Opinie o Rosa-Nova Mateusz Musiałowicz w Tarnowo Podgórne

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rosa-Nova Mateusz Musiałowicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rosa-Nova Mateusz Musiałowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosa-Nova Mateusz Musiałowicz w Tarnowo Podgórne

Agnieszka

Nie rozumiem co N ma na myśli mi się w tej firmie super pracuje i zarobki są niczego sobie . W pracy bardzo miła i rodzinna atmosfera . Może N poda gdzie jest praca w której się nic nie robi a zarobki są rewelacyjne . Proszę poleć mi bo chętnie skorzystam . Pozdrawia wszystkich

Były pragownik
@Pudzian

Agnieszka to prqcownik ktory pracuje bez umowy w 2 firmach MM. Jest na zawolanie MM . Blisko z nimi zyje . Firma bardziej ceni osoby ktore nie moja umowy . Nie ceni stazu pracy . Szkoda . Myslałem że firma ma wiekszy potencjał.

Dominika

hej, ma ktoś jakieś zdanie na temat pracy jako sprzedawca? szukają własnie i bym była zainteresowana ale po poprzedniej opinii zastanawiam się jakie warunki mogą tu mieć w rzeczywistości. w ogłoszeniu normalnie jest uop to o co mogło komuś chodzić z tym zleceniem? jest też info o premiach i prowizji, rozwinie ktoś temat?

N

Nie ma bo oni nie potrzebują pracowników biurowych. Potrzebują jedynie ludzi do bardzo ciężkiej pracy wręcz niewolniczej za bardzo małe wynagrodzenie. To są badylorze z dziada pradziada a czym młodsi tym gorsi bo nie mają w ogóle szacunku do ludzi. Omijać z daleka szerokim łukiem.

Cześć. Tutaj kiedyś napisano, że możliwości na awans „brak”. a mnie w ogłoszeniu dla sprzedawcy pokazała się opcja na to, że jednak chyba istnieje na niego opcja. od czego więc może to być zależne? Lokalizacja dużo daje czy to wszystko jednak praca własna?

N Nowy wpis

To wszystko jest pic na wodę fotomontaż. Powiedz mi jak masz awansować jak kierownicy boxów to też sprzedawcy oboje w Poznaniu czy Wrocławiu to lizi.d.u.p.y Mata. Oni nie potrzebują kadry zarządczej tylko p.a.z.i na posyłki. Przynieś wynieś pozamiataj jak masz czas to polataj. K...ludzie czytajcie ze zrozumieniem. Nie warto tam spędzić nawet 1 godziny. Oni najchętniej wyciągaliby ludzi z branży ale ludzie siedzący w kwiatach wiedzą co to są za p.a.j.a.c.e

Blondi Nowy wpis

Hejka, też kiedyś byłam zainteresowana tym ogłoszeniem dla sprzedawcy o którym zaczęliście niedawno pisać. ja to kiedyś już ciekawa byłam jak wyglądają te jakieś spotkania integracyjne wskazane w opisie. One są jakieś międzymiastowe? :D

N Nowy wpis
@Blondi

Jak mają wygladać? Maciej udaje że jest fajny jak zwykle opowiada sprośne żarciki, maca ukrainki. Mat udaje dobrego siefa a reszta udaje że się nie męczą na tym wieskim festynie. Dramat.

Agnieszka

Pudzian
@Agnieszka

Oj widzę mikens że zgłaszasz jak dziecko mało popularne komentarze na Twój temat gamuloku :)))) twoje teksty są znane. Haha co za (usunięte przez administratora)

Były pragownik
@Pudzian

Jak to wygląda z tymi godzinami nocnymi dla sprzedawcy; są one opcją czy jak już wypadną to trzeba je brać obowiązkowo? A pytam dlatego, że w starym ogłoszeniu właśnie o tym jest napisane i nie wiem jak się nastawić, gdy będę aplikować. Bo jest szansa złożenia cv w ciemno, prawda? Dużo więcej teraz można dostać niż wtedy te 8k brutto?

Pudzian

Gdzie aplikujesz do Poznania czy Wrocławia?

