Grobud

Grodzisk Wielkopolski

Opinie o Grobud

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Jakie opinie na temat pracy w Grobud? Jaka panuje atmosfera?

hjwdn
użytkownik zarejestrowany

a szukali ludzi do pracy? To chyba przeoczyłam...

Henry

Byłem w tamtym tygodniu na rekrutacji na rynek Wloski. Z tego co mi wiadomo do końca tygodnia mają dać odpowiedź, więc rekrutacja jeszcze chyba jest otwarta.

pama

Słyszałem ,że Firma poszukuje handlowca w Niemczech. Wiecie czy to prawda? Słyszałem ,że dobrze płacą .

biniol

każdy ''kumaty'' w branży wie w jakim położeniu znajduje się ta firma

kacha001

Jakie są zarobi w tej firmie? (chodzi mi tutaj o Poznan)

epic

@Iqar powiem szczerze - rozmowę przeprowadza kierownik produkcji (kierownik nie prezes ds. produkcji). Tak bylo kiedyś. Tylko w nielicznych przypadkach ktoś inny. Wątpię żeby to się zmieniło, chyba że kierownik już na emeryturze. Zarobki u nich nie złe jak na Grodziskie warunki (w porownaniu z groclinem czy dąbexem), więc warto nabrać u nich doświadczenia, a konkurencja z Wolsztyna, Kościana, czy Niepruszewa przyjmie Cię z otwartymi rękoma i za stawki, że nawet dojeżdzać się opłaci bo byli pracownicy tam zakotwiczyli. Chyba, że naprawdę Ci się spodoba i zostaniesz, ale nie licz, że z czasem zarobisz więcej, bo wiem że obecnie dawnych wypłat już nie zgarniają. @maja - ludzie są przesympatyczni, ale mało solidarni więc trzeba uważać przy kim co się mówi, albo rozmawiać tylko o pogodzie.

maja
użytkownik zarejestrowany

też chciałam podziekować @epic za rzetelną ocenę firmy, bo teraz wiem jak do tego podejść nie emocjonalnie tak naprawdę tylko właśnie poprzez taki prosty rozrachunek plusów i minusów. Czekam na dalsze informacje właśnie jak wygląda ogólnie atmosfera u Was w firmie, bo to już zależy od pracowników jednak.

epic

Parę lat temu pracowałem w Grobudzie i uczucia mam mieszane. Może aby być stronniczym wymienie 3 plusy i 3 minusy: Plusy: - Kadra na produkcji jak i w biurach (nie zarządcza) naprawde sympatyczna. - W Sezonie można było ładnie zarobić mimo pracy nadgodzinowej (nie wiem jak jest teraz). - Praca na większości stanowisk lekka, chociaż są też stanowiska gdzie zawsze brakowało rąk do pracy. Minusy: - Brygadzista kwiat nad kwiaty, furiat, obłudnik przy kierowniku i "prezesie ds. produkcji", który mówi coś innego na hali a coś innego w biurze. - W sezonie dużo pracy, i niepotrzebne nadgodziny, które można rozwiązać przesunięciami ludzi między stanowiskami, ale jak widać firma lubi wyrzucać pieniądze w błoto płacąc nadgodziny. - Fobia kierownictwa i postrzeganie każdego jako potencjalnego złodzieja.

erk
użytkownik zarejestrowany

jestem osobą młodą, dopiero zaczynam swoje życie zawodowe, dlatego potrzebuje rady i wyjasnienia pewnych kwestii. Interesują mnie informacje od pracowników czy firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jaki jest kontakt z przełożonymi?? Nie wiecie czy możliwe jest też odbycie stazu w Grobud z PUP??

Marcin

Ja tez handluję z Firmą Grobud i nie mam zastrzeżeń do jakości okien . Trochę się interesuję technologią wykonywania okien i wiem , że nie ma znaczenia jaka jest stal w ramie . Znaczenie ma stal w skrzydle poniewż tam jest liczona statyka. A jak ty handlujesz już 14 lat i o tym nie wiesz to co z ciebie za ekspert.....? (usunięte przez administratora) A jeżeli chodzi o zawiasy , to też nie muszą byc przykręcone do stali . Takie są wytyczne producentów okuć. Dokształć się trochę. Masz na to następne 14 lat. A może ty jesteś z konkurencji i najlepiej co potrafisz, to tylko oczerniać ?

