Etqa Sp. z o.o.

Częstochowa

Etqa Sp. z o.o.
0 0

Opinie o Etqa Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

SZamPan

Bieda z wyplatą bieda aż piszczy a jeździć trzeba całe dnie a najlepiej noce karwasz twarz barabasz

Lucjan

Pracuje w tej Firmie i jest tam wielki (usunięte przez administratora) ludzie odchodzą a co tydzień nowy kierowca na tydz i sam odchodzi bo musi po 13h jeździć a zarobki do 3000tys na kierowce

Obserwator

Chyba nie jest tam wesoło, bo ciagle szukają kierowców.

Helena

@Pytanie, jeżeli zostaniesz poproszony do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym w Etqa, to bardzo Cię proszę o napisanie swoich wrażeń z jego przebiegu. Każda wskazówka i spostrzeżenie będą ważne dla osób przygotowujących się do własnej rekrutacji w tej firmie.

Chciałbym sie tam zatrudnić na kierowce napisz cie mi prosze jak jest placona pensja to jest od obroru czy stawka godzinowa i jak tam wygloda praca po ile sklepow rozwozicie i jak dlugo i czy pensja jest wieksza w sezonie a po sezonie mniejsza?i jaka jaka jest tam atmosfera?

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Etqa Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

anonymous

NIE POLECAM SZCZERZE PISZĘ

Egesz szmegesz

Pewnie ktos z drimpola xd jak ktos nie ma glowy do prowadzenia firmy to sie firma zamyka ale przenosi:)sama jest sobie winna ...etqa nie ma z tym nic wspolnego

Zorientowany

Wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma. A próby niszczenia konkurencji nie zawsze uczciwymi metodami to już trochę przesada.

pawel
@Zorientowany 25.11.2016 09:17

możesz coś na ten temat więcej napisać??

Uważasz, że w firmie Etqa Sp. z o.o. jest inaczej niż opisują to internauci? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Etqa Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Etqa Sp. z o.o.