Banken Polska Sp. z o.o.

Niepruszewo

Opinie o Banken Polska Sp. z o.o.

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Były p Widzę, że nie pracujesz już w Banken Polska. Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Rozumiem, że praca ta może wiązać się z dużą ilością nadgodzin. Czy to był główny powód Twojej decyzji o odejściu? Co możesz powiedzieć o innych aspektach pracy i warunków zatrudnienia?

Były p

Odradzam, może i płacą na czas itd. ale pracujesz dzień w dzień po 10-12h i nigdy nie wiesz kiedy skończysz.

Ax
użytkownik zarejestrowany

A możesz w jakiś sposób wytłumaczyć dlaczego nie??

jdsdjs

nie polecam

kerad

.... pozdrawiam wszystkich kierowców ... tych prawdziwych ... jeden próbował mnie rozjechać na pasach ... ale to ten o których mówi się "cierp" ... a praca w Banken ... ? ...pracuje Tu krótko ... ale każdy musi sobie odpowiedzieć na jedno pytanie ... czego chce w nowej firmie ...i co może dać z siebie nowej firmie ... a reszta sama przyjdzie ... dla Tych którzy chcą "przeczekać" polecam poczekalnie dworcowe a dla reszty pięknych chwil... ponieważ życie składa się wyłącznie z chwil i niech będą One piękne dla Nas wszystkich ... pozdrawiam ...

kris

Witam, może ktoś napisać jak wygląda praca kierowcy w banken i czy zarobki są ok.

robot
@kris 08.03.2015, 12:20

Robota ok. Nie ma nic pod stołem i wszystko na czas. Jak robisz co masz zrobić to cię nawet pochwalą. Jest stabilnie i nie narzekam po kilku latach pracy w tej firmie.

Mietka

Ogólnie jest OK. Wypłata na czas. Za nadgodziny zapłacone wszystko legalnie a jak ktoś kręci wałki to ma problem. Podobno nawet jak komuś coś się stało to dają pomoc. Nie narzekajcie bo jest lepiej niż w innych miejscach i sami to wiecie.

gańdzia

witam. nie miałam możliwości jeszcze pracowac w tej firmie, ale bym chciała spróbowac.dlaczego nie którzy z was maja złą opinie o tej firmie i o tamtych ludziach????

jkbh

Totalny [usunięte przez moderatora]

ROMKAS

A MOŻE KTOŚ WIE CO TAM U [usunięte przez moderatora] GDZIE ON TERAZ JEST.PAMIĘTAM TE CZASY ZA [usunięte przez moderatora] BYŁA TAM ZGRANA EKIPA I DOBRE ZAROBKI

mariposa

Bardzo chętnie ale może nie na forum publicznym :) podaj maila albo gg to wszystko Ci opiszę....

maua

a mi się tam podobało :)

Zostaw opinię o Banken Polska Sp. z o.o. - Niepruszewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Banken Polska Sp. z o.o.