Bladowski Marek Zakład Cukierniczy

Zduńska wola

Opinie o Bladowski Marek Zakład Cukierniczy

koles_zdun

nie wiem kogo zatrudniają ale na pewno nie polecam tam tych pseudo przysmaków! wczoraj w zamówionym ciastku znalazłem malutki kamień przez który o mało co nie złamałem zęba jak dla mnie dramat i syf na zapleczu co zauważyłem całkiem przypadkiem.. nie dziwne że zdarza się że do przysmaku wpadnie troche piasku czy kamyk... żenada

Xxx

Nie trzeba być cukiernikiem, zatrudniają prawie każdego.

wiki

Bardzo mnie interesuje praca w tym zakładzie. Z zamiłowania jestem cukiernikiem amatorem, ale wykształcenia w tym zawodzie nie mam. Czy wie ktoś może czy zatrudniają tylko cukierników?

były pracownik

Witam, pracowałem tam już dość dawno, ale nie miałem zastrzeżeń. Mam jedynie większą aspirację niż praca na produkcji. Wypłaty były zawsze na czas, ale kokosów tam nie zarobicie. Pozdrawiam:)

Zostaw opinię o Bladowski Marek Zakład Cukierniczy - Zduńska wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bladowski Marek Zakład Cukierniczy