Opinie o GlobalForce Services Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GlobalForce Services Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GlobalForce Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GlobalForce Services Sp. z o.o. w Kraków

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do GlobalForce Services Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Mechanik Samochodowy?

Mariusz Nowy wpis

Firma spełniła moje oczekiwania. Jestem zadowolony ze współpracy. Warunki pracy także adekwatne do mojego doświadczenia i oczekiwań. Polecam

Bartosz Nowy wpis

Witam, bardzo miło wspominam współpracę z global force. Od pierwszego zdania zamienionego z przystojnym rekruterem po pracę, która spełniła moje wymagania.pzdr

Bartosz Nowy wpis
@Bartosz

Jednak nie ta firma

Mieliście z tą firmą jakieś problemy jeśli chodzi o wypłaty, czy wszystko gra pod tym względem i kasa zawsze jest na czas? Ludzie poniżej pisali o stawkach 18 euro za godzinę, ale to wpis sprzed 2 lat, jak to teraz wygląda?

@Andrzej

z wypłatami wszystko ok, tylko na początku zanim wyrobią PPS część podatku jest zamrażana, ale to oddali. Stawki poza pojedyńczymi ofertami się prawie nie podniosły przez ostatnie lata

@Marcin

To słabo że nie ma podwyżek bo jednak wszystko drożeje to i wypłaty powinny się podnosić. Dają do tej stawki jakieś premie albo inne benefity?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie GlobalForce Services Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik samochodowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Roman

Ostrzegam przed pracą dla Coyle Complete w Irlandii. To co pisał kolega wyżej to sama prawda. To co się tu dzieje to masakra, znęcanie się psychiczne przez kierasa Słowaka, napuszczania jednych na drugich i nic więcej, a nawet zdążały się że kierownik bije chłopaka bo coś mu nie idzie. Umowy z pracodawcą nie ma dosłownie nikt. Praca po 60 godzin tygodniowo, nadgodziny nie są płatne więcej. Nie podoba się to wypad. Środków ochrony osobistej brak,chyba że we własnym zakresie.

Michallo
@Roman

Pracowałem w coyle, pracy bardzo dużo ale po to tam pojechałem, ten słowak czasami denerwujacy ale ujdzie. Co do umowy to w Irlandii wysyłane tygodniowo payslipy są potwierdzeniem umowy, ja potrzebowałem akurat w formie papierowej do wynajecia pokoju to mi wystawili. Pojechałem, zarobiłem, wróciłem

Jakie są warunki zatrudnienia w GlobalForce Services Sp. z o.o.?

Kamil

wszystko zależy od oferty byczku

Witam,cały czas pojawia się ogłoszenie na mechaników Irlandia,Wielka Brytania. Czy ktoś korzystał z tych ofert,pracuje lub pracował? Jakieś szczegóły może podać np.jakie to firmy,warunki zatrudnienia itp? W treści podane jest że do autoryzowanych serwisów itd. Warte zainteresowania? Jeżeli tak to czy dla elektromechaników coś się znajdzie?

@Marek

Masz rację. Ta agencja pośrednictwa pracy szuka mechaników samochodowych, jak sam zauważyłeś w różnych lokalizacjach. Oferta zależy od tego jakie stanowisko i w jakim państwie Cię interesuje. Firma oferuje szkolenia serwisowe i pomoc w organizacji zakwaterowania. Język angielski na poziomie komunikatywnym. Daj znać jeżeli zdecydujesz się aplikować. Na pewno zainteresuje to innych użytkowników forum.

Jarek
@Marek

Witam pracuje w SHB w Anglii, praca w porzadku, umowa wszystk, duzo nadgodzin mozna robic, jest tu dwoch Polakow, typowe naprawy to jest nieautoryzowany z autoryzowanych nizsze stawki byly, elektromechanikow tez szukaja

@Jarek

Fajnie, że jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia. Piszesz, że szukają osób do pracy na stanowisko elektromechanik. Czy mógłbyś dodać więcej szczegółów dotyczących uprawnień i doświadczenia jakie powinien posiadać przyszły pracownik? Na stronie http://www.globalforce.pl/ jest jeszcze dużo ofert zatrudnienia. Watro tam zajrzeć i znaleźć coś dla siebie.

