Celpol Sp.j. A. Lewandowski Z. Cebrowski

Opinie o Celpol Sp.j. A. Lewandowski Z. Cebrowski

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Celpol Sp.j. A. Lewandowski Z. Cebrowski? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

travelboy

Ja mogę powiedzieć co nieco :) jaja jakieś w tej firmie. Najważniejsza rzecz to mobbing Pani Joli. Wrzeszczy na pracowników a jak jej się zwróci uwagę żeby nie krzyczała to dostaje się wypowiedzenie z trybem natychmiastowym. Druga rzecz to niby wszyscy mają te same możliwości sprzedaży pan Andrzej daje kase w przeprosinach klientom, niestety nie wiem jak wieką, z tego co się dowiedziałem to pani Jolanta daje wszystkim swoim klientom, dlatego ma sprzedaż. Doszły mnie też słuchy, że kiedyś jakiś pracownik porobił nagrania wszystkich wałków. Sprzedaż bez faktury, spleśniałe ciastka, jakaś polewa zbierana z podłogi po awarii. Ogólnie jest wielka masakra. Nieszczera właścicielka, uśmiecha się super. Jak to mówią z tyłu liceum z przodu muzeum. A jeśli chodzi o ciastka to niektóre nawet smaczne, tylko jak się dzwoni do klienta to od razu słychać, że sie nie sprzedają, że dużo chemii itd. Przykro mi, ale zdecydowanie nie polecam.

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi ciekawostkami o Celpol Sp.j. A. Lewandowski Z. Cebrowski? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Travelboy
@Administrator 23.02.2018 10:42

Stary borciuch

tyle lat już mineło a Lewandowski ponoć dalej szuka ludzi za 1300 zł ,bo każdy co się zorientuje w co on gra to ucieka:) darmowa siła robocza się liczy i tyle ale w sumie tonący się brzytwy chwyta

okejka

zapraszam na ich stronę inrnetową jak tak bardzo jesteś spragniony wiedzy, wiadomo poza tym że to sprawdzony pracodawca bo swoje pyszne ciasteczka chyba około trzydziestu lat już produkują. dla mnie fajne są ich sosy dla lodów, naturalne a nie ta chemia z korpo

kogucik

Widać celpol flotą się rozbija. A raczej szrotami tylko jola bryki zmienia. JAGUARKIEM ŚMIGA.CHYBA SKODZIANKA JUŻ JEJ NIE WYSTARCZA.

Pan Janek

co tu dużo mówić firma "Bagno" idzie się utopić:)

muchomor sromotnikowy

jeszcze z rok i Celpol kaput, nic nie inwestowane ,samochody lepsze na szrocie stoją niż w tej firmie jak widze gdy kierowcy wyjeżdżają .masakra.może i by to jakoś szło ale ciastka maja cholernie drogie i wszystko stoi.tak dalej ....

bluszcz

smród bród i ubóstwo

[usunięte przez moderatora] . Ludzie z daleka od Celpolu!

Zostaw opinię o Celpol Sp.j. A. Lewandowski Z. Cebrowski - Łask

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Celpol Sp.j. A. Lewandowski Z. Cebrowski