Opinie o Banken Polska Sp. z o.o. w Niepruszewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Banken Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Banken Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Banken Polska Sp. z o.o. w Niepruszewo

Mieciu

Firma z typu " nie daj się" .... niezrozumiały system wynagradzania, ciągłe i stałe obciążenia, nie wiadomo z jakiego tytułu. Brak możliwości zaplanowania życia prywatnego, masz być na każde zawałowanie pseudo szefowej, która w języku polskim nie potrafi sklecić żadnego zdania ! A jak się upominasz o swoje to zaraz jesteś najgorszym pracownikiem, GENERALNIE NIE POLECAM, SZCZEGÓLNIE PRACY JAKO KIEROWCA

@Sherman

Serio mówisz? Dorośli ludzie na kierowniczym stanowisku tak traktują podwładnych? A czym można podpaść szefostwu? Chodzi o źle wykonaną prace czy zwalniają za inne sprawy?

5 lat temu widziałem w ofercie stawkę to maks 4 tys brutto dawali. Teraz pracownik produkcji na dzień dobry ile dostanie? Nie wiem, czy w ogóle opłaca się pytać o tą pracę, mam nadzieję że dobrze płacą w miare, bo mam już dosyć szukania.

PatiP Nowy wpis

Nie polecam. Wysłałam cv 2 razy, później sama dzwoniłam kolejne 2 razy, żeby móc się 'dostać' do pracy. Podczas rozmowy tel uslyszałam, ze patrzac na moje CV, ze pracowalam juz w tylu miejscach, a jestem dosc mloda, to zle o mnie swiadczy jako o pracowniki. Ja to odbieram ciut inaczej - zdobywam doswiadcznie w roznych branzach i dziedzinach i nie uwazam tego za złe swiadectwo o mojej pracy. W końcu kiedy przyszłam pierwszy dzień, nikt się nawet nie przedstawił. Dosłownie nikt nie powiedział nawet jak ma na imię. Ciągła presja i teksty 'no interesuj się!'. Interesujące to ja się mogę sztuką albo malarstwem, a w pracy się pracuje. I albo się kogoś uczy i wprowadza w prace albo się na niego ciągle pokrzytuje 'no interesuj się!' ????‍♀️ ma start opieprz od brygadziski, że przerwałam jej 'ważną' pogawędkę, pytając o rękawiczki. Praca ponad siły. Nikt nic nie mówi, nie tłumaczy... wgl jakoś dziwnie sztywno, nawet na przerwach stali pracownicy nie rozmawiają między sb. W ogłoszeniu 'stałe wzajemne wsparcie', ale jakoś tego nie poczułam. Zwinełam się po 2 dniach, bo pracowałam w wielu miejscach, ale w takim milczącym, dziwnym obozie pracy byłam pierwszy raz. Kasa taka sobie. Ale na start usłyszałam, że umowa zlecenie na min 3 miesiące. Trochę słabo. Jednak cieszę się, że tam nie zostałam.

Wózkowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Witam szukają operatora wózka widłowego, może mi ktoś powiedzieć czy warto tam iść do pracy? Jakie panują warunki?

Mieciu

@Mieciu

Ej to słabo jednak, a pytałam kiedyś o zarobki to nikt nie odpowiedział. :/ A te obciążenia, o których wspominasz to za co np., dają?

Agata
@Mieciu

No dobra ale jak ktoś nie jest na zawołanie szefowej i się nie stawi, to wywalają wtedy czy jak?

Gixer
@Mieciu

Należy dodać że szefowa nie jest Polką ! Jest różnica pomiędzy Polakiem który nie potrafi posługiwać się ojczystym językiem, a cudzoziemcem, który w stopniu komunikatywnym porozumiewa się z ludźmi.

@Gixer

Czy pochodzenie jest dla Ciebie wyznacznikiem warunków zatrudnienia jakie tu mają, że właśnie to z tej całej wypowiedzi tak podkreślasz? Jeździłeś tu? jeśli tak to może tu uzasadnisz czemu pracę kierowcy tak odradzał?

Gixer
@Maja

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem! Mieciu napisał, że szefowa nie umie skleić zdania po polsku i moje odniesienie jest tylko do tej uwagi jak sądzę nie na miejscu i bardzo nieuczciwej zważywszy na to, że Pani ta nie jest Polką dlatego nie posługuje się biegle naszym językiem...

