Opinie o WACETOB Sp. z o.o. WARSZAWSKIE CENTRUM POSTĘPU TECHNICZNO-ORGANIZACYJNEGO BUDOWNICTWA

MK

Wcześniej robiłam praktyki u jednego rzeczoznawcy. W porównaniu z tym w wacetob jest ład idealny - każdy wie co ma robić i kiedy. Wkurzające tylko przenoszenie terminów spotkań - przez pięć lat studiów zaocznych zajęcia były odwoływane ze cztery razy (nawet nie pamiętam dobrze) - a tu ciągle coś było w niezgodzie z harmonogramem. Rzeczoznawcy całkiem ok - jak dopytywać, to wszystko wytłumaczą, no i trzeba na czas wszystko robić, bo później kasę ciągną za dodatkowe godziny.

Gromek

Robiłem praktyki w WACETOBIE i niestety nie spełniły moich oczekiwań. Panuje spore zamieszanie, nikt nic nie wie i z rzeczoznawcą kontakt był utrudniony. Można powiedzieć, że zostawili nas samych sobie.

XYZ

Zdecydowanie nie polecam praktyk w Wacetobie.

Zostaw opinię o WACETOB Sp. z o.o. WARSZAWSKIE CENTRUM POSTĘPU TECHNICZNO-ORGANIZACYJNEGO BUDOWNICTWA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WACETOB Sp. z o.o. WARSZAWSKIE CENTRUM POSTĘPU TECHNICZNO-ORGANIZACYJNEGO BUDOWNICTWA