KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.

Opinie o KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.

Kandydat na dyspozytora

Dzień dobry, czy to prawda że zaszły zmiany w zatrudnieniu dyspozytorów ? Więcej aut do pilnowania a mniejsze zarobki ? Opinie pracowników są podzielone. @Pracodawca

@Kandydat na dyspozytora

Dzień dobry, Tak jak podaliśmy w poprzedniej wiadomości, w firmie został wdrożony system motywacyjny dla dyspozytorów, którego celem jest jasna siatka stanowisk i wynagrodzeń oraz powiązanie wynagradzania, awansowania i nagradzania z profesjonalizmem i efektywnością świadczonej pracy, rozwojem kwalifikacji zawodowych oraz postawą. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy dyspozytor ma realny wpływ na swoją ścieżkę kariery oraz poziom wynagrodzenia. Natomiast liczba obsługiwanych ciągników zależna jest od zajmowanego stanowiska w dziale dyspozytorów. Może ona wzrastać w związku z wprowadzaniem nowych usprawnień i automatyzacji pracy. Wiele elementów pracy, które niegdyś były wykonywane przez dyspozytora są teraz zastąpione przez system. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu k.nowak@kawczynski.com.pl Pozdrawiam Dział HR

@KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.

W ogłoszeniu dla logistyka przewidują Państwo zarobki rzędu 6 - 9 tyś zł brutto. Oraz datę rozpoczęcia pracy od 02.01.2024 r. Na umowę o pracę na czas określony. Do kiedy więc byłaby ona zawarta i kiedy dają Państwo znać, czy współpraca się układa i czy dojdzie do jej przedłużenia?

W przypadku każdego stanowiska pracy umowa zawierana jest na trzymiesięczny okres próbny. Przed upływem tego okresu pracownik otrzymuje informację zwrotną na temat kontynuacji współpracy. Pozdrawiam Dział HR

Marco

Firma zatrzymała się na płacy z przed 5 lat , poszukują spedytora na dwie zmiany i jeden weekend w miesiącu za 3230 netto . Nie dziwi mnie ,że wciąż szukają ludzi , a programy już dawno wyprzedzone innowacyjnymi i nowoczesnymi .

@Marco

Marco, dziękujemy za Twój komentarz. Niestety nie zawiera on rzetelnych informacji na temat naszej firmy. Organizacja nieustannie się rozwija i stosuje możliwie najlepsze rozwiązania telematyczne dla usprawnienia pracy poszczególnych działów. Jeśli chodzi o rozkład czasu pracy działu dyspozytorów, zgodnie z Kp. stosowany jest system pracy zmianowej tak, aby były zachowane normy czasu pracy i dyspozytorzy nie musieli nadzorować aut po godzinach swojej pracy co jest niezgodne z literą prawa. Odniosę się także do informacji o stawkach. Wynagrodzenia zasadnicze kształtują się na zdecydowanie wyższym poziomie począwszy od najniższego stanowiska w dziale dyspozytorów. Dodam, że w firmie został wdrożony system motywacyjny dla dyspozytorów, którego celem jest jasna siatka stanowisk i wynagrodzeń oraz powiązanie wynagradzania, awansowania i nagradzania z profesjonalizmem i efektywnością świadczonej pracy, rozwojem kwalifikacji zawodowych oraz postawą. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy dyspozytor ma realny wpływ na swoją ścieżkę kariery oraz poziom wynagrodzenia. Jeśli wyjaśnienie nie jest wyczerpujące zapraszam do kontaktu hr@kawczynski.com.pl Pozdrawiamy Dział HR

Lucy

Wczoraj pojawiła się oferta dla logistyka. Czy ktoś pracował mógłby opowiedzieć o warunkach współpracy i o tym czy warto aplikować? mam możliwe inne alternatywy, wiec chce dobrze zdecydować. W drugą stronę natomiast – czy trudno jest się dostać? był ktoś może ostatnio na rozmowie na to stanowisko?

