Opinie o Grobud w Grodzisk Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grobud. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grobud o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grobud w Grodzisk Wielkopolski

fernandoo

(usunięte przez administratora), a na niektórych stanowiskach brakuje rąk do pracy. Wystarczy oddelegować taką osobę tam i już wszystko sprawniej chodzi i funkcjonuje. No ale niektórzy się tym nie przejmują i nie widzą tego a powinni. Brak słów.

Flash

Brak urlopów wypoczynkowych w sezonie budowlanym to normalna praktyka w firmach branży stolarki budowlanej, kto tego nie rozumie jest chyba ograniczony umysłowo. Czy np. producent zniczy przed Świętem Zmarłych wysyła ludzi na urlopy czy produkuje na 100% mocy przerobowej? W Twojej wypowiedzi pobrzmiewa typowa roszczeniowość pracobiorcy. Chcesz urlop w okresie letnim, to zatrudnij się np. w firmie odśnieżającej dachy.

Jak jesteście tacy odważni, głupoty piszecie to się ujawnijcie.

darooo

kto jaką drogę obrał taką ma!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Grobud spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
nnn

Szkoda w ogóle pisać na temat tej firmy.

jaa

a póki wy - pracownicy zgadzacie się na takie stawki i na takie traktowanie, to nie narzekajcie, i nie obrabiajcie tyłka, skoro nie potraficie zadbać o swoje

ktos

Ale cisza zapanowala na tym forum po tym, jak wszyscy w Grobudzie dostali 80 % podwyzki i trzynasta pensje. Hahahaha.

bystry

Chciałem tym wszystkim pracownikom, którzy się negatywnie tu wypowiadają powiedzieć, że: po pierwsze- w tym kraju nie ma obowiązku pracy w Grobudzie, po drugie- żal mi was z tą waszą zawiścią (usunięte przez administratora) Idźcie sobie do Biedronki do roboty jak wam się nie podoba praca w Grobudzie, albo do Marche, czy gdzie se tam chcecie. A jeśli o jakość chodzi chodzi----to sami ją tworzycie, więc tym bardziej zero szacunku dla was (piszę "was" przez małe "w" celowo). Hehe godne pożałowania są te wasze pseudo wywody. Widać, że nie macie pojęcia ani o firmie w której pracujecie, ani o prawach rynku a wypowiadacie się jak "znawcy tematu" -naprawdę dolina. Ale fajnie, że się z was pośmiać można. :)))))))))))))) nie pozdrawiam

Oczywiscie mialem na mysli 10-12 godzin dziennie.

mankey filon

za kolorowo to nie jest. bedzie gorzej

xxxx

no oprócz produkcji pcv i alu trzeba by było produkować okna drewniane. Drewniane ale jakościowe. Zysku (usunięte przez administratora) należało by zainwestować w nowe bardziej wydajne maszyny których brak

Jako mieszkaniec Grodziska mogę potwierdzić, że firma Grobu(usunięte przez administratora) Osoby, które ewentualnie chcą podjąć pracę w tej firmir lub zakupić produkty tej firmy, niech same wyciągną wnioski.

abc

- [usunięte przez administratora] fatalne zarobki, niska jakosc okien - oto wszystko, co mozna powiedziec o firmie Grobud.

handlarzyna

No widzicie, a ja jestem na prowizji w Grobudzie i jak się umówiłem tak mam płacone i jestem zadowolony. Zawsze mogłoby być lepiej... Ludzie jak się komuś praca nie podoba może przejść do(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Grobud - Grodzisk Wielkopolski

• Jak się pracuje w Grobud?

Zobacz opinie na temat firmy Grobud tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grobud?

Grobud
2.3/5 Na podstawie 100 ocen.

Grobud