Kiepas-Remesz Katarzyna Edu Centrum

Katowice będzin

Kiepas-Remesz Katarzyna Edu Centrum

Opinie o Kiepas-Remesz Katarzyna Edu Centrum

Piotr

Jeden lajk wcześniejszej opinii to pomyłka-chciałem sprawdzić,czy informacje i lajki są podpisane czy anonimowe. Bez konkretnych informacji i danych,nie ma co się sugerować,bo nie wiadomo,kto informacje pisze. Najlepiej wyrobić swoją własną opinię.

uczestnik szkolenia

Byłam uczestnikiem szkolenia prowadzonego przez Panią Katarzynę Kiepas Remesz. I jestem mocno zdegustowana tym czego doświadczyłam. Trenerka w moim odczuciu nie posiada kompetencji coachingowych ani trenerskich. W trakcie prezentowania sesji demo - całkowicie położyła ją. Osoba biorąca udział w sesji - całkiem rozgrzebana. Dla mnie porażka.

Zostaw opinię o Kiepas-Remesz Katarzyna Edu Centrum - Katowice będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kiepas-Remesz Katarzyna Edu Centrum