Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe

Czerwionka-Leszczyny

Opinie o Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe

andrzej

Tylko aktualne, dane i wrażenia mamy koniec 2017 roku.......

Paulina

A jak oceniacie Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe jako pracodawcę? Praca spełniła Wasza oczekiwania? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

witkacy

cziko, podstawą dużej ilości zleceń jest przede wszystkim znajomość rynku i dobra reklama. Bez tego nie dadzą rady z konkurencją.

cziko

Biuro Rachunkowe Bogusławy Dzbanuszek jest firmą działającą na rynku od 1994roku . Pomimo , że nie jest to ogromna firma zajmująca się rachunkowością to jednak posiada ona klientów którzy dażą ją zaufaniem za profesjonalizm i odpowiednie podejście do nich. Oby więcej takich Polskich firm na rynku :)

radek

ja polecam jak najbardziej, 2 lata temu korzystałem z nich usług

wd65

Jestem klientem tego biura od lat i mam zupełnie odmienne wrażenie. Muszę przyznać, że przez pewien czas był problem ze zbytnią rotacją personelu, a wiadomo jak się dogaduje z nowymi osobami, ale nigdy nie było jakiegokolwiek uchylania się od obowiązków, czy nierzetelności. Cena w moim wypadku nie jest wcale wygórowana.

klient2

Jeśli mam coś zasugerować to proponował bym szukac innego biura np.w Rybniku rzeczywiście usługa będzie droższa ale i lepsza. Wchodząc tam do Biura w Czerwionce da się wyczuć że ważny jest tylko zysk a nie na zadowolenie klienta. Wciąż rosnące ceny zniechęcają, A jakoś usług nie podnosi sie. Pozdrawiam

annax64

do klienta. Możesz podać jakieś konkrety? Jestem nowym klientem i chcę wiedzieć czy muszę na coś uważać.

klient

stwierdzam jedno - jakość usług jest nieadekwatna do pobieranych za nie opłat

mały

anonim - 2011-11-24 05:59:49 Proszę Pani ja wiem co potrafie i ciągle się szkolę w przepisach w pracy jak i w szkole . A tam nie da się pracować a na tej stronie każdy może się wypowiadać i ja mam takie zdanie i Go nie zmienię. Poniewąż jest to prawda co piszę zresztą każdy szanujący się obywatel nie wytrzyma tam nawet okresu próbnegoSzanujący się obywatel potrafi sklecić stylistycznie dwa zdania ha ha ha. Ta wypowiedz sama świadczy za siebie.

mała

Jak ktoś się nie nadaje do takiej pracy , to zawsze będzie nie zadowolony, jak to się mówi " złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy". Praca łatwa nie jest, wymaga dużo zaangażowania, ale raz- z tego co wiem to nikt się jeszcze mądry nie urodził i jak się chce coś sobą reprezentować, a nie robić wstyd przed klientami to trzeba przysiedzieć nad przepisami, a dwa- bez przesady jakoś inni tam pracują latami i sobie chwalą. Na pewno to praca dla odpornych na stres i lubiących ciągły rozwój i nowe wyzwania.

smiechnasali

Jaka tam miła atmosfera?? doświadczenie może ale nie przyjemna praca.Pracowałam tam pare dobrych lat temu ichociaż potem spotkałam się z różnymi pracodawcami dalej uważam że to nie jest praca którą ktoś by chciał mirć

Zostaw opinię o Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe - Czerwionka-Leszczyny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dzbanuszek Bogusława Biuro Rachunkowe