@Aleksander

w większości ofert język angielski nie jest wymagany, korzystałem z oferty i języka nauczyłem się na miejscu, jeszcze opłacili lekcje przed wyjazdem. Polecam

Bartek
@Marek

Pracowałem w Irlandzkiej firmie Forda w Dublinie, ogólnie spoko, idzie cos odłożyc, sama praca raczej lekka, głownie bieżące naprawy, elektromechaników też szukali

Czy nowo zatrudnione osoby w GlobalForce Services Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Kazimierz

Zatrudnienie jest bezpośrdnio u pracodawcy, GlobalForce jest pośrednikiem

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w GlobalForce Services Sp. z o.o.?

Całe wynagrodzenie wpływa na konto, GlobalForce nie jest tutaj pracodawcą

Witam czy ktoś pracuje może w globalforce services w firmie Coyle Complete jako lakiernik w Irlandi? Chciałbym sie spytać o warunki pracy zakwaterowanie i czy sa wyplacalni dziekuje z gory Pozdrawiam

EK
@Piotr

Witam. Muszę jednak opisać sytuację która mnie tutaj spotkała bo obecnie pracuję jeszcze w Coyle complete z tym że nie jako lakiernik. Nie wiem jak się tam odbywa praca natomiast słyszę czasem że pracownicy mówią że są terroryzowani przez kierowników. Ja osobiście nie byłem terroryzowany ale spotkałem głupie zagrywki prowokacyjne do sporu przez właśnie tego ich kierownika. Ponadto właśnie jestem na etapie odkrywania oszustwa ze strony firmy Cyle ... na podatku które płaciłem a którego nie odprowadzono do Revenue. Oszukali mnie wiec na około 1650 Euro ! Oczywiście włascicielka firmy idzie ww zaparte twierdząc że każdy płąci podatki w irlandii i liczy że trafiła na jarząbka :) Nie wiem jak bardzo trzeba być pier.... żeby tak ryzykować skoro stwierdziłem jasno że wiem o wszystkim ... mimo to ryzykuje dalej! Ogólnie firma płaci co tydzień ale wymaga sporo od pracownika każdego z osobna i nie jest to adekwatne do zapłaty ale to można powiedzeć ze już inna bajka. Mam dowody na jej oszustwa bo nie była na tyle ogarnięta żeby to zrobić skrupulatnie więc podejście jak wdać jest zupełnie lekceważace i dyskryminujące ! Co do fimy Global to na początku są bardzo mili i pomocni nawet potrafią ustalić pewne korzyści do których później nie są w stanie się odnieść i wyegzekwować na prośbę moją od danego pracodawcy. Jakakolwiek pomoc stwarza im wielki problem nawet napisanie wiadomości zawerajacej dwa zdania! Global nie wypłaca mamonki bo zatrudnienie jest bezpośrednio przez daną firmę oni tylko jakby sprzedają pracownika. Zapytałem się pracownika tej firmy jaki mam okres wypowiedzenia na dzień dzisiejszy tydzień temu i oczywiście okłamano o jak że inaczej tazke nie warto im wierzyć bo powiedziano mi że miesiąc . sprawdziłem to oczywiście i kazało się że tydzień a gdy przesłałem im te informacje żeby sie ustosunkowali nagle zamilkli :) Także po krótce tak to wygląda tutaj ... praca niewolnicza można smiało powiedzieć . Mam nadzieje że wszyscy którzy to czytaja sprawdzą swoje podatki na które zostali zapewne tez (usunięte przez administratora) ! Jeżeli komuś to nie przeszkadza to oczywiście powinien tutaj przyjechać. Na chwile obecną walczę o swoje należności i czekam na rezultat. Jeżeli będzie korzystny oczywiście poinformuję o tym :) Zachecam też wszystkich innych do walki o swoje bo stać ich na to :) Przypuszczam że po tej wiadomości dostanę wypowiedzenie umowy w krótszym terminie niż Pan z Global mnie poinformował :) Pozdrawiam

EK
@EK

Sprawa podatku została praktycznie wyjaśniona więc w zasadzie z tym nie ma już problemu :) Pozdrawiam

Marzena

Chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat wymagań firmy wobec potencjalnego pracownika. Jakie umiejętności są konieczne a za jakie jest się specjalnie docenianym? Co takiego liczy się w CV? Dajcie znać bo zastanawiam się czy każdy ma szansę na dostanie się do firmy.

Remigiusz

Spokój na forum to efekt tego, że firma jest dobrym pracodawcą i warto takie polecać.