Nick778

@PracodawcaChciałbym się dowiedzieć, czy firma przyjmuje również uczniów na praktyki w zawodzie technik logistyk? Praktyki miałyby się odbywać przez 1 miesiąc przed 140 godzin.

@Nick778

Firma Kawczyński realizuje praktyki w zawodzie technik logistyk. Jednak w związku z objęciem patronatem klasy technikum logistycznego w Nakle, Ci uczniowie mają pierwszeństwo. W przypadku zainteresowania proszę o przesłanie podania wraz z harmonogramem praktyk na adres hr@kawczynski.com.pl. Poinformujemy o możliwości odbycia praktyki uczniowskiej w naszej firmie. Dział HR

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Sześć dni temu była oferta na dyspozytora i już zniknęła? Nawet nie można już poczytać o tym, jakie zadania i jakie mają wymogi, a może bym jeszcze spróbował. Napisze ktoś, jak kojarzy cokolwiek o tej pracy? Ciekawe, czy już nabór faktycznie skończony.

Aktualność
Szanowni Państwo,
               dowiedzieliśmy się, że jeden z naszych kierowców demontował tablice rejestracyjne i plomby z rosyjskich pojazdów. Doszło do tego bez wiedzy kierownictwa. Takie działania są niezgodne z naszymi zasadami.
               Uważamy, że o ludziach i o firmach najlepiej świadczą ich działania. Od początku wojny w Ukrainie pomogliśmy sprowadzić do Polski ponad 150 osób. Działamy z różnymi organizacjami, by zapewnić im jak najlepsze warunki. Udostępniamy nasz magazyn na przechowywanie i segregację środków pomocy. Wykorzystujemy nasze pojazdy do transportu darów do Ukrainy. Sami też kupujemy leki, środki pierwszej pomocy i środki czystości dla potrzebujących. Wyremontowaliśmy karetkę, która trafiła do Ukrainy.
               W naszej firmie pracuje kilkuset kierowców z kilku krajów. Jesteśmy firmą transportową i nie mamy wpływu na polityków i losy świata. Pomagamy na miarę naszych możliwości i zdecydowanie potępiamy akty wandalizmu i kradzieży, a pracownik który się ich dopuścił, zostanie ukarany.

Stanisław Kawczyński
mati

bo tak jest pracuje w tej firmie rozdzielają podwójne obsady męskie zostaną tylko paty w takim systemie. pauzy 45h były na hotelu w tym systemie 45 będzie w domy 3-4 dni wolnego i z powrotem

@b

Nie mam nic do obcokrajowców..w mojej firmie tez pracuje sporo różnych narodowosci i jest OK. Kierowcy są różni.. spotkałem kierowce ukraińskiego z Waszej firmy ktory postawił obok chłodnie z włączonym aregatem..na moja prośbę i prosbę innego kierowcy zareagował bardzo nerwowo mówiąc ze to my mozemy sie przestawić jak nam przeszkadza. Prosilismy kilka razy ..za kazdym razem było coraz bardziej nerwowo ..krzyczał i nas przeklinał .. wreszcie poprosilem o interwencje obsługę parkingu...dopiero ta interwencja pomogła.. Oczywiscie jeszcze przy osobie z obsługi parkingu dalej nas wzywał i przeklinał. Nadmieniam ze na parkingu o 30 miejscach postojowych były zajęte tylko trzy z jednen skrajnej strony parkingu.. reszta wolna. Niechęć..niezrozumienie i buta tego kierowcy a przede wszystkim bezmyślność daje jakieś świadectwo o Panstwa Firmie..dlatego proponuje przeprowadzenie szkoleń w tym zakresie.. aby wyeliminowac takie zachowania.. Wszyscy chcemy odpoczac, aby bezpiecznie podjac nowe wyzwania. Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow..

Dzień dobry czy kierowców na C+E bez doświadczenia przyjmujecie ?Jeśli tak poproszę o nr.do działu rekrutacji .

