Aleksander Lizak Reha Plus Edukacja

Adres: Tuchowska 6B, 30-618 Kraków

NIP: 6481994921 REGON: 276199460

Aleksander Lizak Reha Plus Edukacja

Opinie o Aleksander Lizak Reha Plus Edukacja

stefan101

Lizak nazywa siebie „fizjoterapeutą”, chociaż nawet studiów nie skończył i udaje „specjalistę”. Lepiej go omijać...

Helena080565
@stefan101 04.03.2016 20:54

Ale bzdura... Niepoparte niczym oskarżenia. Pan Lizak jest wybitnym specjalistą, który pomógł wielu osobom i międzynarodowym wykładowcą. I jeśli ktoś pisze takie bzdury tzn. że nic dla niego nie znaczą pacjenci, którym Pan Lizak pomógł... Można się od niego uczyć nie tylko techniki, ale niesamowitego podejścia do pacjentów.

Zostaw opinię o Aleksander Lizak Reha Plus Edukacja - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aleksander Lizak Reha Plus Edukacja