Holpol-Compost Sp. z o.o.

Tarnowo

Opinie o Holpol-Compost Sp. z o.o.

obiektywny

Witam, to fakt, firma sie zmienia pozytywnie i dynamicznie, ma duże perspektywy przed sobą. Ludzie są zadowoleni i to jest najważniejsze. Jeśli tak dalej będą się rozwijać to będzie super.

gość

Witam, czy mogę prosić o opinie na temat pracy w tej firmie, jeśli ktoś takie posiada? Chciałabym się tam zatrudnić. Proszę o info na piriv (usunięte przez administratora)

parasol

Skorumpowana firma, przepychanka, kto więcej pani (usunięte przez administratora)włoży w kopertę. Brak osoby kompetentnej do prowadzenia jakiejkolwiek rozmów biznesowych. Cyrk na kółkach.Rozsądnym ludziom radzę omijać szerokim łukiem.

dobry
@parasol 18.01.2014 00:59

Minął rok od Pana postu i radziłbym osobiście zapoznać się z obecną sytuacją w firmie, wtedy zapewne zmieni Pan swoje zdanie :) Pozdrawiam

Zostaw opinię o Holpol-Compost Sp. z o.o. - Tarnowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holpol-Compost Sp. z o.o.