Blondi

Piszecie, że można zarobić niewiele ponad minimalną na start. A jak sprawa się ma dla pracowników biurowych z językiem obcym? Mam tu na myśli j. hiszpański, który jakby nie patrzeć jest rzadszy niż angielski czy niemiecki. Płacą odpowiednio więcej? W jaki sposób sprawdzają poziom języka podczas rekrutacji? No i ostatnia rzecz, w sieci nie podali jakie benefity proponują pracownikom. Wiecie coś więcej na ten temat?

M.K

Dzień dobry czy aktualnie firma rekrutuje na stanowisko kierowcy kat CE?

@M.K

Dzień dobry, aktualnie firma jest w stanie zatrudnić kilku kierowców. Zwiększone zatrudnienie będzie realizowane od października w związku ze zwiększeniem taboru. W przypadku chęci uzyskania informacji na temat możliwości i warunków zatrudnienia na stanowisku kierowca, bardzo proszę o kontakt telefoniczny - 728336328. Pozdrawiam dział HR

@KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.

Dzień dobry, informacji na temat warunków zatrudnienia na stanowisku kierowcy udziela kierownik działu kierowców Karol Majer - tel. 0048 666 854 634

Maria

Właśnie się pojawiła nowa oferta pracy na stanowisko Dyspozytor (w transporcie międzynarodowym). Ktoś jest zorientowany jakich zarobków można się spodziewać? Wyjdzie min 8 tyś? Umowa o pracę na czas nieokreślony to też realna sprawa? Pracownicy dogadują się między sobą?

Obecny
@Maria

Hahahaha ile ? 8 tysięcy ;) jeżeli wyciągniesz ze śmieszną premią 5.5k PLN to dobrze :)

Honorata
@Obecny

Ciekawa sprawa. W tej kwocie, ile jest pensji zasadniczej, a ile premii? Jaki jest stosunek jednego do drugiego? Jaka by była pensja, gdyby nie doliczać właśnie premii?

@Maria

Dzień dobry, w przypadku chęci uzyskania informacji na temat warunków zatrudnienia na stanowisku dyspozytor, bardzo proszę o kontakt z kierownikiem działu dyspozytorów, tel. 603133433. Pozdrawiam dział HR

...
@Maria

Niewiele ponad najniższą krajową na start. Wszystkim równo, wszystkim (usunięte przez administratora)

@...

Tak? Tzn., ile? Była przecież w lipcu podwyżka najniższej krajowej, czy więc to wpłynęło jakoś na zarobki w firmie?

Ciekawy

Witam. Powie ktoś na jakie wynagrodzenie może liczyć dyspozytor z kilkuletnim doświadczeniem? I czy UOP po próbnym to czasówka czy na czas nieokreślony? @Pracodawca

Basia
@Ciekawy

UOP po próbnym na 3 lata, potem nieokreślony - 3 umowa. Co do zarobków to nie licz, że potraktują cie inaczej niż innych, po paru latach dojdziesz może do 6 z przodu.

Wioleta
@Basia

A poza pensją jest coś jeszcze? Może jakieś dodatki, premie, bonusy? Czy tylko od firmy pensja i tyle?

Pawel

Dzień dobry jestem zainteresowany pracą na stanowisku kierowca w pojedynczej obsadzie jak można się z państwem z kontaktować żeby się coś więcej dowiedzieć dziękuję

@Pawel

Dzień dobry, w przypadku chęci uzyskania informacji na temat warunków zatrudnienia na stanowisku kierowca, bardzo proszę o kontakt z kierownikiem działu kierowców, tel. 666854634. Pozdrawiam dział HR

Agnieszka

Czy przyjmują Państwo obecnie podwójne obsady?

