Opinie o Janina Zaborowska Piekarnia w Kaszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Janina Zaborowska Piekarnia. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Janina Zaborowska Piekarnia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janina Zaborowska Piekarnia w Kaszów

Zuzia Nowy wpis

Hej, w ofercie dla ekspedientki zauważyłam, że jako dodatek przyznają produkty firmowe. Chodzi o to, że dostaje się bony na zakupy do nich, a może po prostu jakieś gratisy? Jaka może być przybliżona kwota takiego bonusu? Ciekawi mnie jak podniosłoby to wartość mojej pensji gdybym się przyjęła.

J.K. Nowy wpis

Miałam nieprzyjemność umówić się na rozmowę o pracę w jednym ze sklepów w Krakowie. Niestety do rozmowy nie doszło, ponieważ Pani z którą byłam umówiona, nie stawiła się na daną godzinę na spotkanie, nawet nie dała znać że się spóźni. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie ze strony potencjalnego pracodawcy.

IKS DE Nowy wpis

w pracy straszny (usunięte przez administratora) cały czas ledwo jest czas skorzystać z łazienki przerwa nie istnieje niema jawnie czasu zjeść na spokojnie co najwyżej w biegu praca 6 dni w tygodniu praca na zmiany generalnie omijać

@IKS DE

A na czym ten (usunięte przez administratora) miałby polegać? Można do niego zaliczyć coś jeszcze oprócz tych sytuacji z wc i jedzeniem? Ile zmian łącznie tu macie? Ta ogólnie to gdzie i kiedy macie jeść? Podczas wykonywania swoich obowiązków?

Ile można zarobić na stanowisku Pracownik Biurowy w firmie Janina Zaborowska Piekarnia w miejscowości Kaszów?

Firma Janina Zaborowska Piekarnia w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Cukiernik / Cukierniczka. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
On25

Witam ostrzegam uciekać z tamtąd to jest jakaś parodia co tam się dzieje

kuku

nie polecam. wielkie rozczarowanie - rolada orzechowa stara i zeschnięta.

jj

Suche ciasta. Kremówki z odciskami palców pracownic. Stare ciasta z masami (nawet przy zamówieniu). Nie polecam

...

Praca sama w sobie nie jest zła, jest ciężko ale trzeba umieć zorganizować sobie czas pracy. Niestety zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy 2200zł i nic więcej. Za nadgodziny nie płacą! A niestety jest ich bardzo dużo. Pani Janina jako szefowa jest w porządku, nie mogę nic zarzucić ale te zarobki DRAMAT właśnie przez to pracownicy się zwalniają bo im na życie brakuje.

....
@...

Tak to prawda zarobki to żart na dzisiejsze czasy . Nowi pracownicy dostają praktycznie tyle samo co pracownicy z długim stażem

...
@....

Dlaczego nowy pracownik ma zarabiać mniej? To jest uregulowane kodeksem pracy. Ale fakt że dodatku za staż nie ma, a powinien być. W tej firmie nie warto się wychylać z szeregu i pokazywać że umiesz więcej bo i tak Ci za to nie zapłacą.

Beata
@...

Piszesz że jest bardzo dużo nadgodzin, za które nie płacą. Jak mogą nie płacić? Nie rozumiem? Gdzie są te pieniądze? Pracownicy dostają kilogramy chleba do domu czy o co chodzi?

E1906

Praca w piekarni Zaborowscy jest jak najbardziej fajna. Godziny są bardzo dobre idzie się przyzwyczaić jeżeli ktoś chce naprawdę pracować a nie tylko marudzić że jest dużo pracy i jest ciężko...bo owszem jest co robić ale bez przesady w każdej pracy są obowiązki nikt za darmo nie płaci. Jeśli chodzi o panią Janine bardzo miła kobieta i taka życiowa☺️ a pani Kasia naprawdę dobrze kieruje sklepami czasami tylko mogła być docenić te dziewczyny które najbardziej się starają w pracy bo tego brakuje bądź jakieś premii ale zawsze dojdzie się z nią do promienia ,więc naprawdę praca z miłymi dziewczynami o fajnym klimacie a wypłata zawsze na czas. Polecam ☺️