Brałeś udział w rekrutacji do Rosa-Nova Mateusz Musiałowicz. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Umowa o pracę czy B2B - co się bardziej opłaca w firmie Rosa-Nova Mateusz Musiałowicz? Jaką formę zatrudnienia wybierałeś/aś?

N

Uciekać jak najdalej od tej firmy.

Renata
@N

Dlaczego nie radzisz tutaj pracować? Możesz napisać jakieś konkrety żeby człowiek wiedział na czym stoi zanim pośle papiery?

@Renata

-Praca a najniższą krajową albo 1/2 etatu lub inną cząstkową etatu. - Wypłacanie wynagrodzenia "pod stołem" część na papierze a cześć gotówką do ręki omijając płacenia za ciebie podatków tym samym oszkując ciebie, urząd skarbowy i przyszłą emeryturę. - przy chorobowym l4 głodowa stawka wyżej nadmienionych. - Wynagrodzenie netto na rękę bardzo niskie - atmosfera w pracy podła w wielu przypadkach zakrawająca na (usunięte przez administratora). - Brak możliwości awansu. - Brak opieki nad pracownikiem od strony medycznej czy np zapewnienia mu i jego rodzinie grupowego ubezpieczenia. To jest tylko wierzchołek góry lodowej można opwiadać godzinami dlczego nigdy nie powinieneś przyszły pracowniku w tej "firmie" pracować. + Nie znalazłem, żałuję że w tej firmie pracowałem.

A teraz ile to wynagrodzenie netto będzie wynosiło? Opinia jakby nie patrzeć po dacie jest sprzed dwóch lat, ciekawi mnie więc jak do teraz po takim czasie mimo wszystko te stawki mogły podskoczyć? Czy wiecie?

Alutka

Poważnie uważacie, że za 10 tys na rękę nie warto pracować? nie mam generalnie pewności ale widzę ze ostatnio opinie chyba wyraża tylko jedna osoba? Jeśli tak to czy byłaby szansa na więcej? o liczbę biurowych ktoś pytał, ale co z pozostałymi? nie trzeba po prostu więcej rąk do pomocy żeby to wszystko ogarnąć?

To ile Twoim zdaniem powinni płacić i czemu za mało 10 tys? Przecież to grubo powyżej średniej krajowej. To jakie tam są obowiązki? Ciężko mi sobie wyobrazić to, jak przeczytałam ten twój komentarz. I jakie wymagania mają?

@Dominika

Praca na wgro? Hehe, umowa to najniższa krajowa i wstawanie codziennie od poniedziałku do soboty o 1 albo 2 w nocy w zależności gdzie mieszkasz bo Musiałowicze są nadgorliwi i zawsze muszą być przed wszystkimi. Płatności pod stołem i mityczne premie 50zł do koperty na święta. Firma (usunięte przez administratora)i koszmar dla pracownika.

@N

aha.. i co ten mit odnośnie koperty to został jakkolwiek spełniony? piszecie o najniższej więc od stycznia bardziej się opłaca tu pracować? to przy takich warunkach które opisujesz to średni staż ile tutaj wynosi? są osoby, które jakoś się trzymają od lat?

@Dominika

Spokrewnione z właścicielem czy nie? Bo jak nie to liczmy w tygodniach :))) i względnie w miesiącach. Dominika rotacja w tej firmie nie bieże się znikąd! Powtórzę to któryś raz z kolei. Przyszły pracowniku zanim chciałbyś tutaj pracować 1000 razy się zastanów czy chcesz być traktowany jak przyslowiowe g...i śmieć przez właścicieli. Pisałaś że chcesz aplikować do Wrocławia? Trochę tam pracowałem z doskoku ale także były mało komfortowe warunki. Godziny jeszcze wcześniejsze jak w Poznaniu a i kierowniczka slodyczą nie była.

Zuzanna
@N

No to jak tylko pracowałeś „z doskoku”, cokolwiek to znaczy, to może nie masz takiej pełnej oceny? Ciekawe, na czym te mało komfortowe warunki miałyby polegać. Skoro już zacząłeś temat, to mógłbyś chociaż zapodać jakieś konkrety.

@Zuzanna

Może źle się wyraziłem. Byłem łatającym dziury z powodu braku pracowników do tej "wspaniałej" pracy. Ja na codzień pracujący w Tarnowie Podgórnym byłem rzucany albo na Poznań albo na Wrocław. Wierz mi nie należało to do przyjemności. Chcesz to się zatrudnij a szybko podziękujesz.

