Tip Top English S.C. Katarzyna Jaworska-Mrzygłód Małgorzata Dąbrowska

Bielawa

Opinie o Tip Top English S.C. Katarzyna Jaworska-Mrzygłód Małgorzata Dąbrowska

A.R

Lubię nawet bardzo. Mam zajęcia z dwoma lektorami ale mi to akurat bardzo odpowiada. Poza tym jezeli komus dany lektor nie odpowiada to szkoła zatrudnia ok 12 lektorow... Wiec warto to zgłosić odrazu następuje zmiana.

trsd

Strata czasu i pieniędzy, trafiłem do grupy "średniozawaansowanej" w której ludzie po 4 latach nauki nie potrafili sklecić poprawnie dwóch zdań, przypisali mnie tam niby po sprawdzeniu mojego poziomu haha. Używając ich skali poziomu angielskiego ta jak oni byli intermediate to ja powinienem być chyba na poziomie super expert. Po kilku lekcjach z 4 osobową grupą rzekomo "intermediate" przeniosłem się na zajęcia indiwidualne przy czym poprosiłem aby darować sobie książkę durne ćwiczenia gramatyczne które nic nie wnąszą i durne testy bo ja nie potrzebuję żadnych śmiesznych certyfikatów, świadectw i tym podobnych bzdur po prostu chciałem mieć luźne konwersacje żeby podszlifować mój angielski. Okazało się że moje prośby są niedospełnienia i pani gorliwie chciała mnie uczyć gramatyki z beznadziejnej zresztą książki i jeszcze chce mi robić sprawdziany jak dziecku w szkole, oni tam nawet mają wakacje i ferie jak dzieci ale uczący się też mają przymusowe wakacje, przecież nikt nie idzie do prywatnej szkoły uczyć się angielskiego po to żeby dowiedzieć się w czerwcu że ma 2 miesące przerwy. Ogólnie szkoła uczy tak samo jak szkoła publiczna czyli dno, z tym że za to dno trzeba słono płacić, nie polecam.

senki

firma rodzinna w malym miescie -dla amatorow takich rozwiazan. Zmiany lektorow, wiec oferty sie pojawiaja. deklaracje jedno-rzeczywistosc drugie

byla

NIE polecam

Zostaw opinię o Tip Top English S.C. Katarzyna Jaworska-Mrzygłód Małgorzata Dąbrowska - Bielawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tip Top English S.C. Katarzyna Jaworska-Mrzygłód Małgorzata Dąbrowska