Zebrzydowice Piekarnia Roman Somerlik

Zebrzydowice

Opinie o Zebrzydowice Piekarnia Roman Somerlik

stasiek

Bardzo dobre kołacze a chleb też wspaniały polecam

klient

Jakość pieczywa upada na łeb na szyję.Po tragicznym wyglądzie chleba {to już dawno się ciągnie), który się rozpada , teraz doszedł także rozpadający się chleb "Rozmaitości" -jak w jednym tak i w drugim notorycznie skórka odpada od miąższu,

Warunki pracy na poziomie 0,praodawca ma chumory w zaleznosci od nie wiadomo czego; traktowanie pracownika jak przedmiot, placa najnizsza krajowa; odradzam odradzam odradzam

Zostaw opinię o Zebrzydowice Piekarnia Roman Somerlik - Zebrzydowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zebrzydowice Piekarnia Roman Somerlik