@Zuzanna

Ty jako "pracownik" prędzej bym nazwał (usunięte przez administratora) do dzwigania musisz rozładować przed pracą i po pracy cały boks czyli zebrać kilkadziesiąt kibli z kwiatami SAMA. Kierowniczka pomimo że pracujecie w 2 szanownych 4 literek nie ruszy. Powodzenia w zjawianiu się też o północy w pracy z niedzieli na poniedziałek. Dodatku za pracę w godzinach nocnych nikt w tej firmie nie płaci. Jeszcze masz jakieś pytania?

@N

Skoro nie płacą za pracę w porze nocnej to dlaczego przychodzicie do pracy w środku nocy? Rozmawialiście o tym z zarządem? Jak to wygląda od strony umowy?

@Marzena

Zarządem bym ich nie nazwał a badylorzami ;) umowa śmieciowa jak się odezwiesz masz tzw. Za pierze i na powietrze świerze. Ta sama sprawa tyczy się praw pracowniczych. W tej firmie takie nie występują. Harujesz jak (usunięte przez administratora) do tego jeszcze za miezerne stawki z wiecznymi obietnicami podwyżki. Wieczne gadki oni mają koszty, oni nie mają i muszą dokładać do interesu.(usunięte przez administratora).

N

Tego wątku nie znałem u starszego z braci. O jakiej rozwalonej firmie mówisz?

@N

Te mizerne stawki to jakie to są? Możesz podać kwotę? Ile godzin dziennie się pracuje? Jest kilka komentarzy o prawach pracownika - to ma jakiś związek z warunkami pracy?

@Marzena

Stawki często poniżej najniższej krajowej. Co niektórzy cieszyli by się jakby mieli w tej firmie najniższą krajową. Ile dziennie się pracuje? Dobre pytanie bo nigdy nie wiesz kiedy przyjdziesz i kiedy wyjdziesz wszystko jest zależne od "szefuf" :) świątki piątki i niedziele oraz święta. Nikt nikomu nie płaci czegoś takiego jak nadgodziny czy też za porę nocną. Przyjeżdża spóźniony tir kilka godzin z kwiatami ty siedzisz za darmo w firmie jak piesek na łańcuchu i czekasz. Nikt Cię nie poinformuje że będziesz siedzial i czekał, czekał i czekał. Nie wyjdziesz wcześniej jak nie znikną kwiaty w chłodni. Mija godzina dwie, pięć, dziesięć czy piętnaście a ty dalej dzwigasz kible z kwiatami. Powtarzam któryś raz z kolei prawa pracownika nie istnieją.

Adaś
@N

A w jakim momencie po zatrudnieniu przekonałeś się, jak to sam określiłeś, że prawa pracownicze w tej firmie nie istnieją? Na jakie godziny pracy, na jakie obowiązki i za jaką stawkę się umawiałeś? I jak z dotrzymywaniem tych ustaleń w toku zatrudnienia?

@Adaś

1. Po pierwszym tygodniu. 2. W tej firmie jesteś od wszystkiego i od niczego. Dzisiaj sortujesz kwiaty a jutro idziesz na szklarnie następnego dnia usuwasz awarię, następnego idziesz przewalać tony pojemników, następnego robisz kilka czynności na raz a jeszcze innego dowiadujesz się że jesteś w pracy do 19 a na 2 w nocy jedziesz sprzedawać kwiaty na giełdę we Wrocławiu albo w Poznaniu. Nic nie robisz co masz przypisane do stanowiska tylko rzucają tobą jak flakiem od kiełbasy. Pieniądze nieadekwatne do wykonywanej pracy. Właściciele na każdym kroku Cie (usunięte przez administratora) na godzinach itd.

Radek
@N

To w jaki sposób godziny pracy się tu ewidencjonuje, papierowa lista? I jaką miałeś stawkę godzinową, jeśli to nie tajemnica?

