Kompanijny Ośrodek Szkolenia Sp. z o.o.

Knurów

Opinie o Kompanijny Ośrodek Szkolenia Sp. z o.o.

Jacek

Jest dzień 20.06.2016r który zapamietam jako dobry gdy po rozmowie z osobą z KOS zastępujacą swojego przełozonego poinformowała mnie jak mogę zrobić to co,, zawalił.. KOS z którym wspólpracuję jako wykładowca. Wiem ile winny jest KOS mnie Zobaczymy co potrafimy. (usunięte przez administratora) - główny specjalista BHP były nadsztygar na kopalni Piast . 32-216-20-69 lub (usunięte przez administratora)Zyzcę sobie i KOS aby nie ,,zawalił; trgo co jego poprzednicy zarzadzania. Ciekawe kto to przeczyta,J.Suliga na razie ocena bedzie najniższa

Oceń swoją współpracę z firmą Kompanijny Ośrodek Szkolenia Sp. z o.o.? Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw opinię o Kompanijny Ośrodek Szkolenia Sp. z o.o. - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompanijny Ośrodek Szkolenia Sp. z o.o.