Panartic Poland Sp. z o.o.

Stawiguda

Opinie o Panartic Poland Sp. z o.o.

we

jets niemilo zarobki pozal sie.Pania barabara bardzo wredna ludzi ma za woly ,nie szanuje ich.Wladza uderzyla jej do glowy,ktos nieprzewidzial skotkow ubocznych dopuszczjac ja do wladzy.Powinna dawno byc z linczowana.

jarus

pracowałam tam rok,miałam przerwe bo dostałem uczulenia wruciłem na 6 miesiecy,praca fajna siedząca ,żmudna ale same kobietki.wszystko ok miła atmosfera,oprucz jednej pani kierowniczki chali pani Barbara,jest nie miła ,za byle co podpiepsza kobiety do kierownika,a kierownik to wulgarny cham i prostak,jezeli chcecie pujść do pracy to bedzie miło dopuki nie podpadniecie pani b

Werona
@jarus 04.04.2016 17:06

Hej ;) Mogłabyś powiedzieć coś więcej o pracy tam? Słyszałam, że pan Wojciech.B jest strasznym człowiekiem? Coś więcej o ludziach, płacy i itp... chcę się tam zatrudnić ale nie za dużo wiem o tej firmie :) Pozdrawiam serdecznie ;)

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Panartic Poland Sp. z o.o., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

Zostaw opinię o Panartic Poland Sp. z o.o. - Stawiguda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panartic Poland Sp. z o.o.