Piekarnia Zakład Przetwórstwa Spożywczego Zbigniew Dąbkowski

Olsztyn

Opinie o Piekarnia Zakład Przetwórstwa Spożywczego Zbigniew Dąbkowski

anitka777

ludzie nie dajcie się zwariować piekrania pana Dąbkowskiego w Olsztynie to nie zakład pracy tylko obóz koncentracyjny ,ludzie pracują tu 7dni w tygodniu wyzysk na maksa TRAGEDIA chcecie być zdrowi unikajcie tego zakładu

pis
@anitka777 08.07.2016 14:55

Jak tak źle to dlaczego pracują tam kobiety za te grosze.Przerwa musi być,kodeks pracy i przywileje pracownicze muszą być przestrzegane,trzeba to obserwować i donosić WYŻEJ.

zdzisiek

kupiłem świeży chleb/ podobno/ w Biedronce zaopatrywanej przez Dąbkowskich i o dziwo w 2 bochenkach była pleśń. Jak to rozumieć dziś przywiezione pieczywo a już z pleśnią, chyba mrozi, póżniej rozmraża w piecu i jest świeże.

al_bundy

pizzerki mają niezłe, dużo lepsze niż u konkurencji, a i sprzedawczynie dużo młodsze i ładniejsze

klient sklepu na ul. mickiewicza

kupiłem własnie 2 bułki pizze... i powiem Wam, że super zakup. Zawsze kupuję tam chleb żytni razowy - jest pyszny - czasami udaje mi się jeszcze całkiem ciepły kupić, a jak posmaruje się masłem to smakujeeeeee...pysznie. Jednym słowem - POLECAM! (i fajne ekspedientki, jak nie ładne to miłe)

ciekawski

jakie zarobki maja kierowcy i po ile godzin pracuja ?podobno ciezko sie dostac a zarobki sa dobre

nie polecam tej firmy mało płacą niema podwyżek,a jak pójdziesz po podwyżkę to cie zwolnią,harujesz od rana do wieczora za grosze ,niedziele za darmo robisz.Nawet przerwy niema na śniadanie normalne. [usunięte przez moderatora] cie o byle gówno co złe to i tak twoja wina bedzię szczerze odradzam przace w tej piekarni

nikt

ludzie toi może są spoko a co do pracodawcy mam wiele uwag ,charuje sie cały dzien a on płaci mało i nawet niema co sie starac o wiecej zeby nie biedronki to ta firma juz dawno by padła a na dodatek prawie wszystkie ciasta robią z prochu i sztucznych produktów .Jeżeli chcesz sie najesc chemi to kupuj tylko u [usunięte przez moderatora]

Były
@nikt 18.04.2012 19:41

Widzę gościu że nie wiesz o czym piszesz

Zostaw opinię o Piekarnia Zakład Przetwórstwa Spożywczego Zbigniew Dąbkowski - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Zakład Przetwórstwa Spożywczego Zbigniew Dąbkowski