Maj

Nie polecam pracy w tej firmie, uciekać jak najdalej się da. Przez długi czas nie dają umowy żadnej, praca na czarno. Jakiś cud się zdarza, że ktoś potem dostaje umowe. Na każdym kroku mobbing, kierowniczka Katarzyna oderwana od rzeczywistosci, codziennie wizytuje na sklepach ale realia pracy ma głęboko w... Gdzieś. Kompletnie nie szanuje pracownic, nie ufa, mają być typowymi parobkami, traktuje jak debilki. Tam nie ma ani megagera ani kierownika, kobiety wszystko z nią ustalają, profity mają te które bardziej się będą podlizywać. O premiach, dodatkach za ciężką pracę można zapomnieć. Wg szefostwa pewnie się nie należą, są tak skąpi, takie typowe prywaciarze Januszexy. Kobiety pracujące na sklepach mogą zapomnieć o szacunku, dominują pracownice które pracują długo i mają układy i które uwielbiają plotkować, donosić nawwt zmyślone rzeczy na koleżanki. Ale ważne, że Katarzyna ma rozrywke :) mobbing jest wszechobecny!

@Maj

To bardzo niesprawiedliwe co piszesz, na Katarzynę można zawsze liczyć i jeśli jesteś fer w stosunku do niej to ona jest fer do ciebie , co do plotek to są w każdym miejscu pracy i tego się nie uniknie,

Widzę, że masz odmienne zdanie, niż osoba powyżej. Ze swojej strony poleciłabyś tą piekarnię jako miejsce pracy?

@Paweł

Dla tych co chcą pracować, to tak, choć nie ukrywam że praca jest ciężka, a godziny niestandardowe od 5 do13 i od 13 do 20 ale warto. Trzeba lubić taką pracę i umieć się dostosować wtedy praca stanie się przyjemną

@Maj

To prawda.

@Paweł

Nie , mobing, brak umów, nie wolno Ci mieć swojego zdania, nie daj Boże, że coś powiesz czy zaproponujesz od siebie, to wylotka z dnia na dzień bez zapowiedzi, brak szacunku do pracownika, a tak Ci (usunięte przez administratora) obrobia, że Ci w pięty pójdzie, zapomnij o tajemnicy ich obowiązującej co do danych pracowników, produkty, to tablica mendelejewa.

Jak ze studentami w Janina Zaborowska Piekarnia? Chętnie zatrudniają?

To zależy, jeśli bardzo potrzeba pracowników to zatrudnią, ale raczej nie u mas pracownik musi być w pełni dyspozycyjny

Pracuje w firmie Zaborowskich i nic złego nie mogę powiedzieć, na moim sklepie pracuje się bardzo dobrze, atmosfera jest miła, dziewczyny fajne a wypłaty zawsze na czas, więc nie wiem kto pisze takie (usunięte przez administratora) chyba tylko taka osoba której nie chce się pracować, albo myśli że przyjdzie i będzie tylko ładnie wyglądać a praca zrobi się sama i jeszcze jej za to zapłacą.

zniesmaczona

Praca na zmiany od godz. 5;00 rano. Proponują umowę o pracę, ale nie chcą od razu podpisywać. Zmiany ustalane z dnia na dzień, w dzisiejszych czasach to nie powinno się zdarzać. Wszystko na wariackich papierach.

Angela

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: NAJGORSZY PRACODAWCA JAKI MÓGŁ SIR TYLKO TRAFIĆ! ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW, ZERO JAKIEJKOLWIEK KULTURY OSOBISTEJ! DLATEGO NA KAŻDYM SKLEPIE CIĄGLE WISI OGŁOSZENIE. JESZCZE CHWILA CZASU I TE,, DAMY,, SAME BĘDĄ TAM PRACOWAĆ

miki
@Angela

W 100% zgadam się z tą opinią !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Janina Zaborowska Piekarnia - Kaszów

• Jak się pracuje w Janina Zaborowska Piekarnia?

Zobacz opinie na temat firmy Janina Zaborowska Piekarnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janina Zaborowska Piekarnia?

Janina Zaborowska Piekarnia
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.

Janina Zaborowska Piekarnia