Opinie o Edg Capital Sp. z o.o. w Pszczółki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Edg Capital Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Edg Capital Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edg Capital Sp. z o.o. w Pszczółki

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Edg Capital Sp. z o.o.?

Były pracownik Nowy wpis

Czy firma jeszcze istnieje?

Płatności Nowy wpis

Czy są jakieś problemy z płatnościami?

Jaka jest kultura pracy w Edg Capital Sp. z o.o.?

Robert

Brak kultury jest u pracodawcy, na początku wszystko super fajnie a co do następnego dnia i następnych sie zaczyna (usunięte przez administratora), nie polecam!!!

Helena Nowy wpis
@Robert

Dalej coś dzieje się tu nie tak? Co konkretnie z tym cyrkiem masz na myśli?

Helena

Czy ktoś zauważył, żeby w ostatnim czasie w firmie zaczęło się wszystko totalnie sypać? Bo tak to wygląda z niedawnych wpisów, podobno zaleganie z wypłatami, auta rozwalone i do tego podobno jest brudno. :/ O co chodzi z tymi autami? Kiedy był ich ostatni serwis? Orientuje się ktoś?

@Helena

Szkoda im kasy na naprawe aut . Firma krzak zalegają totalnie z wypłatami , nie umieją rozmawiać z ludzmi . O wszystko trzeba sie prosić , dociekać. Pilnować spraw dokumemtacyjnych bo nic nie umieją załatwić . A jak wydzwaniasz o kase to cie olewają . Nie polecam i jestem zażenowana ich zachowaniem . Nie rozumiem jak mozna tak traktować ludzi. Nie pracuje tam juz jakis czas a wiecznie latam i załatwiam dokumeny sama bo wszystko robią na złość .. jak najdalej od tych ludzi

@Nieznajomy

Ale to co masz jeszcze tam do załatwienia skoro tyle zachodu poświęcasz?

@Helena

Dokumenty moje do zusu zostały przytrzamane i nie wysłane wiec sama musiałam je załatwiac wysyłac i wydzwaniach mimo ze powiedziane było ze sa wysłane kiedy dzwonilam zapytac dla czego to nie odbierali telefonow . Moj pit tez został zle uzupelniony wiec trzeba było dzwonic po urzedach i tlumaczyc ze pit nie iest z mojej winy zle rozliczony tylko przez nich . Na szczescie udało sie w ostatnim czasie wszystko załatwic i nie musze z tymi ludzmi mieć nic wspolnego

@Nieznajomy

Chcesz przez to powiedzieć, że urząd poszedł Ci na rękę w takie sytuacji? To aż zaskakujące, można wiedzieć w jakim mieście to załatwiałaś?

Byly pracownik
@Helena

A tak wzasadzie to co Pani tak sie interesuje tą firmą ?? Poszukują tam do pracy , to moze sie Pani zatrudnić i sama ocenić warunki tej pracy

Brałeś udział w rekrutacji do Edg Capital Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Nie polecam tej firmy Zaleganie z wypłatami jak i również niesprawne samochody Powinno to zostać gdzieś zgłoszone !

Helena

O kolejna osoba? Skoro tak twierdzisz to dlaczego sam tego nie zgłosisz tak właściwie? Przecież znasz szczegóły to im wszystko powiesz. Ale w sumie to do kogo byś chciał to zgłosić?

Nie polecam tej pracy człowiek więcej się stresuję niż ma pożytku z tej pracy. Wypłaty są nieterminowe i często się nie zgadzały kwoty jakie są na umowie. Szef olewa pracowników, nie dba o pojazdy i jeśli ma się jakiś problem z autem w większości przypadków trzeba sobie radzic na własną rękę . Polecam omijać tą firmę szerokim łukiem.

Dorota
@.

A ja się zastanawiam, czy po zgłoszeniu, że wysokość wypłaty mija się z kwotą z umowy, dostałeś tyle, ile miałeś w umowie?

Alfons 2

W firmie której byłem od 7 miesięcy nic nie funcjonuje tak jak powinno pracownicy nie mają wypłacanych wypłat , zalegają 2 miesięce co nie którym, samochody są rozwalone, szef każe tak długo jedzic aż totalnie się zepsuje i nie da rady nim jechać. Na firmie gdzie przygotowuje się kanapki jest brud i smród

Irena
@Alfons 2

Jak można nie wypłacać wypłaty, ja tego nie rozumiem. To co jest z tą firmą, nie radzą sobie z kryzysem? Wcześniej też tak było?

@Alfons 2

Totalnie sie zgadzam z tym co napisałes.

Zostaw merytoryczną opinię o Edg Capital Sp. z o.o. - Pszczółki

• Jak się pracuje w Edg Capital Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edg Capital Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edg Capital Sp. z o.o.?

Edg Capital Sp. z o.o.
  • Wincentego Witosa 2