AC S.A.

Opinie o AC S.A.

Iwona

@Marek Jak na stronie podaje AC S.A., pracownicy mogą liczyć na między innymi na: imprezy integracyjne, świąteczne bony, bezpłatne akcje prozdrowotne, zniżki na firmowe produkty i usługi, niskooprocentowane pożyczki, dofinansowanie do urlopu oraz do karty sportowej. Zastanawiasz się nad podjęciem pracy w firmie?

prawda
@Iwona

bzdury bzdury bzdury,totalny wyzysk pracowników

a co mi tam
@Iwona

tak 24 lata pracy na jednym stanowisku bez prawa awansów i zmian a na koniec roku bon o wartości 150 złotych na karcie przed płacowej no i kubeczek z mizernym tekstem.kpina.

@a co mi tam

Prawda..wysilili sie z kubeczkami ma święta ????

ziomek

Człowieku jeżeli naprawdę musisz, masz nóż na gardle i pusty garnek to tylko wtedy możesz się zatrudnić w AC i to tylko na czas zagrożenia,najgorszemu wrogowi nie polecam.Pozdrawiam były długoletni pracownik tej plantacji bawełny.

Iwona

@ana - czy Twój wpis został usunięty z forum? Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Ważne, aby opinie umieszczane na forum nie stanowiły źródła obelg w kierunku do któregokolwiek z użytkowników, czy także pracodawcy. Wszelkie treści o charakterze merytorycznym są pożądane na forum, aby jak najlepiej przybliżyć potencjalnym kandydatom AC S.A. jako pracodawcę.

ana

widzę,że niewygodne wpisy są usuwane,całe ac

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie AC S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konstruktor elektronik - Projektant PCB wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Ona_ja

dzięki za info wszystkim, właśnie zastanawiałam się nad aplikowaniem.już się nie zastanawiam :)

Iwona

@ana w wielu firmach z powodzeniem działa system poleceń. Rozumiem, że pracownicy AC S.A. również mają taką możliwość. To może być informacja interesująca dla osób, które myślą o dołączeniu do firmy. Nie wiem jak wygląda sytuacja w firmie, dlatego właśnie dopytuję osoby, które wypowiadają się na tym wątku. Wasze doświadczenia mogą być cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat tego jakim pracodawcą jest firma. A jak Ty oceniasz AC S.A.?

Iwona

@prawda rozumiem, że informacje jakie są podane na stronie nie zgadzają się według Ciebie z tym co jest oferowane pracownikom w rzeczywistości? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy AC S.A.?

@Iwona

jak jest tak dobrze to dlaczego obiecuje się pracownikom premię za przyprowadzenie do pracy kogoś z ulicy,przecież chętni powinni pchać się drzwiami i oknami

Hh

I nie możesz nic zaplanować sobie dajmy w majówkę czy coś bo przyjdą ci i dzień dajmy przed wolna sobotę powiedzą że sobota pracująca i niby 100 % płatna oczywiście brutto ale i tak praktycznie nic lepiej nie wychodzi bo premia dorównuja do dajmy tego 1700 przykladowego

Hh

Pracuje tam fakt zarobki słabe ludzie wporzadku atmosfera fajna tylko? Normy coraz większe wypłaty mniejsze przycinaja na premiach robią wszystko żeby wyszło Góra 1700 zł a wymagania coraz większe zabiorą premie to zarobisz 1400 tak naprawdę swojego się nie doliczysz

Może ktoś z firmy się wypowie na temat Atmosfery na hali ? Jak przełożeni podchodzą do swoich pracowników ? Jak Ludzie odnoszą się do ludzi ? Jak z rozwojem osobistym na indywidualnym stanowisku np Brygadzista, operator cnc, technilog itd. Jak z zarobkami ? Jak się maluje przyszłość firmy. Pozdrawiam

Iwona

Osobom szukającym informacji na temat pracy w firmie polecam przeglądanie strony internetowej firmy http://www.ac.com.pl/pl-kariera-praca-w-ac Znajdziecie tam między innymi informacje na temat oferowanych benefitów.

@Iwona

A czy mogłaby pani przybliżyć na czym polega "bogaty pakiet socjalny"?

Mak

10.03.2017 brak wypłaty. Super firma!!

Ustawiacz procesu

Witam. chciałem sie dowiedzieć jak wygladaja zarobki na stanowisku ustawiacz wtryskarek/ brygadzista? Oczywiście spełniam wszystkie wymagania, w tej chwili jestem brygadzista/ustawiaczem

Janek

A jak wygląda praca na stanowisku Automatyka? szukaja teraz. Jak zarobki, można sie nauczyć czegoś?

biuro

a jak wygląda w praca w biurze? jak ludzie? może ktoś się wypowiedzieć?

ana

już brakuje rąk do pracy,a AC w dalszym ciągu wykorzystuje pracowników,zwykły (usunięte przez administratora) a pracują tam ludzie z grupą,gdzie jest PIP

prawdatu

Brak szacunku dla pracowników, chaos, brak komunikacji, wystraszony dyrektor produkcji, przemądrzały dyrektor generalny, brak odpowiedzialności, zrzucanie winy na innych, brak ładu i składu. Wyrzucanie z pracy pracowników z 20,16,10 i 6 letnim stażem.

LPG TECH

xxx

Czy przyjmują tam teraz do pracy na produkcje ???

Ten

Nie warto. Dział handlowy do bani, w wiceprezesem na czele.

Zostaw merytoryczną opinię o AC S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w AC S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AC S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 165.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AC S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 148, z czego 111 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AC S.A.