Opinie o Celpol Andrzej Lewandowski sp.j. w Łasku w Łask

counter
2 7 25 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Celpol Andrzej Lewandowski sp.j. w Łasku? Chętnie zatrudniają?

Byly Nowy wpis

Wszystko zależy jak pracujesz i na ile jesteś elastyczny, bo może być naprawdę fajnie. Tylko czasami trzeba ugryźć się w jezyk =)

Artur Nowy wpis

Trzydziestoletnia tradycja, ciągły rozwój a do tego trzeba dodać, że firma jest dobrze oceniana w branży i praca jest dobra!!

dfghj Nowy wpis

kiepsko tu

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 149 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Celpol Andrzej Lewandowski sp.j. w Łasku?

Marek

@travelboy czyli ta jakaś Jola (domniemam, że kierowniczka/szefowa) to osoba która najbardziej psuje atmosferę?

@Marek

Ona manipuluje pracownikami tak, żeby byli przeciwko drugiemu Szefowi. Jak trzymasz z nią bo ona jest odpowiedzialna za sprzedaż to on myśli że już masz z nią romans. Jak trzymasz z nim i ona sie dowie to jest msciwa jak bestia. Codziennie gadała na niego jaki on jest zły i w ogóle. Jakie były relacje jak byli małżeństwem. A później wchodzisz na górę a oni tiru riru u niego. Wszystko po prostu fałszywe i tyle. pozdrawiam

travelboy

Ja mogę powiedzieć co nieco :) jaja jakieś w tej firmie. Najważniejsza rzecz to mobbing Pani Joli. Wrzeszczy na pracowników a jak jej się zwróci uwagę żeby nie krzyczała to dostaje się wypowiedzenie z trybem natychmiastowym. Druga rzecz to niby wszyscy mają te same możliwości sprzedaży pan Andrzej daje kase w przeprosinach klientom, niestety nie wiem jak wieką, z tego co się dowiedziałem to pani Jolanta daje wszystkim swoim klientom, dlatego ma sprzedaż. Doszły mnie też słuchy, że kiedyś jakiś pracownik porobił nagrania wszystkich wałków. Sprzedaż bez faktury, spleśniałe ciastka, jakaś polewa zbierana z podłogi po awarii. Ogólnie jest wielka masakra. Nieszczera właścicielka, uśmiecha się super. Jak to mówią z tyłu liceum z przodu muzeum. A jeśli chodzi o ciastka to niektóre nawet smaczne, tylko jak się dzwoni do klienta to od razu słychać, że sie nie sprzedają, że dużo chemii itd. Przykro mi, ale zdecydowanie nie polecam.

Stanislaw ze Świdnicy
@travelboy

Czy tylko flustraci piszą tutaj opinie. Nic o pracy tylko żale, żale. Może sami otworzycie produkcje i zatrudnijcie ludzi bez kwalifikacji oraz dajcie wynagrodzenie po 5 tys. złotych. Pozdrawiam firmę z tradycjami Celpol.

@Stanislaw ze Świdnicy

Panie Stanisławie to że jest Pan właścicielem hurtowni w Świdnicy i współpracuje Pan z firmą Celpol to nie ma Pan prawa odzywać się na temat warunków pracy i jakości ciastek. Ja pracowałem tam i wytrzymałem 4 lata. Gdyby nie ogrom chęci pracy i cierpliwości to byłaby masakra. To nie jest firma to jest FARSA i to przez duże F. Tak jak napisałem wcześniej ale komentarz został usunięty. Pani Jola jest istną bestią jako pracodawca. Pan Andrzej nie zna innego słowa niż k... Nikt nie ma nic do powiedzenia na temat technologii i jakości. A raczej jej braku. Jest to portal opinii o firmie to kto ma pisać opinie. Ciastka smaczne owszem ale tylko wtedy kiedy nie wiesz co w nich jest. Ile razy Andrzej łapówki dawał za to że klient znalazł jakiś kawałek metalu z taśmy albo plastiku w ciastku. Nie ma Pan pojęcie wiec niech się Pan nie odzywa. Zdrowia życzę w jedzeniu ciastek CELPOL.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 452 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Celpol Andrzej Lewandowski sp.j. w Łasku?

Właściciele to prostaki ! Pani Jola myśli ,że jest wysłanką Bożego Miłosierdzia a ma diabła za skórą !Pan Andrzej rzuca kurwami na lewo i na prawo.Zero szacunku do drugiego człowieka ...w pracy ciągłe awantury i psychoza...Nawet jeśli człowiek chce pracować to w tych warunkach się nie wyrobi. Kasa jedno na papierze -drugie pod stołem ale i tak szału nie ma . Urlop masz zaplanowany z góry bo zakład jest zamykany.A jeśli chcesz mieć dzień wolny to każdy obrażony później na Ciebie. Jeśli chcesz się przekonać co to prawdziwy mobing to polecam prace w Celpol a jeśli masz trochę szacunku do siebie to spieprzaj jak najdalej od tej firmy.

Agora

Jedyne co można zrobić z tą firmą, to wypalić żywym ogniem. Na produkcji myszy i ogólny bród. Co spadnie na podłogę, to wraca do opakowań. Ludzi traktuje się jak bydło robocze. Dziwię się, że ani sanepid, ani inspekcja pracy tego nie widzi. Część pieniędzy wypłacana "pod stołem". Jeśli odchodzisz lub Cię zwolnią, zapomnij o kasie. Gdyby klienci wiedzieli co od nich kupują, pozwaliby ich o próbę otrucia. (usunięte przez administratora) Omijajcie CELPOL szerokim łukiem no i broń Boze nie dawajcie swoim dzieciom ich ciastek. Wiem bo sama je produkuje.

Zebon

Podobno szału nie ma? Chciałem się tam zatrudnić ale sam nie wiem

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi ciekawostkami o Celpol Sp.j. A. Lewandowski Z. Cebrowski? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

@Administrator

Artur
@Travelboy

To faktycznie mało ciekawie. A jak z wynagrodzeniem?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 553 dni.

Czy pracownicy Celpol Andrzej Lewandowski sp.j. w Łasku chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Stary borciuch

tyle lat już mineło a Lewandowski ponoć dalej szuka ludzi za 1300 zł ,bo każdy co się zorientuje w co on gra to ucieka:) darmowa siła robocza się liczy i tyle ale w sumie tonący się brzytwy chwyta

okejka

zapraszam na ich stronę inrnetową jak tak bardzo jesteś spragniony wiedzy, wiadomo poza tym że to sprawdzony pracodawca bo swoje pyszne ciasteczka chyba około trzydziestu lat już produkują. dla mnie fajne są ich sosy dla lodów, naturalne a nie ta chemia z korpo

kogucik

Widać celpol flotą się rozbija. A raczej szrotami tylko jola bryki zmienia. JAGUARKIEM ŚMIGA.CHYBA SKODZIANKA JUŻ JEJ NIE WYSTARCZA.

Pan Janek

co tu dużo mówić firma "Bagno" idzie się utopić:)

muchomor sromotnikowy

jeszcze z rok i Celpol kaput, nic nie inwestowane ,samochody lepsze na szrocie stoją niż w tej firmie jak widze gdy kierowcy wyjeżdżają .masakra.może i by to jakoś szło ale ciastka maja cholernie drogie i wszystko stoi.tak dalej ....

bluszcz

smród bród i ubóstwo

[usunięte przez moderatora] . Ludzie z daleka od Celpolu!

Zostaw merytoryczną opinię o Celpol Andrzej Lewandowski sp.j. w Łasku - Łask

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

2/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad