Opinie o Barbara Podpirka Biuro Podróży Galeon w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Barbara Podpirka Biuro Podróży Galeon. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Barbara Podpirka Biuro Podróży Galeon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbara Podpirka Biuro Podróży Galeon w Kraków

ewa Nowy wpis

Biuro Galeon obiecało przygotować program wycieczki szkolnej na Słowację, niestety po miesiącu oczekiwania nie przesłało oferty, nikt nie odpowiedział też na ponownego maila z prośbą o odpowiedź. Przykro.

Jadwiga Nowy wpis

Zawsze korzystam z ofert tego biura i stwierdzam ,że nie zamienie go na inne ponieważ mam bardzo miłe doświadczenia w zakresie obsługi i propozycji .Świetni piloci i wychowawcy .Jezdze z tym biurem od 11 lat i polecam je wszystkim szukającym miłego wypoczynku.Polecam to biuro.

Danuta Nowy wpis

Widzę ze firma ma stałych klientów, to dobrze o niej świadczy. No a jak to wygląda od strony pracowników, też im się udaje utrzymywać lata pracowników czy może tu sprawa inaczej wygląda?

Karol Nowy wpis

Czy biuro przyjmuje osoby bez wykształcenia i doświadczenia?

Brałeś udział w rekrutacji do Barbara Podpirka Biuro Podróży Galeon. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Tadeusz

Wystawiam pozytywną opinię dla biura podróży"GALEON" Krakow ponieważ jestem mega zadowolony z wypoczynku. Biuro zasługuje na miłe słowa, fachowa obsługa i rzetelność to cechy podstawowego funkcjonowania tego biura. Pozdrawiam całą kadrę Tadeusz z rodziną.

Anna Jarosz

Rzetelna i wzorowa obsługa klienta Korzystam z ofert biura "GALEON" od kilkunastu lat - szczerze polecam .

Jadwiga
@Anna Jarosz

Bardzo cenię biuro Galeon, jeżdżę z nimi na wycieczki i pielgrzymki. Za ostatnią pielgrzymkę do Włoch napisałam dla biura podziękowanie. Byłam bardzo mile zaskoczona kiedy dowiedziałam się, że naszym pilotem-przewodnikiem grupy pielgrzymującej jest miła młoda Pani znająca język włoski. Pani przewodnik panowała nad bardzo napiętym planem programu pielgrzymki, była wszędzie tam gdzie była potrzebna. Swoimi zdolnościami organizatorskimi doprowadziła do szybkiego przemieszczania się całej grupy, liczącej 63 osoby w wieku od 9-ciu do 83 lat. Byliśmy zakwaterowani w dobrych hotelach, a w San Giovanni Rotondo to nawet w hotelu czterogwiazdkowym zamiast w trzygwiazdkowym.Jestem bardzo zadowolona (i nie tylko ja), że pojechałam. Z czystym sumieniem polecam biuro Galeon!

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara Podpirka Biuro Podróży Galeon - Kraków

Barbara Podpirka Biuro Podróży Galeon
  • Os. Górali 5