@Radek

Stawkę miałem frajerską jak to powiedział mój obecny pracodawca. Godziny zlicza Kinga niby elektronicznie i listowo ale nigdy mi się nie zgadzało

@N

Wszyscy pracownicy są od wszystkiego? To jakie mają wymagania od kandydatów? Bo jak sprzedawca ma później wykonywać różne inne obowiązki to przecież nie na wszystkim będzie się znak

N

To może zróbmy jakiś przegląd "kadr" Właścicielem na papierze jest Mateusz sterowany przez Ojca Macieja i matkę Kingę. Do pomocy ma największego nygusa braciszka mikołaja i ciotkę Mariolę. Tu kończy się "kadra" cała reszta robi wszystko co popadnie i co się kadrze umyśli. Dziś jesteś kierowcą jutro sprzedawcą a pojutrze wyrywaczem chwastów. Następnego dnia "siefy" mają do skoszenia trawkę przy chacie to lecisz jak piesek. Takie "obowiązki" mają ludzie w "centrali" Tarnowie Podgórnym. Ci co są na giełdach przychodzą sprzedawać tylko kwiaty i nie pojawiają się na co dzień w Tarnowie Podgórnym.

@N

Ej, czyli jak zatrudnię się jako kierowca to mogę któregoś dnia nagle zostać sprzedawcą? Ja nie mam doświadczenia w sprzedaży, nie znam się na tym po prostu. I co wtedy? Wrzucą mnie na głęboką wodę? Co jeśli odmówię?

N

Odradzam pracę w tej firmie na jakimkolwiek stanowisku. Omijać ten (usunięte przez administratora) z daleka. Jeździłeś kiedyś busem z agregatem? Dużym ze skrzynią i windą? W tej firmie takimi się jeździ. Każdy transport jest znacznie przeładowany co naraża cię na spotkania z ITD a większość tras po których byś ewentualnie jeździł są usłane inspektorami. Odpowiadając na twoje dalsze pytanie, tak jest taka możliwość. Nie będzie dla ciebie "kursa" dostaniesz zadanie na szklarnie albo na rozładunek albo "pomoc" na giełdzie czyli Janek do dźwigania kibli dla sprzedających na giełdach (nie polecam, po kilku takich nocnych wypadach jesteś(usunięte przez administratora) że głowa mała).

@N

Widzę, że tę debatę dotycząca warunków ciągniecie od miesięcy. :D czy w miedzy czasie coś przypadkiem się wtedy po drodze nie zmieniało? generalnie sporo o firmie wiesz, odradzasz teraz wszystkie stanowiska? a jakie jeszcze mają do wyboru prócz sprzedawcy lub kierowcy? Mnie tamta oferta ze stawka do 8,000 zł zainteresowała, dlatego tu jestem

N

Absolutnie wszystkie. 8000 chyba że zapomnieli dopisać że to wypłata za okres 3 miesięcy. To jest tylko zwykły chwyt "marketingowy" przyciągający naiwnych. Zapewniam Cię nic tam się nie zmienia w tej firmie od lat no chyba że tylko na gorsze. Odpowiadałem wczoraj przyszłemu kierowcy w tej firmie i z ciekawości zajrzałem na ogłoszenia, patrzę jest rosa nova. Oczywiście najlepiej emeryt typ umowy inny :))) to wiele już mówi o ogłoszeniu i o tej "firmie" Dodam tak od siebie że najlepiej do bycia emerytem powinieneś być po rozwodzie bez rodziny na wyłączne posługi kiedy oni mają ochotę. Najwyżej klasy (usunięte przez administratora)

@N

Myślałem przez moment ze takie zarobki są osiągalne właśnie dla przykładu w święta, bo i taki obrót może się wtedy zdarzyć ale tu pisali o kwocie 50 pln? Ale co z tym niższym progiem – 5,500 zł? teraz od nowego roku i tak cos jeszcze podwyższa? Dodatkowo sam nie widzę już jakiejś aktualnej oferty, czy to oznacza, że mimo wszystko rotacji brak? Jest sens w ogóle się tym interesować? (mama pracy będzie szukała)

