Restauracja Kolorowa

Olsztyn

Opinie o Restauracja Kolorowa

Rozmaryn

Aż ciężko mi uwierzyć w tak pozytywne opinie. Być może komuś brud i smród nie przeszkadzają. Jak dla mnie zapach moczu, potu, stęchlizny i czegoś bliżej nieokreślonego (być może piżmo) w biurze był nie do zniesienia. Tak samo bałagan, jedzenie w różnych dziwnych miejscach, jak np. nabiał pod biurkiem. Co do zarobków nie będę komentować, bo za takie pieniądze to szkoda nerwów. Nie dziwię się, że szefowa regularnie poszukuje pracownika administracyjnego, który w ramach etatu jest również kelnerem.

Kamila

Warto pozytywnie ocenić tutaj zarówno warunki pracy, jak i samą restaurację, która serwuje naprawdę smaczne jedzenie i jest niezwykle klimatycznym miejscem. ;)

Magda W.

Współpraca z szefostwem przebiega w bardzo przyjemnej atmosferze. Wypłaty są zawsze na czas, a i zarobki zadowolą z pewnością wiele osób. Do tego dochodzą jeszcze napiwki oraz premię, co na pewno może ucieszyć ;) Jeśli chodzi o trudy pracy to nie jest to oczywiście miejsce gdzie się cały dzień leży, ale to w końcu restauracja , więc nie ma się co dziwić. Ogólnie polecam każdemu - zarówno osobom które szukają pracy sezonowej jak i tym, którzy chcą czegoś na stałe :)

Jenny

Bardzo miło wspominam pracę w restauracji Kolorowa :) Gdyby nie to, że się przeprowadziłam to prawdopodobnie pracowałabym tam do dziś. Warunki pracy są jak najbardziej na miejscu, zarobki również bardzo przyjemne. Jeśli ktoś tylko chce pracować i wykonuje swoje obowiązki to na pewno nie będzie miał na co narzekać. Niestety tak to już jest, że negatywne opinie w większości piszą osoby, które same nie starały się ani trochę.

maryland

bardzo dobre warunki pracy, polecam sezonowo i na stale!! :)

batman205

Dobrze wspominam współpracę z restauracją. Warunki naprawdę godziwe jeżeli ktoś nie stroni od pracy. Tej wiadomo jest sporo, ale w końcu restauracja popularna i goście są przez cały czas. To dobrze, bo zatrudnienie pewne i stabilne.

piotras89

Praca jak każda inna :) Warunki są naprawdę dobre , nie wiem skąd negatywne opinie. Wiadomo, ze trzeba się odnaleźć w grupie i przede wszystkim pracować , ale jest dobrze. Wynagrodzenie na czas , dobrze ułożony grafik. Pracodawca idzie na rękę jak jest jakaś sytuacja pilna. Dla mnie OK.

kolarz

Według mnie zarobki jak najbardziej są adekwatne do obowiązków. Wiadomo, że zawsze chciałoby się zarabiać więcej, ale wyzysku nie ma. Można powiedzieć, że podejście właścicieli jest w porządku. Jeżeli masz okazję się tam zatrudnić to bierz śmiało. Sam przepracowałem tam dłuższy czas i gdyby nie wyjazd do UK to pewnie dalej bym pracował.

absotpr

Hej, ale czy zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązkóww? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że zatrudnienie jest niezłe.

Andrzej Walicki

Również miałem okazję pracować w Kolorowej - według mnie miejsce pracy całkiem ok, szczególnie jeżeli chodzi o naszą pierwszą pracę. Bardzo miłe szefostwo, nie ma problemów np. z zamianą się dniem pracy itd. Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas, nie było z tym najmniejszych problemów.

Justyna Karczewska

Pracowałam w sezonie wakacyjnym kilka lat temu. To moje pierwsze miejsce pracy więc nie wiedziałam co mnie będzie czekać. Na szczęście okazało się, że nie ma się czego bać. Właściciele bardzo mili i służą pomocą. Nie ma problemy z urlopem, gdy konieczny, wypłata zawsze na czas. Goście też dopisują, często dają napiwki. Jak macie propozycję to śmiało :)

były pracownik

zdecydowanie odradzam pracę w tym miejscu,(usunięte przez administratora) brak współpracy pracowadcy w wyjaśnianiu istotnych spraw..

LIPAM

ZASTANAWIAM SIE CZY ZACZAC TAM PRACE0

Zostaw opinię o Restauracja Kolorowa - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Kolorowa