@Agnieszka

Dzień dobry, Bardzo dziękuję za zainteresowanie naszą firmą. Aktualnie firma nie prowadzi naboru na stanowisko kierowcy w podwójnej obsadzie. Zespół Kawczyński Logistics

Odniosę się do kilku opinii. Co do poszanowania kierowców, to chyba bardziej kwestia nie doceniania tych co się starają, i traktowania ich na równi z tymi którzy na parkingach mówią, że mają w wielkim poważaniu robotę. Z brakiem szacunku się nie spotkałem, wręcz przeciwnie, kontakt z pracownikami z biura zawsze na poziomie. Wszelkie różnice zdań wyjaśniam zanim eskalują. Każdy ma gorsze dni. Szefostwo, ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Mimo że pracuje kilka lat, nie miałem wielu kontaktów z panem Włodzimierzem ani z panem Stanisławem, ale opinie kierowców w 100% pozytywne i w tych kontaktach szacunku na pewno nie brakuje. Co do klasy kierowców i kierowczyń. Gros z nich to kulturalni ludzie z klasą, inteligentni i fachowi, ale trafiają się prostacy i czasami trąca spod skrzydła, przy takiej ilości ludzi ciężko wypatrzeć zgniłe jaja. Propozycje przepinek bez karty, zdażyły się, ale nie skorzystałem. Żadnych konsekwencji z tego tytułu nie było. Czasem trzeba gonić, czasem jest na luzie, ale to specyfika pracy, czasem pauza dłuższa niż 9h, ale wszytko ponad to, to już dyspozycja bo nie wiesz kiedy będziesz musiał ruszyć.

Mario.

Witam co do szefostwa pan Stanisław super gości jako pracodawca, reszty nie poznałem jedynie pani Natalia na kursie też super babka. Pracuje ponad rok jako kierowca jest spoko.

@Mario.

Potwierdzam co do pana Stanisława super jako szef

Honorata
@Mario.

To super, że szef jest w porządku, tylko ci dokładnie to oznacza? :) Da się po prostu z nim dogadać, czy jeszcze coś dobrego możesz o nim powiedzieć? Jak w ogóle wygląda praca tutaj, jak kształtują się zarobki?

Witam, czy firma zatrudnia kierowców bez doświadczenia?

Robert
@Kandydat

Cześć też szukam pracy bez doświadczenia w podwójnej

@Kandydat

Dzień dobry, Bardzo dziękuję za zainteresowanie naszą firmą. Aktualnie firma nie prowadzi naboru na stanowisko kierowcy. Zespół Kawczyński Logistics

DziadTrans

Radzę uważać na firmę. Nowe wymysły względem podwójnych obsad. Niepłatne pauzy 45h w domu. Obciążenia z (usunięte przez administratora) . Brak świątecznej premii to to już jest śmiech na sali. Biurowi też nie dostali premii. Hehe. Wstyd mi by było jako szefowi nie dać chociaż z 300/500 złotych dla pracownika. Sobie od gęby nie odejmą a pracownik zawsze nikim. Chore zasady gonitwa normy na paliwo prędkość wyciąganie kart przepinki na cudzych kartach w środku pauzy. Ktoś powinien się tym zająć

Isere
@DziadTrans

Primo. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Secundo. Jeśli miałeś takie przykre doświadczenia np. z przepinkami na cudzych kartach itp. - no to gratuluję jeśli się na to zgodziłeś. Zawsze masz święte prawo odmówić , jeśli jakieś działanie jest niezgodne z prawem lub Twoimi obowiązkami.

@DziadTrans

Firma Kawczyński zawsze działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wskazane zarzuty są niezasadne i nieprawdziwe. Na trudnym rynku transportowym, zawsze podejmujemy kroki w celu zapewnienia jak najlepszych warunków pracy. Pracuje z nami 470 kierowców, duża część od wielu lat. To dla nas najwyższa motywacja. Kierowcy mają do wyboru kilka różnych systemów pracy. System pracy w podwójnej obsadzie jest jedną z możliwości, istnieje też możliwość przydziału pojazdu na wyłączność. Wszystkie te opcje ustalane są w porozumieniu z danym kierowcą. Jeśli ktoś otrzymuje pojazd na wyłączność, to jego przerwy w domu są krótsze – ale firma zawsze przestrzega przepisów prawa pracy. Harmonogramy w pełni uwzględniają obowiązujące zasady czasu pracy kierowców, zarówno krajowe, jak i europejskie. Nie stosujemy normy paliwowej. Spalanie jest monitorowane, a kierowcy szkoleni w zakresie ekonomicznej jazdy. Wprowadzone u nas rozwiązania proekologiczne przynoszą efekty, które widać już w chwili obecnej. Co do kwestii „zajęcia się”, to informujemy, że udostępnianie nieprawdziwych informacji narusza dobra osobiste firmy Kawczyński. Za takie działania w przepisach prawa przewidziana jest odpowiedzialność cywilna i karna. Dalsze przypadki naruszeń będą skutkowały skierowaniem sprawy na drogę postępowania sądowego. Stanisław Kawczyński

