Bomaz Sp.j. Hurtownia

Zduńska wola

Opinie o Bomaz Sp.j. Hurtownia

Prawda

Mało płacą. Oczekują wszystkiego. Urlop kiedy im się podoba wynagrodzenie mizerne. O sobie Bóg wie jak myślą a nie szanują nikogo i niczego. Balagan bród i ciągle uciekajace terminy. To nie firma to obóz pracy. Zresztą nikogo już do pracy znaleźć nie mogą. Nikt nie jest głupi

mały

Nie polecam pracy w hurtowni Bomaz Więcej niż minimalnej nie zarobisz soboty od 6-13 pracujesz za 50pln nie przyjdziesz to zabierają wolne z urlopu płatnego Pozatym musisz zostać po godzinach za darmo wiecznie cię gonia znęcają się psychicznie Przyjedzie uszkodzony towar to musisz za niego płacić

baryła

Nie polecam pracy w tym obozie Musisz robić ponad normę idziesz na przerwę to masz po premii 50pln Więcej niż minimalna podstawę nie zarobisz

hgyuip

Nie polecam pracy w hurtowni bomaz Zapieprzasz po 9-10 godzin a dostajesz tylko podstawę i ani grosza więcej

trpghd

Wyzysk Wyzysk Wyzysk Za Grosze

benek

Zapierdalasz jak bialy murzyn za śmieszne pieniądze do tego soboty za 7h dostajesz 50pln Nie polecam gorzej niż na dachach

Zostaw opinię o Bomaz Sp.j. Hurtownia - Zduńska wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bomaz Sp.j. Hurtownia