nu media

Olsztyn

Opinie o nu media

Piter

Współpracuję z Nu media z Olsztyna od długiego czasu i znam również pracowników osobiście i warunki pracy. Super atmosfera, rzetelność. Polecam!

mp

Współpracowała z nu media w tym roku i od października ruszamy z kolejną kampanią. Jestem bardzo zadowolona. Polecam współpracę, ponieważ nie jesteśmy kolejnymi klientami w korporacji tylko starają się podejść do współpracy jako partner/partner.

DNPF1961

Firma Nu Media z Olsztyna to nie ta sama Numedia z Warszawy co można znaleźć o niej dużo negatywnych opinii. Nu Media z Olsztyna zajmuje się m.in. prowadzeniem kampanii internetowych (akurat w takim zakresie współpracowałem) i jestem mile zaskoczony komunikacją i współpracą. Polecam każdemu!

Piotr Różański - Mercure

Współpracujemy z firmą Nu Media w zakresie organizacji imprez okolicznościowych oraz obsługi kampanii internetowych. Za każdym razem współpraca przebiega profesjonalnie, a prowadzone działania przynoszą wymierne efekty. Polecam!

Izabela Heidrich - Urząd Miejski Gdańsk

Polecam Nu Media za sprawność w przeprowadzeniu kampanii internetowej. Dzięki reklamom na popularnych stronach wzmocniliśmy promocję koncertu dla gdańszczan „Uciekaj moje serce"

Wanda Agnieszka Jabłońska - Wyjątkowe Serce

Podczas realizacji kampanii internetowej "Otwórz serce" współpracowaliśmy z firmą Nu Media. Jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni, ponieważ wszystkie powierzone zadania zostały wykonane rzetelnie, terminowo i profesjonalnie.

Rafał Nowakowski - Toyota Mir-Wit

Współpracowaliśmy z Nu Media przy organizacji kampanii internetowych. Współpraca przebiegła profesjonalnie. Polecam!

Krys - targi i sprzedaż internetowa

Współpracowałem z Nu Media z Olsztyn już wiele razy. Przeprowadzone przez nich kampanie reklamowe w internecie były wykonane sprawnie, rzetelnie i przyniosły efekty. Współpracujemy zarówno w przypadku kampanii wizerunkowych jak również w rozliczeniu za efekt. Przykładają się do roboty i widać, że im zależy. Nigdy nie miałem problemów z komunikacją. Polecam

Grzegorz

Firm Nu Media jest jednak dużo. Nu Media z Olsztyna to dosłowne przeciwieństwo. Atmosfera rodzinna, koleżeńska, zabawy firmowe, pełna kultura. Pani Elżbieta bardzo wyrozumiała i zawsze służy dobrą radą.

Zostaw opinię o nu media - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie nu media