@Mieciu

Ponieważ pracowałem tam i było tak jak napisano wcześniej

Nn
@Mieciu

Nie polecam tej firmy traktują ludzi źle krzyczą gonią jak (usunięte przez administratora) zero szacunku między pracownikami najgorsza firma w parku no i na koniec nie wypłacają całej pensji żenada

Tatiana
@Nn

Na koniec, czyli jak kogoś zwolnią? Ile z reguły nie jest wypłacane, jaki to procent całej wypłaty? A osoby, które dobrze wykonują swoje obowiązki też są traktowane w ten sposób?

@Tatiana

Donosiciele są dobrze traktowani do czasu aż sami nie podpadna szefowej . Ci którzy podpadli, po jakimś czasie sami odchodzą ponieważ szefostwo nagłaśnia że są konfidentami i wstyd przed współpracownikami nie pozwala dalej pracować

Pracownik Produkcji

Pani kierownik mówiąca łamaną polszczyzną ogólnie bardzo nie miła , wręcz arogancka.

skomentowała mój młody wiek że nie pracowałam i pewnie nie nadaję się do pracy bo nie mam doświadczenia - w ofercie było bez doświadczenia. To ja się pytam gdzie zdobędę to doświadczenie skoro żaden pracodawca nie chce zatrudnić pracownika bez doświadczenia. Ogólnie to po tej rozmowie to cieszę się że nie dostałam tej pracy w takiej atmosferze.

Ewelina

Ponoć planista transportu poszukiwany, przynajmniej było takie ogłoszenie kiedyś, nie wiem na 100% czy jeszcze aktualne, ale fajnie byłoby spróbować. Można wiedzieć, jakie generalnie zarobki tam teraz są? W miarę płacą?

Co jaki czas w Banken Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Sherman

Można, ale u szefowej będzie się przegranym. Jeden z kierowców powiedział że pojedzie w święto ale za wyższa stawkę a finał był taki że już nie pojechał wcale ( zwolnili go )

Julia

Na olx wisi ogłoszenie na pracownika administracyjno-biurowego. W wymaganiach pogrubioną czcionką napisano, że szukają osoby skromnej. Ciekawe jakie ma to znaczenie i związek w obowiązkami na tym stanowisku. Powodzenia w szukaniu.

Ilona
@Julia

Pierwszy raz spotykam się z czymś takim szczerze :D A inne wymagania w ogloszeniu jak? Mniej szokujące? :P Rozumiem, że odpuściłaś aplikowanie na stanowisko?

Karol

Witam. Widziałem ogłoszenie praca kierowcy C+E podwójne obsady Dania / Szwecja. Trasy 2 dniowe. Jak to wygląda czy wyjazdy są też w niedzielę i po między kółkami jaka jest długość przerwy 9h czy więcej. Na jakie realne wynagrodzenie mogę liczyć. Czy te 8 tys jest realne?

@Karol

Wyjazdy są codziennie, nawet w święta i wigilię. Nie masz stałego zmiennika tylko jeździsz z każdym, jeden pali drugi pierdzi. Musisz uważać na podpierdalaczy , jeden kierowca przywiózł z Danii rolkę foli do owijania palet to drugi zakablowal szefowej.8 tyś zarobisz za 10 kursów.

Karol
@Sherman

Czyli np. Mogę wyjechać w sobotę i wrócić w poniedziałek? A jeśli wypadnie 8 kursów to 7 z przodu będzie? Jak to wygląda z urlopem? Jak jest płatny? Ile jest punktów na trasie? Pozdrawiam

@Karol

Wyjazd sobota to powrót poniedziałek, za kurs jest 800 zł, punktów rozładunku nawet kilkanaście, urlop płatny od podstawy

Tragedia, nie polecam

Maria

A czemu nie polecasz? Możesz rozwinąć jakoś swoją wypowiedź?

Czy w Banken Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Hahahaha bony? Bon do Biedronki za 200 był bodajże 4 lata temu. Śmiech na sali.

Maja

Poważnie dali taki bon? No 4 lata temu dwie stówki to nie tak źle. ;p Ale to czemu z bonów zrezygnowali w takim razie? A co z paczkami?

