Przedsiębiorstwo Handlowe Krewetka sp.j. Katarzyna I Wojciech Millack

Gdańsk

Przedsiębiorstwo Handlowe Krewetka sp.j. Katarzyna I Wojciech Millack

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowe Krewetka sp.j. Katarzyna I Wojciech Millack

Robert z Warszawy

Fantastyczne delikatesy rybne. Mnóstwo rybnych wyrobów garmażeryjnych przyciągających wzrok, ale również całe ryby i konserwy rybne. Nieskazitelna czystość i brak nieprzyjemnych zapachów. Ta opinia powstała po wielu wizytach w sklepie zlokalizowanym w Gdańsku w dzielnicy Chełm, naprzeciwko tzw. Pasażu Chełmskiego. Jako, że mieszkam na stałe w Warszawie, mogę tylko pozazdrościć Trójmiastu tak zaopatrzonego sklepu.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowe Krewetka sp.j. Katarzyna I Wojciech Millack - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowe Krewetka sp.j. Katarzyna I Wojciech Millack