Karol

No cóż, ja co prawda mam mniejsze doświadczenie bo handluje oknami dopiero 6 lat ale zdążyłem juz przerobic kilka firm. (usunięte przez administratora)Z Grobudem współpracuje od 5 miesięcy i specjalnie nie narzekam - muszą tylko trochę transport dopracować i bedzie ok. (usunięte przez administratora)

wojtek
użytkownik zarejestrowany

kurcze, 14 lat to już całkiem sporo, a ja nie sadziłem jakie rzeczy tutaj się dzieją..no cóż, może ktoś ma inną opinię na ten temat?

wojtek
użytkownik zarejestrowany

no właśnie, warunki pracy to przede wszystkim chyba są najwazniejsze w temacie, a praca na budowie różnie wygląda, wiem z doświadczenia, więc jak ktoś wie coś albo pracuje w grobud to z góry dzięki za informacje!

caniorinios

Przepraszam kto jest odpowiedzialny za oficjalną stronę internetowa tej???firmy.Jest na niej mnóstwo błędów np. pan(usunięte przez administratora) I pan (usunięte przez administratora) mają te same numery komórek Należało by to zmienić

yyyyy

jakie są zarobki w tym grobudzie

Witam , kolego co Ty robisz w tej firmie jak tak narzekasz. Piszesz o temperaturze na hali . Ale chodzi Tobie na pewno o temperaturę zimą ? tego lata przecież cały czas jest temeratura ok. 20 stopni. !!! Więc nieudaczniku jak Ci tak źle , szukaj innej pracy, a nie narzekasz. A może nie możesz znaleźć ?

fernandoo

(usunięte przez administratora), a na niektórych stanowiskach brakuje rąk do pracy. Wystarczy oddelegować taką osobę tam i już wszystko sprawniej chodzi i funkcjonuje. No ale niektórzy się tym nie przejmują i nie widzą tego a powinni. Brak słów.

Flash

Brak urlopów wypoczynkowych w sezonie budowlanym to normalna praktyka w firmach branży stolarki budowlanej, kto tego nie rozumie jest chyba ograniczony umysłowo. Czy np. producent zniczy przed Świętem Zmarłych wysyła ludzi na urlopy czy produkuje na 100% mocy przerobowej? W Twojej wypowiedzi pobrzmiewa typowa roszczeniowość pracobiorcy. Chcesz urlop w okresie letnim, to zatrudnij się np. w firmie odśnieżającej dachy.

Jak jesteście tacy odważni, głupoty piszecie to się ujawnijcie.

darooo

kto jaką drogę obrał taką ma!

nnn

Szkoda w ogóle pisać na temat tej firmy.

jaa

a póki wy - pracownicy zgadzacie się na takie stawki i na takie traktowanie, to nie narzekajcie, i nie obrabiajcie tyłka, skoro nie potraficie zadbać o swoje

ktos

Ale cisza zapanowala na tym forum po tym, jak wszyscy w Grobudzie dostali 80 % podwyzki i trzynasta pensje. Hahahaha.

bystry

Chciałem tym wszystkim pracownikom, którzy się negatywnie tu wypowiadają powiedzieć, że: po pierwsze- w tym kraju nie ma obowiązku pracy w Grobudzie, po drugie- żal mi was z tą waszą zawiścią (usunięte przez administratora) Idźcie sobie do Biedronki do roboty jak wam się nie podoba praca w Grobudzie, albo do Marche, czy gdzie se tam chcecie. A jeśli o jakość chodzi chodzi----to sami ją tworzycie, więc tym bardziej zero szacunku dla was (piszę "was" przez małe "w" celowo). Hehe godne pożałowania są te wasze pseudo wywody. Widać, że nie macie pojęcia ani o firmie w której pracujecie, ani o prawach rynku a wypowiadacie się jak "znawcy tematu" -naprawdę dolina. Ale fajnie, że się z was pośmiać można. :)))))))))))))) nie pozdrawiam

Oczywiscie mialem na mysli 10-12 godzin dziennie.

mankey filon

za kolorowo to nie jest. bedzie gorzej

xxxx

no oprócz produkcji pcv i alu trzeba by było produkować okna drewniane. Drewniane ale jakościowe. Zysku ( usunięte przez administratora ) należało by zainwestować w nowe bardziej wydajne maszyny których brak

Jako mieszkaniec Grodziska mogę potwierdzić, że firma Grobu( usunięte przez administratora ) Osoby, które ewentualnie chcą podjąć pracę w tej firmir lub zakupić produkty tej firmy, niech same wyciągną wnioski.

abc

- [usunięte przez administratora] fatalne zarobki, niska jakosc okien - oto wszystko, co mozna powiedziec o firmie Grobud.

handlarzyna

No widzicie, a ja jestem na prowizji w Grobudzie i jak się umówiłem tak mam płacone i jestem zadowolony. Zawsze mogłoby być lepiej... Ludzie jak się komuś praca nie podoba może przejść do( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Grobud - Grodzisk Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grobud