Opinie o Restauracja Kolorowa w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Restauracja Kolorowa. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Restauracja Kolorowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Kolorowa w Olsztyn

Czy w Restauracja Kolorowa obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Kucharz umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 2 listopada na Lento.pl.

Martek Nowy wpis

Nie wiem jak jest w Kolorowej, ale najgorzej i tak jest w Casablance - żarcie za słone, podgrzewane w piecykach, jedyne co można uznać to piwo, bo nie tego akurat nie robią. Niech zmienią kucharzy.

Alexa Nowy wpis

Miałam tą okazję ,,pracować" jako kelnerka w owej restauracji na imprezie. Zachowanie właścicielki poniżej krytyki- chamskie odzywki co chwilę. Słyszałam jak właścicielka odnośnie pracy rozmawiała z Ukrainka. Szok jak można tak bezczelnie się odbywać do człowieka- na wstępnie stwierdziła że dziewczyna nic nie umie i że może przyjść na dzień próbny ale ona nie wie po co bo i tak się nie nadaje i jest za stara .. do tego wszechobecny (usunięte przez administratora) Na barze pełzające robaki. Brud jaki tam panuje na zapleczu i nie tylko jest nie do opisania.

Patrick Nowy wpis

Jako regularny klient mogę pochwalić restaurację za najlepsze jedzenie w mieście i doskonałą obsługę :)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kucharz kelner w firmie Restauracja Kolorowa? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Sylwia

A czy są spore napiwki ? jak oceniają to kelnerzy?

Natalia

Przepyszne jedzenie! Lokal naprawdę godny polecenia szczególnie jeśli cenicie sobie klimat i dobre ceny.

Kamila

Jeżeli chodzi o jedzenie to według mnie jest to topowa restauracja w Olsztynie. Duży wybór dań - wszystkie przepyszne!

Waldemar

Czy w sytuacji kiedy ograniczono działalność restauracji to wprowadza firma catering?

klongdy

PRACOWAŁEM W REST.KOLOROWA W LATACH 1970-1971 ZARAZ PO UKOŃCZENIU SZKOŁY.PRACOWAŁEM KRÓTKO,ALE WSPOMINAM TEN OKRES BARDZO PRZYJEMNIE,MOŻE ŻE BYŁA TO MOJA PIERWSZA PRACA.PANIE KIEROWNICZKI (PANI KRUSZEWSKA I PANI GERYSZEWSKA SZEF KUCHNI ALDONA CZODROWSKA I ZUZANNA MUCHA,I WIELE INNYCH KOLEZANEK ,NAZWISK NIE BEDĘ WYMIENIAŁ CHOCIAŻ W WIĘKSZOŚCI PAMIETAM.JEŻELI KTOŚ PRZECZYTA TEN POST,MOZE PRZYPOMNI SOBIE MŁ.KUCHARZA PRZYGOTOWUJĄCEGO POTRAWY MIĘSNE.POZDRAWIAM DAWNY ZESPÓŁ PRACOWNIKÓW OD ROKU 1969DO 1971. WOJCIECH.

Poldek

Właśnie słyszałem, że to firma z opinią dobrego pracodawcy. Jak idzie dobrze to wszystko!!!

kasia

Restauracja pod wieloma względami zmieniła się na przestrzeni ostatnich lat - według mnie na dobre. Jedzenie jest całkiem smaczne, ceny dosc rozsądne. Naprawdę niewiele brakuje, by Kolorowa stała się jedną z moich ulubionych restauracji.

Kamila

Warto pozytywnie ocenić tutaj zarówno warunki pracy, jak i samą restaurację, która serwuje naprawdę smaczne jedzenie i jest niezwykle klimatycznym miejscem. ;)

Magda W.

Współpraca z szefostwem przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze. Wypłaty są zawsze na czas, a i zarobki zadowolą z pewnością wiele osób. Do tego dochodzą jeszcze napiwki oraz premię, co na pewno może ucieszyć ;) Jeśli chodzi o trudy pracy to nie jest to oczywiście miejsce gdzie się cały dzień leży, ale to w końcu restauracja , więc nie ma się co dziwić. Ogólnie polecam każdemu - zarówno osobom które szukają pracy sezonowej jak i tym, którzy chcą czegoś na stałe :)

Jenny

Bardzo miło wspominam pracę w restauracji Kolorowa :) Gdyby nie to, że się przeprowadziłam to prawdopodobnie pracowałabym tam do dziś. Warunki pracy są jak najbardziej na miejscu, zarobki również bardzo przyjemne. Jeśli ktoś tylko chce pracować i wykonuje swoje obowiązki to na pewno nie będzie miał na co narzekać. Niestety tak to już jest, że negatywne opinie w większości piszą osoby, które same nie starały się ani trochę.

maryland

bardzo dobre warunki pracy, polecam sezonowo i na stale!! :)

batman205

Dobrze wspominam współpracę z restauracją. Warunki naprawdę godziwe jeżeli ktoś nie stroni od pracy. Tej wiadomo jest sporo, ale w końcu restauracja popularna i goście są przez cały czas. To dobrze, bo zatrudnienie pewne i stabilne.

piotras89

Praca jak każda inna :) Warunki są naprawdę dobre , nie wiem skąd negatywne opinie. Wiadomo, ze trzeba się odnaleźć w grupie i przede wszystkim pracować , ale jest dobrze. Wynagrodzenie na czas , dobrze ułożony grafik. Pracodawca idzie na rękę jak jest jakaś sytuacja pilna. Dla mnie OK.

kolarz

Według mnie zarobki jak najbardziej są adekwatne do obowiązków. Wiadomo, że zawsze chciałoby się zarabiać więcej, ale wyzysku nie ma. Można powiedzieć, że podejście właścicieli jest w porządku. Jeżeli masz okazję się tam zatrudnić to bierz śmiało. Sam przepracowałem tam dłuższy czas i gdyby nie wyjazd do UK to pewnie dalej bym pracował.

absotpr

Hej, ale czy zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązkóww? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że zatrudnienie jest niezłe.

Andrzej Walicki

Również miałem okazję pracować w Kolorowej - według mnie miejsce pracy całkiem ok, szczególnie jeżeli chodzi o naszą pierwszą pracę. Bardzo miłe szefostwo, nie ma problemów np. z zamianą się dniem pracy itd. Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas, nie było z tym najmniejszych problemów.

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Kolorowa - Olsztyn

• Jak się pracuje w Restauracja Kolorowa?

Zobacz opinie na temat firmy Restauracja Kolorowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Restauracja Kolorowa
2.6/5 Na podstawie 30 ocen.
  • al. Aleja Wojska Polskiego 74
    10-290 Olsztyn