mati
@DziadTrans

bo w 100% tak jest w tej firmie zero poszanowania kierowców zwłaszcza polskich a ukrainna robi co chce

Nick1984
@KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.

Witam. A czy jest możliwość żeby kierowca w pojedynczej otrzymał swoje auto?? Oczywiście zgodnie z zasadami takimi jakimi firma wymaga.

Iza

Nie jestem pewna, czy powinnam pytać jeszcze o tę pracę księgowego, bo ogłoszenie wydaje się nieaktualne. No ale upewnię się chociaż, czy szukają jeszcze czy nie. Były już wyniki rekrutacji? Co wam zaproponowali, jeśli chodzi o umowę?

Firma zmusza podwójne obsady do Jazdy w Systemie Dwa i pół tygodnia na Uwaga Uwaga 3 dni w Domu,to aż 3 dni wolnego w miesiącu Ale dostaniesz swój Samochód to jest plus!

@Marcin

Szanowni Państwo, Pod dwóch lub po dwóch i pół tygodnia pracy poza granicami kraju, każdemu kierowcy przysługuje od 3 do 5 dni wolnego w Polsce. Sporządzane harmonogramy w pełni uwzględniają obowiązujące zasady czasu pracy kierowców, zarówno krajowe jak i europejskie. Pracownik ma zaplanowane podczas trasy wszystkie wymagane przerwy, odpoczynki dobowe jak i odpoczynki tygodniowe, z których te dłuższe odbywane są przez kierowców w opłaconych hotelach. Dodatkowo, w wielu dniach kierowcy pracujący w podwójnej obsadzie nie wypracowują dostępnego według norm pełnego wymiaru czasu pracy, co pozwala na wykonywania dłuższych przerw i odpoczynków niż te, które wynikają z przepisów. W przypadku uzyskania rzetelnych informacji zapraszam do kontaktu - 728 336 328 Stanisław Kawczyński

Kierowca
@Marcin

Przesadzasz kolego, nie zmusza a proponuje taki system - jeśli chcesz mieć swoje auto na stan. Jeśli nie, masz nadal kilka systemów do wyboru. Pozdrawiam.

Dorota
@Kierowca

opiszesz te pozostałe systemy do wyboru ?? są mniej opłacalne, o to chodzi ?

@Kierowca

Firma praktykuje to

Kierowca
@KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.

Rozumiem, że są dni w których kierowcy w podwójnych obsadach nie wyjeżdżają całego czasu jazdy, ale jednak są cały czas w pracy. Co im z tego że będą mieli dzień wolny za granicą? Oni są cały czas dostępni do pracy, nie jest ich wina że z braku pracy muszą stać na parkingu

Kobieta

Szukam zmiennika, zmienniczki. Może też ktoś szuka? Zostaw namiary odezwę się.

Iza
@Kobieta

Można prosić o więcej szczegółów? Za ile?

538 431 062 czekam

Ryszard
@Ania

Interesuje cię praca zmienika? Do tej pory jeździłaś tylko po Unii czy gdzieś dalej? Masz duże doświadczenie?

Patryk
@Kobieta

Hej, nadal kogoś szukasz do podwójnej obsady? Mój nr 724 370 715 .

Zostaw merytoryczną opinię o KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O. - Ślesin

• Jak się pracuje w KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KAWCZYŃSKI LOGISTICS SP. Z O.O.