Czy pracodawca GlobalForce Services Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

NICO

GLOBALFORCE NIE JEST PRACODAWCA WIEC NIE MOZESZ OCZEKIWAC SZKOLEN

Bogumił

Trochę dziwne, że od dawna nikt nie zajrzał na forum. Jaki jest tego powód?

Staszek

Jak to wszyscy dobrze wiedzom, robota mechanika to ciezki chleba kawałek jest. Chcioł człowiek za granice pojechać trochy grosza przywieźć, bo wiadomo zawsze na coś brakuje. Zadzwonili do mie z tego globala, miły gościu mi przedstawia oferte co tam jak tam. Przez telefon uczciwy sie wydawał. No i co, mówie mu kurka jade a co, piniondz w porządku. No i pojechoł człowiek tam i od razu to niedobrze tamto, o wszystko tylko sważyli. Po paru miesiacach wrocilem. Moze tylko mie to spotkalo, ale nie zawsze jak to mowiom trawa bardziej zielona za plotem jest. Pozdrawiam serdecznie

@Staszek

Podejmując zatrudnienie w GlobalForce Services podpisywałeś umowę o pracę, w której na pewno miałeś wyszczególnioną stawkę wynagrodzenia oraz warunki zatrudnienia na miejscu. Czy warunki zawarte w kontrakcie nie miały realnego pokrycia w rzeczywistości i to spowodowało, że zrezygnowałeś z pracy? A co sądzą o tym inne osoby, które znalazły zatrudnienie w tej firmie. Macie podobne doświadczenia jak Staszek, czy zupełnie inne?

martin

Witam pracuje bądź w ostatnim czasie pracował ktoś w Dublinie jako lakiernik i mógłby krótko streścić jak to wygląda ?

Zygmunt
@martin

Witam, pracowal zem tam pare dni ino. Czlowiek sie chcial po robocie napic troche dla kurazu i na drugi dzien od razu kontrola w robocie i zwolnienie. Nic mi nie mowili przez tyn telefon ze tam takie ostre warunki som. Piniondze calkiem w porzadku ale tak jak mowie dlugo nie porobilem. klaniam sie

@Zygmunt

Mógłbyś napisać, jak konkretnie wyglądały wynagrodzenia za pracę w firmie GlobalForce Services? Pracodawca oferował tylko i wyłącznie stałą pensję, czy może również ewentualne świadczenia dodatkowe w postaci bonusów bądź premii? Chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda ten aspekt pracy, dlatego pozwolę sobie prosić Cię o pomoc w odpowiedzi na te pytania.

Aleksander

Global Force Services to agencja pracy, która ma doświadczenie w rekrutacji pracowników na terenie Europy. Prowadzą projekty rekrutacyjne dla pracodawców z różnych branż takich, jak chociażby: budowlana, handel, IT, finanse/bankowość, przemysł ciężki, medycyna, transport i motoryzacja. Na swojej stronie http://www.globalforce.pl/dla-pracownika zamieszczają schemat procedury rekrutacyjnej, a także wskazówki dotyczące listu motywacyjnego. Znajdują się tam także aktualne oferty pracy i zakres kwalifikacji wymaganych na konkretnym stanowisku. Czy ktoś z Was już współpracował z tą firmą i ma doświadczenie dotyczące zatrudnienia? Zachęcam Was do dodawania opinii na ten temat.

Michal

A Jak wygląda praca w SHB. Był ktoś albo jest do tej pory

Weronika

@Zbyszek, czy zamierzasz związać się z tą firmą na dłużej? Jak oceniasz atmosferę w firmie i relacje panujące między pracownikami? @Kazimierz, możesz powiedzieć coś więcej na temat zatrudnienia, jakie podjąłeś poprzez GlobalForce Services sp. z o.o.? Jak oceniasz współpracę z ta firmą?

Kazimierz
@Weronika

Tak jak pisalem wczesniej pani Weroniczko, warunki w porzadku, fajne chopaki ze mna robily tez, kwatera OK, pierszy miesiac oplacony. Czlowiek z usmiecham na ustach do roboty chodzi a funciaki do kieszeni lecom. Wspolprace z firmom global force wspominam bardzo dobrze. Pozdrawiam

Zbyszek

Pracuję w mercedesie juz prawie 2 lata . Kasa ok .Praca normalna . Dodatek za 1 nockę 40 f brutto.Do czego mogę się przyczepić to , długo czekałem na ubrania robocze .Polecam tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o GlobalForce Services Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w GlobalForce Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GlobalForce Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GlobalForce Services Sp. z o.o.?

GlobalForce Services Sp. z o.o.