll chyba powinni pozdrowić konkurencję i Pana (usunięte przez administratora):)

@romek

Szanowny Panie Romku, dokładamy wielu starań żeby współpraca z klientami była nie tylko owocna ale i zwyczajnie, po ludzku przyjazna. Ciężko przywołać konkretną sytuację, na które Pan się powołuje. Jeżeli któryś z przedstawicieli naszej firmy, zarządu lub dystrybutorów nie spełnił Pana oczekiwań lub nie dotrzymał terminu, to najmocniej przepraszamy i czujemy się zobligowani wobec Pana. Zachęcamy do zweryfikowania swojego poglądu, nie zawiedziemy! Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej i sprawdzenia jak działamy: http://www.stolldosmaku.pl/home :) Pozdrawiamy serdecznie.

Pascal

Ta firma a szczególnie jej właściciele to jedna wielka porażka!!!!mobbing niesamowity i to za psie pieniądze!

Nila
@Pascal

Pascal? Rzadkie imię. Pracuje tu i nie kojarzę takiej osoby :)

@Pascal

Szanowna Pani, rozumiemy Pani emocje i zdajemy sobie sprawę, że zwolnienie z pracy nigdy nie należy do przyjemnych sytuacji w życiu. Także dla nas nie jest to proste. Jednak kiedy trzeba, musimy jako pracodawca studzić emocje i zapobiegać niepotrzebnym konfliktom. Przykro nam, że ostatecznym krokiem w sytuacji związanej z Pani osobą było zwolnienie o charakterze dyscyplinarnym. Pragniemy zaznaczyć przy tym i odnieść się w sposób jednoznaczny, że Pani zwolnienie nie miało nic wspólnego z mobbingiem, którego nie stosujemy wbrew Pani opinii. Jednocześnie prosimy pamiętać o tym, że z punktu widzenia wykonywanej pracy przez niemal cały okres naszej współpracy, aż do zwolnienia nikt nie miał do Pani większych uwag. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego.

Agnieszka

@pascal dlaczego tak uważasz ?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

pascal

Chcesz zyc spokojnie to napewno nie tam

Włodek

Dlaczego nie warto, tak krótka opinia i bez jakiegoś uzasadnienia to zupełnie jakby konkurencja pisała.

Micky

Słyszałem, że dobre warunki pracy, nowoczesny zakład itd i podobno firma się niezle rozwija. Ktoś coś?

Zostaw merytoryczną opinię o Stoll Silesia s.c. - Mikołów

• Jak się pracuje w Stoll Silesia s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Stoll Silesia s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stoll Silesia s.c.?

Stoll Silesia s.c.
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.

Stoll Silesia s.c.