Jak długo czekaliście na odzew z Banken Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Banken Polska Sp. z o.o.?

Jak długo czekaliście na odzew z Banken Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Fahrer
@Pytanie

Po wysłaniu CV czekałem może 3 dni i już oddzwonili.

Były driver Nowy wpis
@Fahrer

Ja czekałem z dwie godziny. Nie polecę tej firmy nawet wrogowi.

Wirus Nowy wpis
Kandydat
@Były driver

Możesz coś więcej opowiedzieć ? Myśle by tam iść na ce

kris

Witam, może ktoś napisać jak wygląda praca kierowcy w banken i czy zarobki są ok.

robot
@kris

Robota ok. Nie ma nic pod stołem i wszystko na czas. Jak robisz co masz zrobić to cię nawet pochwalą. Jest stabilnie i nie narzekam po kilku latach pracy w tej firmie.

Były driver Nowy wpis
@kris

Nie polecam. Nigdy się nie dowiesz ile zarabiasz. Jakas masakra. Kombinatorstwo , ale kasa na czas. Masz kartę kierowcy tajesz. Nie ważne

Roberto

Trochę dziwne, że tak sporadycznie zaglądacie na to forum ale myślę, że jest dobrze?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marianek

Jakie zarobki w transporcie w tej firmie?? Wie ktoś coś??

Wypłacają dodatkowe nagrody w Banken Polska Sp. z o.o.?

Sherman
@Pytanie

Dodatkowo to naganę można dostać

Paulina
@Sherman

No to nieciekawie. Ale do rzeczy - bardzo pilnie potrzebne mi są informacje na temat ogólnych warunków pracy w Banken. Skoro już zechciałeś dołączyć się do dyskusji to pomyślałam, iż zechcesz coś o nich napisać. Możesz powiedzieć, co tam wchodzi w skład pakietu socjalnego, który jest tam oferowany?

Czarek

Niektórzy to tylko narzekać potrafią?

Wuja

Zapomniałem dodać że nie ma czegoś takiego jak wolne święta . Co prawda nie wszyscy ale pracuje się w Wigilię Boże Narodzenie Nowy Rok Wielkanoc i każde święto w tygodniu. Masz do wyboru w które musisz iść...

Wuja

Pracując w tej firmie nic nie możesz zaplanować. Pracujesz i niewiesz kiedy skończysz. Nie możesz usiąść na sekundę nawet gdy niema co robić. Pieniądze są ok ale bez przesady. W hali jest bardzo głośno zimno a należy ci się przerwa 30 min a reszta to ciężka praca w chłodnych warunkach. 10 godzin i więcej na zimnie to nic przyjemnego. Szefowa niby jest ok ale to tylko pozory jesteś zmuszany do nadgodzin a ona na to pozwala. Niby jesteś magazynier a robisz wszystko więc patrząc na całokształt wcale te pieniądze nie są takie fajne. Na Święta dostajesz jakieś kawy ciastka zamiast pieniędzy lub bonów żadnych benefitow konkretnych niema. Ekipa tez jest średnia dużo ludzi z wiosek pracuje co podkablowalo by cię bardzo chętnie lub myślą że są mistrzami w tym fachu( nie wszyscy ). Banken ma problemy z zatrudnieniem kogoś ciekawe dlaczego? Tragedii niema ale nie polecam jest w okolicy wiele lepszych firm choć od czasu do czasu zostaniesz doceniony i można się poczuć dobrze. Gdyby sluchali pracowników na temat ich pomyslow i by wdrozyli pare rzeczy byloby ok. Ale daleka droga. (usunięte przez administratora)

Patrycja

@Jozue, co dokładnie masz na myśli? Ciężko mi cokolwiek wywnioskować z Twojej odpowiedzi. Opisz proszę, na czym polegała Twoja praca. Może masz jakieś wskazówki dla potencjalnych kandydatów? Na co warto zwrócić uwagę, zatrudniając się w Banken?

Patrycja

@Jozue, z Twojej wypowiedzi wynika, że byłeś zadowolony z pracy. Możesz opowiedzieć nieco więcej o swoim stanowisku? Mogłeś liczyć na umowę o pracę i dodatkowe benefity? Odpowiadały Ci zarobki w Banken Polska? Wiesz, czy potrzebują nowych rąk do pracy?

Jozue
@Patrycja

Tak byłem zadowolony z zarobków z Szefową możesz się dogadać pod każdym względem niestety ja opłacałem za dobro złem

Jozue

Całkowicie się nie zgadzam z opinią nick Zyczliwy jedyny z dnia 28.11.2017 22:53 Firma Banken jest godna polecenia Szefowa wraz Szefem rozmawiają, z pracownikami przez to właśnie znają każdego i starają się indywidualnie podchodzić aby pomóc do nie dawna pracowałem w tej firmie kilka razy zasługiwałem na zwolnienie lecz nikt mi tego nie uczynił wręcz przeciwnie zawsze otrzymywałem pomocną dłoń pracownicy pracują rzetelnie, wypłaty zawsze na czas. Szefowa potrafi docenić zaangażowanie i jest otwarta na negocjacje Bardzo jestem wdzięczny za pomoc w przetrwaniu dla mnie trudnego okresu nie zauważyłem również aby kogokolwiek traktowano niesprawiedliwie Pozdrawiam serdecznie.

Waldi

Ta firma jest dobrym pracodawcą i z całą pewnością nie umówi się na coś czego nie może zrealizować!

Jak wygląda praca w Banken Polska Sp. z o.o.? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Patrycja

@Były p Widzę, że nie pracujesz już w Banken Polska. Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Rozumiem, że praca ta może wiązać się z dużą ilością nadgodzin. Czy to był główny powód Twojej decyzji o odejściu? Co możesz powiedzieć o innych aspektach pracy i warunków zatrudnienia?

Były p

Odradzam, może i płacą na czas itd. ale pracujesz dzień w dzień po 10-12h i nigdy nie wiesz kiedy skończysz.

Ax

A możesz w jakiś sposób wytłumaczyć dlaczego nie??

jdsdjs

nie polecam

Mietka

Ogólnie jest OK. Wypłata na czas. Za nadgodziny zapłacone wszystko legalnie a jak ktoś kręci wałki to ma problem. Podobno nawet jak komuś coś się stało to dają pomoc. Nie narzekajcie bo jest lepiej niż w innych miejscach i sami to wiecie.

gańdzia

witam. nie miałam możliwości jeszcze pracowac w tej firmie, ale bym chciała spróbowac.dlaczego nie którzy z was maja złą opinie o tej firmie i o tamtych ludziach????

Zostaw merytoryczną opinię o Banken Polska Sp. z o.o. - Niepruszewo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Banken Polska Sp. z o.o.