N

Odpowiadanie kolejnym chcącym się tam zatrudnić właściwie mnie już nudzi bo napisałem wszystko co możliwe. Pamiętajcie o jednym najniższa krajowa w perspektywie przyszłej emerytury czy potencjalnej choroby to zło wcielone dla pracownika. No chyba że chcesz dostawać 1100zł przyszłej emerytury. Firma jest zobowiązana prawnie do tego aby płacić najniższą krajową ale tyle ile dostaniesz netto na rękę to już jest inna bajeczka. Dlatego w rosa nova są tylko umowy na 1/2 albo emeryci albo coś to właściciel nie musi za dużo za ciebie płacić a najlepiej jakbyś pracował tam na "czarno". Ten typ "umowy" klan Musiałowicz przyjmuje z otwartymi rękami. Nie ma ogłoszeń z kilku powodów bo szklarnia od listopada do lutego jest uśpiona a etaty związane z administorwaniem firmą sa obsadzone od dawna i niezmienne. Jedyne etaty wolne na które możesz liczyć to wiosna lato w szklarni i zazwyczaj pracują tam w zdecydowanej większości ukrainki bo Polki za 12 zł/h nie chcą pracować.

@N

To nie ma żadnej w ogóle rotacji na administracji? Ile osób w ogóle pracuje w biurze? Jakieś specjalne wymagania trzeba mieć czy wystarczy doświadczenie na zwykłym stanowisku biurowym?

N

Czy w Rosa-Nova Mateusz Musiałowicz pracuje się na open space?

Może chodzi o to, czy w biurze pracuje się w pokojach, gdzie ulokowane jest po parę osób, czy w jednym dużym pomieszczeniu przedzielonym co najwyżej ściankami działowymi? Mi to obojętne, ale niech autor wpisu sam już wyjaśnia do czego mu to info potrzebne? Ja wolę wiedzieć, jakie podejście do siebie nawzajem mają pracujące tu osoby, czy nie ma problemu uzyskać pomocy?

N

Co ty gadasz w jakich pokojach? :)))) to sie teraz uśmiałem. Ta firma nie potrzebuje pracowników biurowych bo biurowymi zajmują się właściciele i to oni siedzą w tych pokoju. Nawet spokrewniona z nimi Mariola ma (usunięte przez administratora). Reszta nie ma takich pomieszczeń. Jest tylko jedno pomieszczenie socjalne w którym spożywasz śniadanie (pod warunkiem że w tym czasie (usunięte przez administratora) się nie naradzają) i to wszystko. Ty (usunięte przez administratora) biegasz non stop na nogach, szklarnia, chłodnia, powietrze świeże. Czego wy ludzie nie rozumiecie w zdaniu...omijać tą(usunięte przez administratora)firmę z daleka!!!!! Nawet jakby dawali 10.000 pln netto to nie warto.

akrab

Wyzysk brak poszanowania żadnych wartości w tym czasu pracy. (usunięte przez administratora) mam nadzieje że odpowiednie organy zajmą się tymi nie ludżmi.

@akrab

Widzę że gang musiał*owicz dał się kolejnej osobie wyznaki. PIP i Skarbówka powinny tam siedzieć non stop :((( aż strach pomyśleć że takie "firmy" jeszcze istnieją w XXI wieku.

@N

Co takiego się dzieje? To poszanowanie czasu pracy to o co tutaj chodzi? Nadgodziny jakieś są obowiązkowo czy co? Płacą chociaż dobrze?

N

Tak to jest jak się zgrywa wielkich biznessmenów a to prości i (usunięte przez administratora) ludzie w mercedesach:)

N

Firma z czarnych koszmarów wyzyskująca ludzi. Słabo płaci, umowy śmieciowe płatne pół pod stołem pół do ręki. (usunięte przez administratora)

@N

A czy z biegiem czasu, jak już skończy się okres próbny to jest szansa się starać o inną umowę?

@Marzena

Odradzam pracę w tej firmie. Sa tylko śmieciówki i najniższa krajowa z łaski. Żadna inna umowa nie wchodzi w grę. Praca jest tylko dla: wyrywaczy chwastów, posługiwaczy i kierowców. Żadna inna funkcja nie wchodzi w grę.

Zostaw merytoryczną opinię o Rosa-Nova Mateusz Musiałowicz - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Rosa-Nova Mateusz Musiałowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Rosa-Nova Mateusz Musiałowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rosa-Nova Mateusz Musiałowicz?

Rosa-Nova Mateusz Musiałowicz
  • Rokietnicka 83