Wuja

Pracując w tej firmie nic nie możesz zaplanować. Pracujesz i niewiesz kiedy skończysz. Nie możesz usiąść na sekundę nawet gdy niema co robić. Pieniądze są ok ale bez przesady. W hali jest bardzo głośno zimno a należy ci się przerwa 30 min a reszta to ciężka praca w chłodnych warunkach. 10 godzin i więcej na zimnie to nic przyjemnego. Szefowa niby jest ok ale to tylko pozory jesteś zmuszany do nadgodzin a ona na to pozwala. Niby jesteś magazynier a robisz wszystko więc patrząc na całokształt wcale te pieniądze nie są takie fajne. Na Święta dostajesz jakieś kawy ciastka zamiast pieniędzy lub bonów żadnych benefitow konkretnych niema. Ekipa tez jest średnia dużo ludzi z wiosek pracuje co podkablowalo by cię bardzo chętnie lub myślą że są mistrzami w tym fachu( nie wszyscy ). Banken ma problemy z zatrudnieniem kogoś ciekawe dlaczego? Tragedii niema ale nie polecam jest w okolicy wiele lepszych firm choć od czasu do czasu zostaniesz doceniony i można się poczuć dobrze. Gdyby sluchali pracowników na temat ich pomyslow i by wdrozyli pare rzeczy byloby ok. Ale daleka droga. (usunięte przez administratora)

@Wuja

Trafione w punkt. Wszystko się zgadza. Jak można nie wiedzieć kiedy się wyjdzie. Jak miałem wypadek samochodowy to w poniedziałek ortopeda mi powiedział że na początek miesiąc l4 a szefowa czy w środę będę bo jest dużo pracy. Chore. I karierowicze z wiosek to jest piękne. Kablarstwo nie polecam. A szefowa łamie prawa pracy tam by mógł się sąd tym zająć.

Maja

Z tego co widziałam po opiniach jeszcze sprzed paru lat trudno było konkretnie się dowiedzieć niby ile taki kierowca tutaj zarabia, ale podobno pieniążki na koncie na czas. Ciekawa w sumie jestem czy w końcu już sprecyzowali dokładnie oferowane stawki?

Ciekawy

Witam jakieś opinie o pracy dla kierowców ? ponoć szukają ... ktoś, coś ?

AA

Czy mógłby ktoś opisać stanowisko, pakowacz, operator maszyny pakującej. Warto wysyłać CV?

xyz
@AA

Absolutnie nie warto najgorsza firma na obiekcie, niech cie nie zwiedzie przemiła pani kadrowa, atmosfera na produkcji jest okropna a zarobki słabe

Jak długo czekaliście na odzew z Banken Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Fahrer

Po wysłaniu CV czekałem może 3 dni i już oddzwonili.

Były driver
@Fahrer

Ja czekałem z dwie godziny. Nie polecę tej firmy nawet wrogowi.

Wirus
@Były driver

Możesz coś więcej opowiedzieć ? Myśle by tam iść na ce

kris

Witam, może ktoś napisać jak wygląda praca kierowcy w banken i czy zarobki są ok.

robot
@kris

Robota ok. Nie ma nic pod stołem i wszystko na czas. Jak robisz co masz zrobić to cię nawet pochwalą. Jest stabilnie i nie narzekam po kilku latach pracy w tej firmie.

Były driver
@kris

Nie polecam. Nigdy się nie dowiesz ile zarabiasz. Jakas masakra. Kombinatorstwo , ale kasa na czas. Masz kartę kierowcy tajesz. Nie ważne

Roberto

Trochę dziwne, że tak sporadycznie zaglądacie na to forum ale myślę, że jest dobrze?

Marianek

Jakie zarobki w transporcie w tej firmie?? Wie ktoś coś??

Wypłacają dodatkowe nagrody w Banken Polska Sp. z o.o.?

Sherman

Dodatkowo to naganę można dostać

Paulina
@Sherman

No to nieciekawie. Ale do rzeczy - bardzo pilnie potrzebne mi są informacje na temat ogólnych warunków pracy w Banken. Skoro już zechciałeś dołączyć się do dyskusji to pomyślałam, iż zechcesz coś o nich napisać. Możesz powiedzieć, co tam wchodzi w skład pakietu socjalnego, który jest tam oferowany?

Czarek

Niektórzy to tylko narzekać potrafią?

Zostaw merytoryczną opinię o Banken Polska Sp. z o.o. - Niepruszewo

• Jak się pracuje w Banken Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Banken Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Banken Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Banken Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Banken Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Banken Polska Sp. z o.o.