Boxmet Medical Sp. z o.o.

Piskorzów

Opinie o Boxmet Medical Sp. z o.o.

olaf

Oferują najwyższej jakosci zestawy do ratownictwa medycznego, transportu i ewakuacji, defibrylatory, sprzęt szkoleniowy i akcesoria dla policji, na ich stronie internetowej można wejsc i sprawdzic ich produkty jeżeli jest ktoś zaintersowany. Nawet praca u nich.

ja

Wszystko sprowadzane z Chin,zmienianie nalepek itd,jeśli chodzi o gaśnice to się postarali,szybka wymiana zaworu i nalepki i gaśnica juz jest zrobiona w zasranym BOXMECIE!!!

ja

Firma jak wiele innych,opierająca swą mega działalność na wałkach,konkretnych wałkach,ogólnie made in CHINA.Wstyd,mam nadzieje ze kiedyś ktoś za to beknie!!!!

Jak tak miło , to dlaczego już tam nie pracujesz ?

Zostaw opinię o Boxmet Medical Sp. z o.o. - Piskorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boxmet Medical Sp. z o.o.