Opinie o Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o.o. w Swaderki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o.o. w Swaderki

Lukasz

Byłem świadkiem jak trzepali siatami jezioro wenyk, w roku 2023 w kwietniu raz i w pazdzierniku drugi raz ,nagrałem filmik w październiku jak ciągali siatki łódkami ,i opisałem to na stronie szwaderek , był później głupi wpis że robili kontrolny odłów sielawy, czy rośnie :) kłusownictwo ze strony gospodarstwa na całego , wyniszczają jeziora ,a ryba jest droga bo jest coraz mniej , wędkarze płacą za kartę więcej bo zabierają rybę i muszą płacić za to kosmiczne pieniądze , a oni na tym zarabiają ,

Miareczka
@Lukasz

Powiem Ci że to nie pierwsza taka historia, walą siatami jeziora wzdłuż i wszerz, ile ton ryby wyciągają z jednego łowiska tylko oni wiedzą, widac jak rozjezdzone są brzegi, wjeżdżają jakimis ciągnikami az w wode zeby wyciągnąć pełne siaty, polecam przejechac się na staw obok mierek i przejść kawalek brzegiem i zobaczyc co tam się ostatnio dzieje i jak rozryty jest brzeg. Przykre. Ceny zezwoleń coraz wieksze a ryby coraz mniejsze i mniej.

Danuta Nowy wpis

Hej, widzę ze firma podała tu numer telefonu żeby kontaktować się w sprawie pracy. Zanim to zrobię może ktoś z was powie czy można liczyć na umowę o prace i wypłaty na czas??

jan czarkowski Nowy wpis

nieprzyjemlatwiony bede dalej tu kupował ryby pozdrawiamny incydent z pogryzioną ryba zazegnany pozytywnie za

Luiza

Teraz na sezon nie zatrudniają jakoś? Chciałabym wyjechać z chłopakiem, widziałam że w październiku 2023 była oferta z taką możliwością dla par. Jak coś wiadomo to jak ogółem wyglądają kwalifikacje? Będziemy wdzięczni zs informacje.

@Szwaderki Nowy wpis
@Luiza

Pani Luizo, w sprawie ewentualnej pracy, o którą Pani pyta prosimy o kontakt pod nr 784099998. pozdrawiamy, GR Szwaderki

Sztab Nowy wpis

Ryby tam zawsze są świeże, kupuję od lat

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o.o. na stanowisko Praca dla 2 osób z zakwaterowaniem na sezon w gastronomii? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Firma chyba prowadzi sklep rybny? Zatrudniłabym się do pracy. Napiszcie proszę, jakie widełki wynagrodzenia obowiązują. I czy trzeba mieć ewentualnie duże doświadczenie?:)

Lukasz

Janek
@Lukasz

Masz na myśli pracowników firmy? Zatrudniają osoby które zajmują się wędkarstwem? Skąd wiesz czy nie mieli odpowiedniego zezwolenia?

Miareczka
@Lukasz

Lepiej napiszcie, jak się pracuje, to chyba dla pracowników strona jest. Widziałem, że przed sezonem letnim szukali (usunięte przez administratora) ludzi, wędzarza, pomoc w sklepie i smażalni, pracownika stawowego i jeszcze kilku. Może ktoś z tych, co popracowali sezon napisze, ile zarobiło, czy warto czekać maja-czerwca na następne ogłoszenia?

marvin

spoko, dobra ryba

Jaco

Tragedia trzepią siadkami nawet 7 razy jedno jezioro zero ryby a zezwolenia podnoszą coś jest nie halo

Halina
@Jaco

A widziałam właśnie info o tym "bezrybiu". W czym tu tak naprawdę jest problem? Za dużo wyławiają? Albo ktoś po kryjomu coś tu dodatkowego knuje?

xxx
@Jaco

Bardzo cenna uwaga! Dziękuję za wpis, ponieważ bardzo wiele złego dzieje sie w Polsce w każdej dziedzinie ...

miro1958

W dziesiec lat zrobili bezrybie na jeziorach ktore dzierzawia

Zbysiek4
@miro1958

Miro odszukaj mnie na forum pod jako zbysiek4 napisz do mnie koniecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o.o. - Swaderki

• Jak się pracuje w Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o.o.
  • 13A lok. 1
    11-015 Swaderki

Gospodarstwo Rybackie Szwaderki Sp. z o.o.