Etqa Sp. z o.o.

Częstochowa

Etqa Sp. z o.o.

Opinie o Etqa Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Obserwator

Kto pisze te brednie , w Łodzi nie ma żadnego oddziału tylko jakiś magazyn!!!!

Michal

Witam wszystkich co pisza glupoty jestem pracownikiem tej firmy od sierpnia zeszlego roku pierwsza umowa waidomo na sprawdzenie czyli zlecenie druga do konca przyszlego roku zaznacze ze jestem zatrudniny jako kierowca oddzial Lodz wiec czytajc te opinie jestem w szoku jakie bzdury mozna pisac waidomo zaopatrzenie gastronomii jest ciezkie i nie mozna jezdzic osiem godzin sam to przerabiam jak jest taka potrzeba zapierdzielam duzo wiecej godzin jest to praca dla osob ktore lubia duzo jezdzic ale wymaga rowniez wysokiej kultury osobistej od kierowcy to sie nie uda ludzie co do wyplat dziesiatego kazdego miesiaca kaska na koncie a nawet wiadomo sa miesiace ze wczesniej gdy dziesiaty wypadnie sobote lub w niedziele wiec bzdury pisze konkurencja lub nygusy ktorym sie nie chce pracowac a atmosfera w tej firmie jest super mam na mysli oddzial Lodz i jeszcze jeno kazdemu zycze takiego szefa jakim jest prezes firmy ETQA podpisze sie imieniem a nie zadnym nikiem

Helena

@Lucjan, a czy w firmie Etqa można liczyć na premie lub inne benefity pozapłacowe? @SZamPan, rozumiem, że jesteś pracownikiem w Etqa? Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia w tej firmie? Te informacje będą pomocne dla osób, które szukają pracy i zastanawiają się czy aplikować do tej firmy.

SZamPan

Bieda z wyplatą bieda aż piszczy a jeździć trzeba całe dnie a najlepiej noce karwasz twarz barabasz

Lucjan

Pracuje w tej Firmie i jest tam wielki (usunięte przez administratora) ludzie odchodzą a co tydzień nowy kierowca na tydz i sam odchodzi bo musi po 13h jeździć a zarobki do 3000tys na kierowce

Obserwator

Chyba nie jest tam wesoło, bo ciagle szukają kierowców.

Helena

@Pytanie, jeżeli zostaniesz poproszony do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym w Etqa, to bardzo Cię proszę o napisanie swoich wrażeń z jego przebiegu. Każda wskazówka i spostrzeżenie będą ważne dla osób przygotowujących się do własnej rekrutacji w tej firmie.

Chciałbym sie tam zatrudnić na kierowce napisz cie mi prosze jak jest placona pensja to jest od obroru czy stawka godzinowa i jak tam wygloda praca po ile sklepow rozwozicie i jak dlugo i czy pensja jest wieksza w sezonie a po sezonie mniejsza?i jaka jaka jest tam atmosfera?

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Etqa Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

anonymous

NIE POLECAM SZCZERZE PISZĘ

Egesz szmegesz

Pewnie ktos z drimpola xd jak ktos nie ma glowy do prowadzenia firmy to sie firma zamyka ale przenosi:)sama jest sobie winna ...etqa nie ma z tym nic wspolnego

Zorientowany

Wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma. A próby niszczenia konkurencji nie zawsze uczciwymi metodami to już trochę przesada.

pawel
@Zorientowany 25.11.2016 09:17

możesz coś na ten temat więcej napisać??

Uważasz, że w firmie Etqa Sp. z o.o. jest inaczej niż opisują to internauci? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Etqa Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Etqa Sp. z o.o.