Celpol Sp.j. A. Lewandowski Z. Cebrowski

Łask

Opinie o Celpol Sp.j. A. Lewandowski Z. Cebrowski

Stary borciuch

tyle lat już mineło a Lewandowski ponoć dalej szuka ludzi za 1300 zł ,bo każdy co się zorientuje w co on gra to ucieka:) darmowa siła robocza się liczy i tyle ale w sumie tonący się brzytwy chwyta

okejka

zapraszam na ich stronę inrnetową jak tak bardzo jesteś spragniony wiedzy, wiadomo poza tym że to sprawdzony pracodawca bo swoje pyszne ciasteczka chyba około trzydziestu lat już produkują. dla mnie fajne są ich sosy dla lodów, naturalne a nie ta chemia z korpo

kogucik

Widać celpol flotą się rozbija. A raczej szrotami tylko jola bryki zmienia. JAGUARKIEM ŚMIGA.CHYBA SKODZIANKA JUŻ JEJ NIE WYSTARCZA.

Pan Janek

co tu dużo mówić firma "Bagno" idzie się utopić:)

muchomor sromotnikowy

jeszcze z rok i Celpol kaput, nic nie inwestowane ,samochody lepsze na szrocie stoją niż w tej firmie jak widze gdy kierowcy wyjeżdżają .masakra.może i by to jakoś szło ale ciastka maja cholernie drogie i wszystko stoi.tak dalej ....

bluszcz

smród bród i ubóstwo

[usunięte przez moderatora] . Ludzie z daleka od Celpolu!

Zostaw opinię o Celpol Sp.j. A. Lewandowski Z. Cebrowski - Łask

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Celpol Sp.j. A. Lewandowski Z. Cebrowski