Pracuję w Dekorservice i z pełnym przekonaniem mogę polecić tę firmę. To niewielki, zgrany zespół, w którym panuje bardzo dobra atmosfera i każdy może liczyć na wzajemną pomoc. Szef to naprawdę złoty człowiek – uczciwy, wyrozumiały i z szacunkiem podchodzący do pracowników. Firma jest rzetelna, terminowa i dba zarówno o klientów, jak i o swoich pracowników. Praca tutaj to czysta przyjemność. Jeśli ktoś szuka solidnej firmy i miłej współpracy, to Dekorservice jest świetnym wyborem. Zdecydowanie polecam!
Nowy wpis
Szczery
11.05.2026 20:32
Były pracownik
Nie polecam jako "pracownik zatrudniony (usunięte przez administratora)". Atmosfera masakra. Dziewczyna pracująca tam w innej NORMALNEJ firmie za swoje zachowanie dostałaby pewnie wypowiedzenie po miesiącu- bałagan, zero szkolenia, burka nie pod nosem i zadzieranie nosa. Najgorsza firma, w jakiej pracowałam (o ile można to miejsce nazwać firmą). Omijać szerokim łukiem. 👎
Dzień dobry,
odnosząc się do komentarza: była Pani zatrudniona na okresie próbnym, została Pani wdrożona, przeszkolona i miała Pani czas, aby nauczyć się obowiązków na stanowisku pakowacza. Początkowo chcieliśmy, aby została Pani z nami na dłużej i abyśmy mogli podpisać dalszą umowę. Niestety ilość popełnianych błędów, brak dokładności oraz brak odpowiedniej chęci współpracy zmusiły nas do zakończenia tej współpracy.
Błędy przy pakowaniu zamówień powodowały realne straty po stronie firmy — dodatkowe koszty wysyłek, ponownej obsługi zamówień oraz reklamacji wynikających z pomyłek. Rozstaliśmy się w normalnej atmosferze i nie obciążyliśmy Pani kosztami, które firma poniosła przez te błędy, choć sytuacja była dla nas bardzo niekorzystna. Tym bardziej uważamy ten komentarz za krzywdzący, jednostronny i niesprawiedliwy.
Odnosząc się do określeń typu „burka pod nosem” oraz komentarzy dotyczących osoby zarządzającej pracą — osoba, o której Pani pisze, jest szefową, która każdego dnia wkłada w tę firmę ogrom pracy, zaangażowania i odpowiedzialności. To osoba oddana firmie w 100%, pracująca praktycznie 7 dni w tygodniu, często poza standardowymi godzinami, aby dopilnować jakości, klientów, wysyłek i całego zespołu. Właśnie dzięki takim osobom firma może się rozwijać i utrzymywać wysoki standard obsługi. Od takich osób powinna się Pani uczyć, szanować i wyciągać wnioski, a nie je publicznie obrażać.
Wymaganie dokładności, odpowiedzialności i szacunku do powierzonych obowiązków nie jest „zadzieraniem nosa”, tylko normalnym standardem pracy. Być może gdyby Pani podejście do obowiązków, poleceń i nauki było inne, współpraca mogłaby wyglądać zupełnie inaczej. Niestety sama obecność w pracy nie wystarcza, jeżeli nie idzie za tym jakość, odpowiedzialność i gotowość do poprawy błędów.
Warto również przypomnieć, że zdarzało się, iż opuszczała Pani firmę w momencie, gdy inni pracownicy nadal wykonywali swoje obowiązki. Nie pytała Pani, czy trzeba jeszcze w czymś pomóc, czy coś zostało do zrobienia, tylko po prostu kończyła Pani pracę i wychodziła. Takie podejście wiele mówi o zaangażowaniu i odpowiedzialności za wspólną pracę zespołu.
Po przeczytaniu tego komentarza utwierdzamy się w przekonaniu, że decyzja o zakończeniu współpracy była słuszna. Sposób, w jaki przedstawia Pani sytuację publicznie, pokazuje więcej o Pani podejściu niż o naszej firmie. Zamiast rzetelnej opinii otrzymaliśmy emocjonalny wpis osoby, która nie przyjmuje do wiadomości własnych błędów i odpowiedzialności za swoją pracę.
Nazywanie nas „nie firmą” jest zwyczajnie niepoważne. Firma działa na rynku od 17 lat, stale się rozwija, obsługuje klientów, zatrudnia ludzi i każdego dnia realnie pracuje na swoją pozycję. Obrażanie przedsiębiorstwa, które funkcjonuje od tylu lat, tylko dlatego, że okres próbny zakończył się nie po Pani myśli, pokazuje niestety przede wszystkim poziom tej wypowiedzi.
Jeżeli ma Pani doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności, tym bardziej powinna Pani rozumieć, że firma to odpowiedzialność, koszty, klienci, terminy i konsekwencje błędów. Dlatego publiczne umniejszanie czyjejś pracy i obrażanie ludzi, którzy codziennie tę firmę budują, jest po prostu niesprawiedliwe.
Zauważyliśmy również, że w internecie publikuje Pani negatywne opinie na temat różnych firm w podobnym tonie. Prosimy pamiętać, że każda publiczna wypowiedź powinna opierać się na faktach, a nie na emocjach czy chęci odreagowania po zakończonej współpracy. Warto uważać, co i o kim pisze się publicznie, ponieważ takie treści mogą mieć konsekwencje i w przyszłości wrócić do autora.
Okres próbny służy właśnie temu, aby sprawdzić, czy dana osoba nadaje się na dane stanowisko. W tym przypadku współpraca nie spełniła naszych oczekiwań. Życzymy powodzenia w znalezieniu miejsca pracy lepiej dopasowanego do Pani podejścia, dokładności i umiejętności.
Administrator
10.05.2026 08:00
Inne
Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Nadal nie widać zbyt wielu wieści o przedsiębiorstwie Dekor Service Radosław Rybak w mieście Radzyny. Czekamy na Wasze opinie!